Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[KUPI�] PILNIE POSZUKUJ� ROZRUSZNIKA I ALTERNATORA DO SUZUKI


NICO DRAG

Rekomendowane odpowiedzi

olek krzycczy za czêœci tyle ile akurat mu ³atwiej wymówiÌ! na bajzlu wydawali siê spoko! ale jak siê do nich zadzwoni... i ktoœ zechce iœÌ sprawdziÌ czy maj¹ jak¹œ czêœÌ to t¹ cene chyba podaj¹ zaporow¹...po to ¿eby czasem do nich nie jechac i nie musia³ drugi raz iœÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funio,jakbys byl u Olka tak powiedzmy na 10 minut to bys zobaczyl jaki tam zajob maja,5 ludzi ma nonstop co robic,nie maja czasu telefonow odbierac itd.A co do cen:maja dobre i dobrze sie z nimi targuje takze funio nie narzekaj,zwlaszcza ze Olek ma najwiekszy w kraju wybor czesci uzywanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do targowania sie u Olka to zgadzam sie z Gixerem Nie zdarzyÂło mi sie i kilku moim znajomym, Âżebyl Olek chociaÂż ociupinki z ceny nie urwaÂł, pomimo tego, Âże cena wyjÂściowa byÂła juz akceptowalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm i tutaj siê nie zgodzê! Jeœli koleœ rzuca cenê za jak¹œ czêœÌ ( nie now¹) wy¿sz¹ ni¿ w sklepie ?? To chyba coœ musi byÌ nie tak?? Z olkiem nie gada³em (chyba) bo ma³o mi³y Pan w telefonie powiedzia³: UUuuuu Olek to se za to krzyknie pewnie z 600 i poœpiesznie od³o¿y³ s³uchawkê! Ale mo¿e siê skusze i tam podjadê kiedyœ.. osobiœcie!aha! no i musze napisaÌ ¿e na bazarze rozmawia³o siê z nimi doœc konkretnie i mi³o! Co nie zmienia faktu ¿e nie jest zadnym wyt³umaczeniem ¿e maj¹ zajob! W dzisiejszych czasach ka¿dy ma i jesli nie potrafisz siê wyrobiÌ to znajdŸ sobie inna pracê! Co zrobiÌ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu Âże nie jest zadnym wytÂłumaczeniem Âże majÂą zajob! W dzisiejszych czasach kaÂżdy ma i jesli nie potrafisz siĂŞ wyrobiĂŚ to znajdÂź sobie inna pracĂŞ! Co zrobiĂŚ ...
I tu sie z Toba nie zgodze,ludzie pracuja na najwyzszych obrotach ale maja tylu klientow ze sie nie moga wyrobic a wiecej ludzi nie zatrudnia bo nie ma miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeste jeszcze druga strona: UPRZEJMOÂŚĂ! I ja ich nie winiĂŞ za to Âże majÂą zajob! Jak pisaÂłem wczeÂśniej teÂż czasami mam! KaÂżdy chyba ma! Ale to nie przeszkadza chyba odpowiedzieĂŚ uprzejmie i kompetentnie na zadane pytanie! Albo poprostu poprosiĂŚ aby przedzwoniĂŚ póŸniej ... jak bĂŞda mieli troszkĂŞ luzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze moÂżna szukaĂŚ czĂŞÂści gdzie indziej Dzisiaj takie czasy, Âże czÂłowiek ma szerokie pole do manewru jeÂżeli chodzi o motocykl i czeÂści do nich oferowane KaÂżdy znajdzie coÂś dla siebie A jeszcze co do Olka, to nigdy nie rozmawiam z nimi przez telefon.Wole zawsze zrobic sobie wycieczkĂŞ i zaÂłatwiĂŚ cos osobiÂście, wtedy wiem, Âże zaÂłatwiĂŞ wszystko co potrzeba, zostane miÂło obsÂłuÂżony i rabat dostanĂŞ Inaczej jeszcze nigdy nie zostaÂłem potraktowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.