Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 964


blade

Rekomendowane odpowiedzi

polecam. jedyna wada to oryginalna kierownica (za wÂąska), ale to nie problem poza tym motocykl sprawdza siĂŞ na krĂłtkich i dÂłuÂższych trasach, nie ma problemu z zabraniem bagaÂżu, no i ma to "coÂś" (trudno go pomyliĂŚ z innÂą maszynÂą tego typu )jesteÂś z czĂŞstochowy - pogadaj z kolesiem z mar-polu. on jeÂździ marauderem i wie co nieco na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi sie bardzo ten motocykl podoba i jesli teraz kupie bandyte to nastepnym moto po uzieraniu kasy mial byc maruda. Ile masz przebiegu w swoim? Troche mnie kumpel wystraszyl tym, szkoda byloby zeby taki fajny motorek tak na prawde byl do dupy
nie wiem ile - chyba jakieÂś 48 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, wyglada na 97:) Wiem ze niczym sie nie roznily, ale jakos mi tak wyglada... PZDRA co do "N" - ladniejsza... Wiem ze w trasie gorsza ale... [ Dodano: 2005-05-27, 14:54 ]

no i ma to "coÂś" (trudno go pomyliĂŚ z innÂą maszynÂą tego typu )
Co do tego to moÂżna by podyskutowaĂŚ... Jak sobie kumpel kupil maraudera parĂŞ lat temu to na pierwszy rzut oka myslalem ze to drag star... Z boku sa nawet podobne, zwÂłaszcza tylny bÂłotnik...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marauder i DrakStar? TrochĂŞ dziwne porĂłwnanie. JeÂździliÂśmy "Markiem" 6 latek razem i nic siĂŞ nie dziaÂło poza ÂłaĂącuchem, ktĂłry trzeba byÂło wymieniĂŚ. Nie byÂło kÂłopotu. Dla mnie Drak jest niedorobiony, zwisajÂące kable itp. JeÂżeli dba siĂŞ o Maraudera to maszyna na lata. Polecam gorÂąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marauder i DrakStar? TrochĂŞ dziwne porĂłwnanie.
Nie sa wedlug Ciebiew podobne jesli sie patrzy z boku i z pewnej odleglosci?? Bo tylko wyglad tu sie da porownac...Zupelnie nie podobne, chociazby same kola, marauder ma odlewy, dragstar szprychy, blonik marauder ma plytki, dragstar w wersji classic ma gleboki z przodu, drag star ma wiecej chromow pod silnikiem, inaczej rozlozone cylindry itp itd.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dym? Chyba piwny moÂże i sÂą podobne ale nie do koĂąca. wydaje mi siĂŞ, Âże Marauder ma trochĂŞ dÂłuÂższy. A swojÂą drogÂą jak to jest, Âże piszesz o kupnie Maraudera i obok widze fotĂŞ "sportki"? MoÂżesz to wyjaÂśniĂŚ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do podobieùstwa tych maszyn to mo¿na dyskutowaÌ bez koùcadla mnie maraudera nie da sie pomyliÌ z inn¹ maszyn¹, ale ludzie s¹ ró¿ni.jak s³yszê jak ktoœ mówi "harleyowiec" o goœciu co zsiada z jaskrawozielonej kawasaki, to wiadomo - dla takiego motór jest motór, ró¿nic nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych harleyowcow to ludzie sie po prostu nie znaja... Tez sie nie raz spotkalem ze stwierdzeniem : " o jaki fajny harley" na widok wlasnie np. maraudera. swojÂą drogÂą jak to jest, Âże piszesz o kupnie Maraudera i obok widze fotĂŞ "sportki"? MoÂżesz to wyjaÂśniĂŚ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko siĂŞ zgadza jestem kobietÂą, brykam LC 1500 ale jako plecaczek. Masz racje, Âże to ciĂŞÂżki sprzĂŞt. Z Marauderem jakoÂś sobie radziÂłam (rpĂłbowaÂła swych siÂł jako kierowca) z tym mam "maÂły probelm". Jako pasaÂżer stwierdzam, Âże jest (niestety) o niebo lepszy od "Marka". Gdyby nie rozmiary mojego mĂŞÂża to pewnie nie zrezygnowalibyÂśmy z Maraudera.Co do tego "ale" to nie potrafie skleciĂŚ sensownego zdania dlatego pogadamy kiedyÂś osobiÂście . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem, wedlug mnie to kobiecie byloby ciezko poruszac sie takim sprzetem, A co do rozmowy na zywo to moze sie kiedys odbedzie ale najpierw musze kupic motocykl:) Najlepiej wlasnie Maraudera ale do tego to mi brakuje jakies 4 tys. A pracy jak nie bylo tak nie ma [ Dodano: 2005-05-30, 17:04 ]A co do tego ale to dalej jestem bardzo ciekaw... PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.