Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SFF 2005


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Jacieee to juz jutro !! SÂłyszaÂłem o prognozach na jutro... - ale dzisiaj u mnie za oknem calutki dzionek tak fajnie praÂży ze Ja tam ciagle jestem dobrej myÂśli :mrgreen: . I DESZCZ WON! - qrde niestety miaÂłem byĂŚ RF-kÂą a bede tylko autkiem - ale coÂż waÂżne ze bede tam po raz 2 wogĂłle!! :mrgreen: ...Juz nie moge sie doczekaĂŚ... Tak wiec DOZOBACZENIA JUTRO wszystkim . Nareszcie na zlocik jakis zapodam swoja koszuleczke Yamaszki R1... hiehie... jak by co w takowej mnie szukac ihhiih ;P.... (czarna ) hiehie... A CO SE NIE BEDE... kocham wkoncu te jednoÂślady i juz... do jutra 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...nooo <skalar> dajemy dzisiaj zaraz wyjezdzam ....deszcz ma byc przelotny moze nie bedzie go wcale ...jestesmy jak najlepszej mysli ...; D ...<krissyzfr1>....moze sie stukniemy gdzies tam ...; ] rob systko zeby zwrocic na sia uwage .... szerokiej drogi .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki m,aÂły problemik: ktos miaÂł ze mna jechac i dzielic sie kosztami paliwa. wymiĂŞkÂł. no i teraz mam problem ze nie pojade bo na paliwo mi braknie. bawcie sie dobrze! byÂłem tam dwa razy i naprawde fajnie by byÂło jakby i w tym roku byÂła taka pogoda jak wtedy kiedy ja byÂłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Kowalem i Arkiemk75 robimy zbiĂłrke o 8 rano i zobaczymy jak z pogoda  :? do bielawy mamy 220km czyli 1,5godz sztbkim sprintem ,jak bĂŞdzie sÂłoĂące to naginamy a jak nie to ciÂśniemy w beskidy na ÂŻAR i tez bĂŞdzie git
Uwaga chlopaki na kostke za Strzelinem jest zaje..scie sliska,a w Bielawie polecam bar nad zalewem-rewelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo ide spac..... i rano wyruszamy.......... to DOZOBACZENIA na miejscu.... pogoda bedzioe ja WAM to mowie ....... <spun> ---> a co ja mam rabic:P... zwykÂły 20latek w koszulce YAMAHY z niebieskim ladnym plecaczkiem ihhihi .... ale byc mooooze ........... to do jutra WSZYSTKIM i rowniez SZEROKIEJ SZCZESLIWEJ BEZPIECZNEJ DROGI............. MOTOLKIIIIIIIIIIIII ;D!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff dopiero co wszedÂłem do domq... ale BYÂŁEM!! - i widze ze jestescie niecalkiem doinformowani:P. no wiec fakt takiej pogody o jakiej wszyscy marzyli nie bylo niestety,ale..; to ze kropilo czasem jakas mrzawka... ludzie z cukru nie sa..... tak wiec festival sie odbyÂł... i bylo naprawde zajebiscie super !!! choc pogoda zÂła dosc duzo ludzi jak i przede wszystkim motorkow;D.... pokaz byÂł i wszystko bylo jak byc miaÂło (no bez pogody)... byÂłem 112 zdjec porobiÂłem zakochalem sie ponownie i jeszcze mocniej hehe ... i wrocilem... caÂły dzien na nogach zmeczony wiec teraz ide odpoczywac... tak wiec pozdrawiam 3majcie sie cieplo.... A TYCH CO NIE BYLO NIECH ZALUJA;p....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.