Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ostatnie pożegnanie ......


ciosxvs

Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi to stwierdziĂŚ ale w 14 maja o godz 16 w koÂściele przy ul. Orlej w Sosnowcu odbĂŞdzie sie oststnie poÂżegnanie naszego kolegi motocyklisty, ktĂłry swoje pierwsze kroki zaczoÂł stawieĂŚ w zeszÂłym sezonie a juz teraz musimy go poÂżeganĂŚ, szybko zaczoÂł i szybko skoĂączyÂł ......... Spokojnie!! spokojnie !! To nie jest pogrzeb tylko Âślub. KrzyÂśka i ÂŻanety NastĂŞpny stracony w naszych szeregach, wiĂŞc niepozwĂłlmy mu byĂŚ samemu w tak ciĂŞÂżkiej chwili i potowarzyszmy aÂż do koĂąca jego ostatniego dnia wolnoÂści............ :mrgreen: Plan na ten dzieĂą wyglada nastĂŞpujÂąco : :?: ZbiĂłrka o godz 14.30 w Sosnowcu na przeciwko Geanta na McDonaldsie O 15.15 przejzd pod dom mÂłodej i z tego miejsca bedziemy im towarzyszyĂŚ do koÂścioÂła na ul . Orlej. Z koÂścioÂła przejazd do restauracji w dzielnicy Milowice.Po caÂłej ceremonii moÂżemy sie wybraĂŚ do Sarnowa na sptkanie forumowe lub jak kto woli ????Mnie nie bĂŞdize na forum do soboty wiĂŞc w sprawie pytaĂą moÂżna dzwonic do mnie na kom 698-389-273 - PaweÂłMyÂśle Âże ekipa z Sosnowca i okolic spisze sie na medal....Wielkie pozdro dla wszystkich ..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odszedÂłem 9.04.2005 ÂżyÂłem 27 lat ....lat piĂŞknych ,peÂłnych wolnoÂści ,wzniesien i ...wzniesien,ale koledzy baaaaaaaa przyjaciele motocyklisci pozegnali mnie godnie i w wielkim stylu ,to byÂło poprostu piekne :roll: ryk rzĂŞdowych 4ek ,twinĂłw ,singli ,ktoÂś tam spaliÂł kapcia ktoÂś prĂłbowaÂł ale nie wyszÂło nie warzne cos piĂŞknego ja jutro jade na upragniony urlop i nie bede mĂłgÂł uczestniczyc w tej smutnej ceremoni ale wyÂśle delegacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowe mêskie podejœcie. ma³¿eùstwo nie równa siê wiêzienie. ja swojemu z w³asnej inicjatywy i pomys³u (no i oglêdzin) kupi³am na urodziny tylni¹ oponê do naszej DR-ki. I co waszym zdaniem kobiety nie rozumiej¹ w³aœciwego tematu.eehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...qrde no ....;/ gixer full legal ....yest jak mofisz !! widze cu sie dzieje z zonatymi i dzieciatymi ...niechcaaaaaa wiec sprawy takowe odklada sie na sam koniec ... kiedy jusz nie mozna...// aale oczywiscie zycze systkiego dobrgo na nowej drodze ... <szampan>doo dnaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku panowie ;-) Kobietki nie sa wcale takie straszne Ciekawe kto mnie pozegna jak ja bede wychodzila za maz :mrgreen: to chyba, ja sie bede musiala pozegnac z tym wszystkim na rzecz garkow, obiadkow i pieluch Ale nie ma tak ³atwo ze mna, ¿aden m¹¿ czy nie m¹¿ mnie nie odciagnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty Timac tez cos planujesz ze tak slodko pier**lisz? Nie ma bata,jak sie juz ma smycz to jest przejebane,widze to u niektorych z mojej ekipy.I nikt mi nie wmowi ze jest inaczej CO TY GIXER- NIE WSZYSCY, NIE WSZYSCY WSZYSTKO ZALEÂŻY OD WYSZKOLENIA SMYCZY - JA CI MĂWIĂ ÂŻE JEST INACZEJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smycz to smycz czy jest krotka czy dluga ale smycz.Zawsze masz wiecej obowiazkow a to pomaluj pokoj a to pojedziemy do sklepu a to posiedz ze mna a to moglibysmy gdzies pojsc i tak dalej i tak dalej.Jak jestes sam to robisz co zechcesz atak juz musisz sie dzielic swoim czasem wolnym Ale mimo wszystko wszystkiego dobrego mlodej parze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty Timac tez cos planujesz ze tak slodko pier**lisz?  Nie ma bata,jak sie juz ma smycz to jest przejebane,widze to u niektorych z mojej ekipy.I nikt mi nie wmowi ze jest inaczej    CO TY GIXER- NIE WSZYSCY, NIE WSZYSCY WSZYSTKO ZALEÂŻY OD WYSZKOLENIA SMYCZY - JA CI MĂWIĂ ÂŻE JEST INACZEJ.
Oooooooooooooo Slawus sie w koncu odezwal Ty to masz troche inaczej z Ewa ale i tak ta "smycz" daje Ci od czasu do czasu we znaki,chyba nie zaprzeczysz? :wink: No i na kazdym zlocie Cie pilnuje (albo Ty ja)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam siĂŞ do ma³¿eĂąstwa ne spieszy, ale jakby co to dam Wam znaĂŚ i odstawicie mi jak¹œ fajnÂą paradĂŞ motocyklowÂą  :mrgreen:
Ja jak coÂś wystrugam to teÂż dam Wam znaĂŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MÂŁODEJ PARZE :!: I niech Was ma³¿eĂąstwo nie zmusi do przesiadki na 4 kó³ka Tylko RAZEM Âśmigajcie na DWĂCH Pozdroofka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto mo¿e to niech przybywa, zrobimy Krzychowi i ¯a¿y niespodzianke a do Sarnoa piedziemy po uroczystoœci ,,,,,................. Zaprzaszam wszystkich ................ S16 ..... przyœlij delegacje liczna w³¹cznie z pomaraùczowym dragiem , stanie wraz z moim w pierwszej dwójce... :tak: Menelek zabieraj swoje znajome RF i nie....rdol a póŸniej damy czadu w Sarnowie :tak: I czekam ...................... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mili panowie cos mi sie zdaje ze cos wam sie w glowkach zupelnie poprzewracalo skoro slubow i dzieci miec nie chcecie to po co nam dupy zawracacie/?..jak ja nie lubie takiej gadki o matysiuuu masakra...a prawda jest taka ze meza to moge miec dzieci pozniej bo nie bede sie z nimi wozic a kupie motor to i maz mnie moze pocalowac ............. bo to moj swiat jets i bedzie i mysle ze skoro musicie zrezygnowac z jazdy na zecz zony to radze zmienic zone proste chyba nie??..tak samo facet mi moze podskakiwac a ja siode i tak s epojade wiecYno jazda!!!!!!!!!!!!!!....no coz a jak sie ma rodzine(zonka/mÂąz,dzieciaki) to trza sie liczyc tylko z tym z eby ich nie osierocic i tylee nie trza rezygnowac z jednoslada yhh...pieprzone stereotypy wai zodzo panowie masakra..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.