Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

7 maj zlot pod zapora w Wapienicy


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jak zwykle bêdê musia³ wydzieraÌ dupska mojej ekipy od ekranów telewizorów i ró¿nego rodzaju barów.. Kurde, tak to by nas jecha³o 11 osób, ale nieeee bo zawsze ktoœ znajdzie jak¹œ wymówkê. Chyba im muszê fundn¹Ì wjazdówkê :wink:"Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jak¹ mo¿na robiÌ w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gordi63, no cĂłz wcale nie musi was jechac 11 moze jechac mniej nawet 1 moze no ale fakt juz dobze bybyÂło kogos znac wiec no zaÂłatw sobie z kilku chodzby jeszcze jednego i gotowe juz mini ekipa jest:P zawsze mozesz sie doÂłoczyc do szajbuskĂłw z Rybnika z miÂła checio cie przyjmiemy:)Haslo reklamowe:przyÂłacz sie do nas a gwarantujemy Cie niezapomniane chwile i uszkodzenie psychiki:P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK CO ROKU TRZA TO MIEJSCE NAWIEDZIĂ ZGODNIE Z TRADYCJÂĄ CIEKAWE CZY PLACYK NA PALENIE GUMY POWIEKSZA ..BO Z TEGO CO PAMIETAM JEST ""MASAKRYCZNIE DUZY"" B :mrgreen: MAM NADZIEJE ZE PALIWKA MI STARCZY .....BO W PIATEK TRZA ZALICZYC JESZCZE KONCERT TSA W RACIBORZU CHYBA PRZEROBIE VFR-KE NA GAZ A BUTLE BEDZIE WOZIĂ MOJA PASAÂŻERKA NA PLECACH :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tka sie wÂłasnie zastanawiam jak to jest wjezdza s emotocykl na zlocik dostaje naszyweczke a jachce naszyweczke tylko co zrobic gdy kierowca tez chce naszywke/?..
sie dogadamy to moge Ci obstawic ze wczesniejszych zlotĂłw :mrgreen: miÂłej zabawy :tak: , wypijcie moje zdrowie 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja wiem, czy mi sie chce jechac w paradzie?Jak zwykle silnik sie grzeje i lapska bolÂą
eee tam trzeba twardym byc a nie miĂŞtkim 8)
Ano, trza...)) [ Dodano: 2005-05-04, 07:33 ]
rollo, w paradzie wcale jecha cnie musimy  sama nie wiem cyz ebde paradowac wole juz konsumowa cot sco mam do zarÂła:P:P
Hmm, motomanka a co masz do ÂżarÂła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.