Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rybnik-po Rybniku


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

no a ja juz jestem w domciu:P:P wieczorkiem moze sie przejade zobaczyc czy kotwica jeszcze zyjee bo jak widzialam co tma sie dzieje to korde nie wiem cyz bedom nas tam chcielimnie sie brdzo podobalo:P:P wiariacii niesamowiciee pozytywni oczywiscie;D Mariance dziekuje za pogawedke na temat GS Zbyhowi za krĂłciotom pogawedke ale zawsze cos poczotek stkromnie:P:PMadzi za pifko i jabuszko ktorego nie zjadlam:)systkimmm w ogoleeee poznije cos dopiesze;)mojemu facetowiGadgedowi-szkoda ze tak krotko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis tu malutki odzew....Fajnie ze ekipa byla jak mol maroko tylko szkoda ze tak szybko sie zmyla!!!!No ale zapraszamy zapraszamy za rok !Piekna tu masz fotke o ktora prosilac jak z bratem zwijacie sprzeta...no no taki maly a juz na kole jezdzi, gabrys przy nim to mroweczka :mrgreen: http://rekasowskipiotr.fm.interia.pl/zlot2005/motomanka_brat.JPGp.s JAk chesz wiekszy rozmiar to w zamian ze musialas ogladac pgr mozesz dostac na maila [ Dodano: 2005-04-18, 09:43 ]Ale ludzie ciaÂła dajeciu tu... kurna bylo was chyba z 20-30 a odzewo zero jak bylo , itp itd.Biedna motomanka cieszyla sie jak male dzici jak jedna odpowiedz na posta sie pojawila...Az sie na ogolnym musiala zarejestrowac aby powspominac zabawe na 102 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z was chamyyyyyyyy :? tylko brox  mi odpowiedzial na posta thx Brox:*a wy sie chrzanciee nie chcoc ganic tego forum ale na ogolnym az dudni o rybniku a wy nic;/ehh porazka no nic bede pisac za was :mrgreen:
8) My im pokazemy nie Wogule to chcialbym sie troszke dowiedzie ckto byl bo po moto to kojarze ta czerwona MZ i ta niebieskawo-biala suzi bo one staly wlasnie najdluzej I taka pania w niebieskiej kurteczce co wymysliula nowa marke KAwasaki_Hay ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z was chamyyyyyyyy :? tylko brox  mi odpowiedzial na posta thx Brox:*a wy sie chrzanciee nie chcoc ganic tego forum ale na ogolnym az dudni o rybniku a wy nic;/ehh porazka no nic bede pisac za was :mrgreen:
no i jak ci necik nie smiga to od razu chamem jestes no ja to wsumie zawalilem bo bylem tam cos kolo godzinki no ale bylo git no i zapowiadalo sie jescze lepiej hehe ale nastepnym razem sie poprawie i pobalujemya najbardziej mi zal :wink: sytuacji z KAWABUZÂĄ hie hie normalnie przebolec nie moge no to do nastepnej imprezki hej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzi za pifko i jabuszko ktorego nie zjadlam:)systkimmm w ogoleeee poznije cos dopiesze;)
odnosnie jabluszka to sorki,nastepnym razem bedzie lepiej :wink: A imprezka byÂła zarÂąbista,chociaÂż trafiÂła mi sie maÂła wpadka,Ci co majÂą wiedzieĂŚ to wiedzÂą o czym pisze Pozdrawiam,do nastĂŞpnej imprezki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to chyba na przysz³oœÌ trza bêdzie powitanie zrobiÌ jak w przedszkolu: dzieù dobly jestem malysia, mam 5 (25 ju¿ lepiej hehe) latek i jestem z folum œl¹skiego. I tak ka¿dy po kolei.Prawda jest taka ¿e oprócz starej zjeb...j ekipy widzia³em wiele nowych twarzy (niektóre w lekkim szoku) ale nie wiedzia³em kto to jest. Zreszt¹ po to s¹ naszywki ¿eby je powrzucaÌ i ju¿ wiadomo who is who

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ciebie Astarte to trudno byÂło nie zauwaÂżyĂŚ... a jak ktoÂś juÂż sÂłabo widziaÂł to na pewno usÂłyszaÂł
He, he proszĂŞ o wybaczenie... pijana byÂłam 8) ps. jak siĂŞ zgÂłosicie do bronxa... to za browara :wink: moÂże wam da linka do filmiku ktĂłry nakrĂŞciÂłam z pgr-em na zlocie pzdr @starteDO PIEKÂŁA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

QRNA BYÂŁ WYPAS ALE EKIPA ZE ÂŚLÂĄSKIEGO DAJE CIAÂŁA MUSZE PRZYZNAC>>>> PRZECA CZY ÂŚLÂĄSKIE CZY OGĂLNE TO MY JEDNA RODZINA A WY JAK TE MYSZKI PO KATACH PRZYJECHALI POJECHALI A JA NAWET NIE WIEDZIALEM ZE BYLI....NNIe tak sie to robi moi drodzy :wink: ALE IMPRA BYLA WYPAS NA MAXA YEAH DO PIEKÂŁA KTO NIE PIJE NIECH....... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.