Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupie rame do motorynki


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie rame do motorynki fesss PILNIE Maja buc kulka opony itp. Moze byc bez lamp blotnika i tego plastika z tylu. Z papieram lub bez. :wink: Co do ceny. To tak jak bedzie taka sobie to dam 20zl a jak jakas zajebista to 30 :mrgreen: Najlepiej z okolic Piekar Bytomia Bedzina. Jak by kto mial to niech da znac na 4um albo na gg do mnie.msg-4618-1174240849.jpgmsg-4618-1174240933.jpgmsg-4618-1174241125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak bedzie taka sobie to dam 20zl a jak jakas zajebista to 30
hehe za tyle to na zÂłomie nawet niekupisz
pisalem ze gora moge dac 40.A co do zlomu to kolega oddal rame z etz to dostal 11zl. Wiec do wykupnina byla by moze za 40zl. Wiec z motorynki spokojnie za 20-30bym dostal. Tyle ze bylem juz na 2 zlomach i nic nie maja. :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mam do sprzedania jawe 175 bez papierow w stanie dla hobbysty :mrgreen:
kurde jak bym chcial takie moto to bym etli nie sprzedawal. A ze tydzien temu elte sprzedalem i do nowego moto mam na mysli sciga musze poczekac gdzies do stycznia-lutego 06r a gora do kwietnia musze cos miec.A ze mi sie bez etli nudzi to tak jak pisalem potrzebuje rame z motorynki i do niej wkladam silnik z wski 125 i se bede gupial.Ale cos lipa z ta rama. Jak mi nie byla potrzebna to od chuja tego bylo a teraz to nic nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Adrian Ty masz jakis sposob na niezly interes czy co???Teraz nie chcesz motocykla od RESO za pare grosze a za pol roku chcesz sie przymierzyc do takiej 4-5 letniej GSXR 600/750 :wink: Nie zebym sie czepial ale jaki masz sposob na zdobycie min. 20 kawalkow w pol roku?Strasznie mnie to ciekawi.. :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Adrian Ty masz jakis sposob na niezly interes czy co???  Teraz nie chcesz motocykla od RESO za pare grosze a za pol roku chcesz sie przymierzyc do takiej 4-5 letniej GSXR 600/750  Nie zebym sie czepial ale jaki masz sposob na zdobycie min. 20 kawalkow w pol roku?Strasznie mnie to ciekawi..  
No chyba nato wyglada :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Adrian Ty masz jakis sposob na niezly interes czy co???Teraz nie chcesz motocykla od RESO za pare grosze a za pol roku chcesz sie przymierzyc do takiej 4-5 letniej GSXR 600/750  :wink:  Nie zebym sie czepial ale jaki masz sposob na zdobycie min. 20 kawalkow w pol roku?Strasznie mnie to ciekawi..  :roll:  :wink:
Powiem ci tak. Teraz sprzedalem moto. Troche zarobilem i mam jakas sume odlozona. I cigle odkladam. A motorynke chce tak do glupot. A w sumie jak rame kupie za 40zl maks to git. A silnik juz mam z wski do niej. A co do 20 kawalkow. To wiadmo oszczedzam i oszczedzam. Np. przestalem co wekend wydawac kase na alkohol i te sprawy. 20kawalkow nie wiem czy bede mial, ale moze sie uda. A z kad tyle bede mial nie zebym sie chwalil i zeby ktos mowil ze jestem jakims rozpieszcznym dzieckiem. To torche mi rodzice doloza, i dziadkowie. Ale nie odrazu 20tys czy tam 19 a ja ten 1000 mam sobie uskladac. Zeby miec te 20 tys, musze dosc oszczedzac i do nowego roku miec te min 5tys zl. I tak jak np moi koledzy nie kupuje komputerow i takich pierdol .Tylko siedze na moim pierwszym kompie ktorego juz mam chyba z 6lat. A rodzice i tak wiedza ze jak mi maja dac kase na auto to raczej bedzie to glupi pomysl bo autem molo co bede jezdzi (no zima i moze w seoznie wyjatkowo). Troche mi glupio tak pisac. Bo w koncu ile mam 17 lat na drugi rok w lipcu 18 i mysle o moto za ok. 20 kawalkow na 18urodziny. I teraz pewnie duzo osob pomysli ze jestem jakims dzianym rozpieszcznym dzieciakiem. Moze mi sie torche poszczescilo ze bede mial moto juz na 18. Ale napewno gdbym nie oszczedzal i kombinowal jak zarobic to nie mial bym nawet co myslec o jakims sradzie za 20 a nawet 15 tys. To by bylo na tyle. Aha gixer co sadzisz o kupnie gsxra 750 po etz 250. Dobry to bedzie wybor czy raczej kupic 600 jak bym juz bral.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz olej w glowie to moze byc GSXR750 a jak nie to kup lepiej GS500...
gs 500 raczej nie. Bo to mi sie moze szyboko znudzic. Jak po ogarku kupilem wske 175 to mialem ja 3tyogdonie a potem etz 250. A wske kupilem na pocztku maja a etz mi sie juz znudzila w srodku wakacj. Co do oleju w glowie to raczej lubie glupiec. A mam dylemat. Bo moto bym chcial kupic na dluzej. Gdzies na 2-3sezony min. Wiec nie chce zeby mi sie 600 za szybko znudzila. Chociaz watpie w to.Bo na papieze miedzy gsxrem 600 a 750 jest rozniaca. Miedzy waga chyba o 2kg a moca o ponad 20km. A jak bywa w praktyce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian.moto napisaÂł/a:Wiec nie chce zeby mi sie 600 za szybko znudzilaRaczej ci sie nie zudzi
Oj kiedys sie znudzi na pewno... :wink:
No tak to wiadmo. A nie chcial bym zeby mi sie moto znudzilo po seoznie.Gixer ty moze jezdziles gsxrem 600 i 750. Duza jest roznica. Bo tak jak pisalem na papieze nawet dosc sporo chyba jest. Skoro ten 750 jest chyba 2kg ciezszy i ma ponad 20KM wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i tak jak kupisz te sprzety to nieodczujesz roznicy:kazdy bedzie Ci sie wydawal szalony... :wink:
Czyli moge kupic gsxra 600 albo 750. Tylko trzeba bedzie jezdzic z rozumem.Tylko czego sie obawiam w 750 ze ja kupie bede jezdzil jak ciul bo sie bede bal mocy. Albo ze rozwale ja heheh. Sam jeszcze nie wiem co bym kupil czy 750 czy 600. Najchetniej to 600 w malowaniu allstare albo movistare :mrgreen: ALe w sumie do tego wyboru mam jeszcze troche lepiej jak pol roku. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.