Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam informacji o gostku SIWEK MIROSŁAW ze Skawiny


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem motocyklist¹ starej szko³y z Zabrza.I zawierzy³em temu facetowi jak biker bikerowi.A on wykrêci³ mi wajche.Szukam kogoœ kto mo¿e potwierdziÌ ¿e Miros³aw SIWEK ze Skawiny je¿dzi³ Intruderem 700.Siedem lat temu wzi¹³ odemnie motocykl i znikn¹³.Mam do oddania w banku mase forsy przez tego gnoja.Zak³adam mu sprawe w s¹dzie i szukam œwiadków.Wszystkich, którzy coœ wiedz¹ o tym typku i o tym gdzie sie podziewa proszê o kontakt.(je¿eli to czytasz Mireczku,to mam dla ciebie pozdrowienia od bikerow z zabrza,niemog¹ sie ju¿ doczekaÌ spotkania z tob¹)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JSiedem lat temu  wzi¹³ odemnie motocykl i znikn¹³
¯e tak siê skromnie spytam, czemu tak d³ugo czeka³êœ przez te siedem lat. Troche mnie to zastanawi i dziwne jakoœ to dla mnie.Natomiast jeœli chodzi o tego Pana to spytam siê kumpli z Jordanowa mozê coœ wiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie wiem czy zbieg okolicznoÂści ale jak szukaÂłem gs-a kiedyÂś to na allegro na goÂścia ze skawiny trafiÂłem! skoĂączyÂło siĂŞ tak Âże siedziaÂłem w samochodzie i jechalismy obejrzec moto! ale coÂś mnie podkusiÂło i zadzwoniÂłem z gliwic jeszcze! a ten chuj mi mĂłwi: sorry ale moto nie pali! zaÂłatw se przyczepke i podjedÂźcie bo to napewno sÂą gaÂźniki! spuszcze ci cenĂŞ na synchronizacjĂŞ! boÂże co za palant! smiesznie by byÂło jak byÂśmy tam dojechali! wybuliÂł by goÂśc za zwrot kosztĂłw, wikt i opierunek! :mÂłotek2: chyba nie musze mĂłwiĂŚ Âże gs-a szukaÂłem sobie dalej ale dobrze siĂŞ skoĂączyÂło jak skoĂączyÂło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¯e tak siê skromnie spytam, czemu tak d³ugo czeka³êœ przez te siedem lat.
nie czekaÂłem,sprawa caÂły czas sie dziaÂła.A teraz zakoĂączyÂło sie moje sÂądzenie sie z bankiem i zabieram sie za goÂścia.To jest znikajÂący cwaniaczek wiĂŞc dlatego prosze o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.