Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 965


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

DziĂŞki wielkie wszystkim za powitanie! ) Jeszcze tylko napiszĂŞ jak tu trafiÂłam, po prostu w ostatniÂą niedzielĂŞ na motobazarze w Katowicach, spostrzegÂłam kogoÂś kto na koszulce miaÂł logo www.motocykle.slask.pl i stÂąd to wszystko Nie wiem kto to byÂł ale dziĂŞkujĂŞ bardzo Pozdrawiam wszystkich cieplutko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowanko Pani studentko ! a do Krakówka na swoim moto to sama radoœÌ !! / jak jest ciep³o oczywizda , bo raz jecha³em jak by³o ko³o zera i wodo-œniego-ci¹g - no i by³o œednio , chocia¿ nie zapomne do koùca ......jak ³aty z œliskiego smo³o - asfaltu prowadzi³y przednie kó³eczko tam gdzie chcia³y ...brr , no i ten œnieg na szybie - esencja .../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJA  NO TO JUZ WIEM GDZIE BEDE NOCOWAÂŁ JAK ZACZNE STUDIA MAGISTERSKIE NA AGH  :mrgreen:  POZDRAWIAM
hihi no spoko spoko ja na razie pomieszkujê sobie na podgórzu zaraz ko³o wis³y ale mam zamiar przenieœÌ siê na kazimierze. A tak poza tym Kraków to wspania³e miasto, jak studiowaÌ to tylko tutaj, wiem coœ o tym Pozdrawiam Wszystkich !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w temacie .. mam mieszkanie w Krakowie, w ktorym teraz mieszka jedna osoba ( pech lub szczescie ale to facet) i szukamy wspó³lokatora .. wiec jak ktos jest chetny .. to prosze o kontakt ... mieszkanie dokladnie naprzeciw AGH .. no i do wszystkiego innego blisko ** niebo w dobrym humorze ju¿ od paru dni **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w temacie .. mam mieszkanie w Krakowie, w ktorym teraz mieszka jedna osoba ( pech lub szczescie ale to facet) i szukamy wspó³lokatora .. wiec jak ktos jest chetny .. to prosze o kontakt ... mieszkanie dokladnie naprzeciw AGH .. no i do wszystkiego innego blisko  ** niebo w dobrym humorze juÂż od paru dni **
hehe, ja wÂłaÂśnie od czerwca bĂŞdĂŞ szukaĂŚ mieszkanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA TYLKO BEDE TAM PRZELOTOWO BO W WEEKENDY ZAMIERZAM ZAOCZNIE STUDIOWAĂ DOSYC JUZ TEGO LEBROWANIA I IMPREZOWANIA W AKADEMCU 4 LATA MI STARCZY TERAZ ODWYK :mrgreen: ALE NA PIWKO MOZEMY SIE WYBRAC WKOĂCU BEDE TAM NA TRZY DNI [ Dodano: 2005-05-30, 23:30 ]ALE JAK JUZ TAM BEDE TO WPADNE DO CIEBIE YAMASZKA Z BROWARAMI ALBO KOMANDOSEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA TYLKO BEDE TAM PRZELOTOWO BO W WEEKENDY ZAMIERZAM ZAOCZNIE STUDIOWAĂ DOSYC JUZ TEGO LEBROWANIA I IMPREZOWANIA W AKADEMCU 4 LATA MI STARCZY TERAZ ODWYK  :mrgreen:  ALE NA PIWKO MOZEMY SIE WYBRAC WKOĂCU BEDE TAM NA TRZY DNI  :lol:  :D  :lol:  [ Dodano: 2005-05-30, 23:30 ]ALE JAK JUZ TAM BEDE TO WPADNE DO CIEBIE YAMASZKA Z BROWARAMI ALBO KOMANDOSEM  :lol:  :lol:  :lol:
No to pisz mi szybko kiedy bĂŞdziesz w krĂłlewskim mieÂście hihi. Viva KrakĂłw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.