Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Unfriendly Motocykl Zabrze


onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Olewus jest z niego totalny, ale zna siê na rzeczy, to trzeba mu przyznaÌ.Serwisowa³em tam swoj¹ Diversionê i z³ego s³owa na niego nie moge powiedzieÌ, ale ostatnio siê rozbestwi³ i trochê zach³ysn¹³ sie dobrobytem.Oprócz tego, wszystkie czêœci, akcesoria oraz odzie¿ s¹ u niego o wiele dro¿sze ni¿ gdziekolwiek indziej. Wybór te¿ taki, ¿e szkoda sobie g³owy zawracaÌ.Lepiej pojechac do Olka, bo jest to z pewnosci¹ zdecydowanie lepsze posuniêcie, nawet jak siê ma do niego ponad 50 km Mi³a i fachowa obs³uga i zazwyczaj u niego nie ma takiej opcji, ¿e NIE MA, albo NIE ROBIMY. Jak nie ma to siê zrobi wszystko,¿eby by³o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle Podbeskidzie gora chociaz nie polecam w Bielsku Motoboxu (Jozek to starszny skret).Pedalki w Yamasze sa w miare ale nie ma co wdawac sie w dyskusje z nimi,sa najmadrzejsi (ale tylko na gebie) a zaden na moto nie jezdzi Olek jak najbardziej godny polecenia.No i oczywiscie SUZI-MOTO,u mnie wszystko zalatwicie,nawet kawy dam sie napic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedalki w Yamasze sa w miare ale nie ma co wdawac sie w dyskusje z nimi,sa najmadrzejsi (ale tylko na gebie) a zaden na moto nie jezdzi  :doh:  
JeÂśli chodzi ci o tych z czechowic to sie zgadzam Kazdy tam jest alfa i omega a jak przyszlo co do czego to sam musialem im podawac jak zamowic panewki i jakie kolory do mojego moto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razorbl,wlasnie chodzilo mi o tych z Czechowic,zwlaszcza o Molende.Ja jak tam kiedys zamawialem rozne czesci to sie z nim poklocilem,ja dokladnie wiedzialem co chce zamowic a ten mi filozofowal.Dobrze ze juz nie mam Yamahy...Aha,tak troche OT:Suzuki ma nowy system zamawiania czesci 99% czesci jest sciagane w ciagu 48 godzin z glownego magazynu w Niemczech A ten 1% do tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tam robisz w tak powaÂżnej firmie?
Przyjedz i zobacz Jestem przy zamawianiu czesci,przyjmowaniu/wydawaniu motocykli z serwisu,odpowiedzialny za sprzedaz uzywanych motocykli itd.Kawe tez robie :wink: A co do Zaryczanskiego:raz u niego jedna rzecz kupowalem i tak mnie skroil ze nie chce go widziec na oczy.A p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e. ze tylko Yamahy i Hondy sa najlepsze to niech sobie wlozy miedzy bajki.Ja ze wszystkich marek motocykli chwale sobie wlasnie Kawasaki i Suzuki.Z maszynami tych firm nie mialem zadnych problemow,jedynie jak jezdzilem Yamahami to musialem w nie kase ladowac.Zreszta popatrzcie na stunterow w Stanach na czym jezdza,95% to Suzuki a to o czyms swiadczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kó³eczka wywa¿aj¹ na Goduli w serwisie Dêbicy Dwóch motocyklistów tam pracuje i zawsze jak mi wywa¿ali ko³a, to z tak¹ precyzj¹, ¿e g³owa boli Zawsze montowali mi przyklejane ciê¿arki, ¿eby mi siê lakier na felgach nie rysowa³ No i maj¹ dosyÌ spory wybór opon u¿ywanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulicy nie znam, ale jakbyÂś jechaÂł od strony Zabrza, kierujÂąc siĂŞ na Chebzie, na to maÂłe rondko, to na nim skrĂŞcasz w lewo pod wiadukt. KoÂło CPN-u, czy ORLENU (nie wiem jak siĂŞ to teraz zwie) skrĂŞcasz w lewo i zaraz pierwsza w prawo. Wyjedziesz chyba na du¿¹, g³ówna ulicĂŞ na Goduli. Walisz prosto i na pierwszych ÂświatÂłach skrĂŞcasz w lewo (po prawej jest przystanek autobusowy) o ile pamiĂŞĂŚ mnie nie myli. KawaÂłeczek prosto i zobaczysz flagi DĂBICY, to bĂŞdzie ten zakÂład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ulica Joanny 8) ,Normalnie,z Bytomia walisz przez szombierki,koÂło la mirage(knajpa invadersĂłw) i kierujesz sie caÂły czas prosto na Rude ÂŚl.,potem masz po prewej Leader szajs i dalej prosto,na pierwszym skrzyÂżowaniu ze ÂświatÂłami w prawo i praktycznie juÂż jesteÂś, tylko jeszcze jakieÂś 300m.do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro mowa o motocyklu w Zabrzu, to zobaczcie jaka pisownie ma osoba zajmujaca sie profesjonalnie motocyklami http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=43081088http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=43080693szkoda slow, zeby nawet nie wiedziec jak sie pisze modele motocykli :mrgreen: Jak sie juz nabijam, to zobaczcie tego goscia, widac, ze tez znawca tematu niesamowity http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=43378252

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tromba nie dziw siĂŞ ZaryczaĂąskiemu z MOTOCYKLA Nie bez powodĂłw ze znajomymi mĂłwimy na niego Burak:)Ma tam teÂż jakiegoÂś nowego pracownika, moÂże to on wystawiaÂł te aukcje, bo juÂż po jego betonowatym wyglÂądzie i zachowaniu mozna stwierdziĂŚ, Âże jego IQ jest na poziomie cielaka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja moge sie wypowiedziec rĂłwniez pozytywnie co do wulkanizacji na Goduli ;-) Profesjonalna robota.Ponad rok temu zlapalem gume to mi wrzucili nowa dentke i powiedzieli zebym ja wymienil na inna bo ona podobno nie jest dokladnie tego rozmiaru czy kominek nie taki.. (nie pamietam) i moze sie cos stac. Brakowalo mi czasu wtedy caly czasu zeby szukac itd. no i juz jÂą zostawilem Do dzisiaj jezdze i nic sie nie dzieje zlego. A pozatym widac ze sie na rzeczy chlopaki znaja!Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WrĂłce jeszcze do motocykla w Zabrzu,dzisiaj wÂłasnie tam byÂłem.........HARDCORE,ostatni raz tam wogule po coÂś pojechaÂłem,kupiÂłem pare ÂśrĂłbek, i wogule widziaÂłem Âże chcÂą sie mnie juÂż pozbyĂŚ bo oglÂądaÂłem rĂŞkawiczki,pytam sie goÂścia o oponke do gs -a a an do mnie czy niewidziaÂłem Âże na placu stojÂą i mam sobie poszukaĂŚ bo mu sie niechce 8) tak dalej 8) ,hehehehe, kuzwa,to chyba ten jeÂłop wystawiaÂł te aukcje,heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Ten nowy co tam siedzi to przekret na maxa ... NIEMA pojecia ja podejsc do klienta , i texty typu to se kup na allegro:)A ja qwa ze i kupie bo za 90 zl to tam opona w porownaiu do tej twojej to jak nowka!!!Oj Marcin Marcin , wez no utrzyj uszy bo tracisz klientow jak niemowle mleczaki...A apropo ma ktos nr telefonu do tych gosci z Goduli ?? [ Dodano: 2005-04-05, 00:39 ]Dzis p;rzegirli pale na calego...Q.W.A dzownie rano czy maja oponki , mowie aby zerknal i patrz tak co bedzie bieznik i niebedzie kwadratowa.Odp: mamy mamy z 5 sztuk dobre cos spokojnie wybierzesz.To wsiadma i jade, przyjedzam ogladam i c.h**** mnie szczelil!!!Kwadraty malowane , bez bieznika i ciagle to samo Panowie bez takich jaj!!!Stracilem ponad 1h.Wnerwiony skoczylem do Olka dal mi jedna fajna chopaki zmienili na miejscu i co dziura....To wymienilem na jeszcze lepsza i to po cenia tej samej (a oponka ladna ) chopaki znow nazucili , wywazyli i dali,Na pytanie ile place 15zl (dwa razy zakaldali i zrzucali)U ucznia 30zl....Pa Motocykl !!!p.s cenowo wyszlo taniej jechac do bielska (75km) niz 10km do zabrza...Moze ktos mu powinie n powiedziec aby se poczytal co tu pisza!!Wedug mnie jaja zaczely sie jak ladna pani poszla ze sklepu i wskoczyl ten mlody gosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.