Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

7 maj zlot pod zapora w Wapienicy


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak:niech zaluja Ci co nie zostali do konca!!!Na striptizie dzialy sie niezle cyrki Byly dwie laski a jedna nie chciala wogole zejsc ze sceny,chciala caly czas tanczyc.Organizatorzy ja prosili o zejscie a ona nic.Wyplacila nawet niektorym liscie i z buta potraktowala Przez nia nawet moglo dojsc do jakiejs wiekszej bojki.Takich jaj to ja dawno nie widzialem Jeszcze na koniec w miejscu do palenia gumy gosc wjechal CalibrÂą i spalil gumy do wystrzalu.A po nim jeszcze Polonez.A Dziki z Ligi dusz dawal czadu przez caly wieczor az do poznych godzin.Ogolnie zlot byl baaaaardzo udany :mrgreen: Najwiecej dzialo sie w nocy ale tego z Was nikt pewnie nie widzial bo zawsze zmywacie sie wczesnie.A zawsze najlepiej jest w nocy :wink: Co do parad to ja juz od paru zlotow w nich nie uczestnicze bo to nie ma sensu:ja sie mecze i sprzet sie meczy....A w tym wypadku w paradzie sprzed roku to uczestniczyl moj kumpel.Lezal dlugo na OIOM-ie i do teraz odczuwa skutki tego wypadku....I to on byl bardziej poszkodowany niz dziewczyna z ktora jechal. [ Dodano: 2005-05-08, 19:02 ]Aha,zapomnialem dodac ze integrowalismy sie z wegierskimi bracmi ktorzy przyjechali na zlot na specjalnie przygotowanych quadach.Zajebiste chlopaki a ich "benzin" z kanistra niezle kopaÂł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OJ UBOLEWAM ÂŻE MNIE TAM NIE BYÂŁO ...........NO ALE SIÂŁA WYÂŻSZA ....CZASAMI COS WYSKOCZY NIESPODZIEWANIE NIE PRZEZYJE TEGO ÂŻE NIE WIDZIAÂŁEM TYCH DWUCH AGRESYWNYCH PANIEN :mrgreen: MAM NADZIEJE ZE NA ZAKONCZENIE SEZONU BEDA TE SAME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio jak ty bedziesz to juz starczy :wink: [ Dodano: 2005-05-08, 22:48 ]ale niestety chyba mnie nie bedzie bo na truskawy do szwabĂłw jade .......trza cos zarobic na jakieÂś wdzianko motocyklowe [ Dodano: 2005-05-08, 22:51 ]ale niestety chyba mnie nie bedzie bo na truskawy do szwabĂłw jade .......trza cos zarobic na jakieÂś wdzianko motocyklowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak:niech zaluja Ci co nie zostali do konca!!!Na striptizie dzialy sie niezle cyrki  :lol: Byly dwie laski a jedna nie chciala wogole zejsc ze sceny,chciala caly czas tanczyc.Organizatorzy ja prosili o zejscie a ona nic.Wyplacila nawet niektorym liscie i z buta potraktowala  :D  Przez nia nawet moglo dojsc do jakiejs wiekszej bojki. :wink:   :wink:
A masz jakies zdjecia? He he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.