Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WANTED - 3 chetnych do wozenia hostes na choperach


slawekk

Rekomendowane odpowiedzi

moj znajomy z agencji reklamowej potrzebuje 3 chetnych na choperach cruiserach (to znaczy 4 ale ja sie pisze) na nastepna sobote tj. 21 od godziny 16 do godziny 17 do przewiezienia 4 hostess na motorach. Droga do pokonania to jakies 500 m, podobno droga zakladowa, wiec kaski nie beda dla pasazerek raczej potrzebne. W zamian oferuje po butelece Whiski na glowe (nie wiem jeszcze jakiego rozmiaru ta butla) lub rownowartosc w PLN jesli tak zdecydujemy (tu powinien sie pojawic z naszej strony jakis pomysl - ile?) chetnych prosze o mail na [email protected] poniedzialek maja nastapic negocjacje i ustalenie warunkow.Podopowiada mi tez przez ramie ze motorki powinny robic sporo huku slawekk [ Dodano: 2005-05-13, 13:46 ]sporo napisalem ale nie napisalem ze to bedzie gdzies w Katowicach slawekk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopcy na chopperach moga tylko powozic panienki ustawiane,nie to co my plastikowcy:takie lale to na kazdym skrzyzowaniu wyrywamy  :mrgreen:  Takze niech chlopcy na chopperach tez zakosztuja tego co my mamy na codzien  ^^
Heh... Kosiarki na trawniki!!! A chĂŞtnych do "powoÂżenia" na codzieĂą nie brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,skonczmy juz z tym bo co niektorzy moga to wziasc na powaznie i bedzie taki dym jak na zdevocialym www.forum.motocyklistow.pl a konkretnie w topikach http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=26007 i w topicu http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...pic.php?t=25271Mam nadzieje ze u nas na forum nie ma takich nawiedzencow :wink: Licza sie dwa kola i luzzzzzzzzzz! A reszta jest niewazna :hooah!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.