Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MikołĂłw - Wisła - Szczyrk po serpentynach 30.IV lub 3.V


GSXR750

Rekomendowane odpowiedzi

Naszej grupie uda³o siê uciec przed deszczem i w³aœciwie w czasie drogi nie pada³o. Ludziska istotnie trochê niezgrani ale przecie¿ widzieliœmy siê pierwszy raz i to w takiej ró¿norodnej gromadzie. Nastêpny wyjazd na pewno bêdzie lepszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taaaaaaaaaa juz to widze chyba ze przez pierwsze 10 minut zwÂłaszcza jak planujesz zmienic moto na V-STROMA ktĂłry na 2 idzie z gazu na gume :tak: :mrgreen: Kowal jak tam CBR juz wypicowana po ostatnim sprincie w deszczu? niezÂła fotka ale nie tak dobra jak moja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale kapa z pogodÂą ,wczoraj byÂłem na elmocie i miaÂłem nadzieje ze jak nie zostane na noc to poÂśmigamy dzisiaj na moto a tu leje ,wiatr i piÂździ a ja w Âśrode spadam na urlop z ÂżonkÂą i bez moto ale za 2 tyg wracam to mozemy ÂśmignÂąc gdzies na serpentynki :tak: Dzieki Kowal za zaproszenie (poczte odczytaÂłem po 22;00)napewno imprezka sie udaÂła ! co wy na to Âżeby na koniec maja zaplanowaĂŚ wypadzik na 2dni np.do sÂłowacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MĂłj plecak jest w 5 m-cu i raczej nie moÂże jeÂździc na moto ale niema problemu kto chce niech targa miĂŞcho na moto WiĂŞc tak co ja proponuje: w 98r przejechaÂłem sÂłowacje od korbielowa do granicy wĂŞgierskiej na rowerze i znam zajebistÂą trase . zaczyna sie zaraz za malutkim przejsciem granicznym w "ujsoÂły" dalej ,namestowo, dolny kubin,ruzomberok,martin,banska bistrica,zwolen,lucenec i punkt docelowy piĂŞkna malowniczo poÂłoÂżona maÂła miejscowoœÌ jak z bajki ,z jeziorkiek miĂŞdzy gĂłrami (jak morskie oko) o nazwie "RĂÂŻINA"!!!! : NAD jeziorem sÂą 2plaÂże ,2 oÂśirodki wczasowe, restauracja z duÂżym tarasem z widokiem na jeziorko, kilka pĂłl namiotowych i kilka domkĂłw drewnianych,jeziorko przypomina naszÂą bieszczadzkÂą soline. ByÂłem tam 3 razy (raz na rowerze) i zawsze przyjezdzali tam motocyklisci ,a w tej knajpie z tarasem w weekendy sa dyskoteki i jest :roll: (raz nas pogonili miejscowi naziole) ale to byÂło dawno! CO WY NA TO ??? Ja wyjeÂżdzam na wakacje w Âśrode rano i wracam po 22.05 takze do Âśrody odpowiadam na wasze ewentualne pytania ,a po urlopie ustalimy szczeguÂły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie konkret!Zbliza siĂŞ dÂługi weekend,26-29 maja,moÂże w tym terminie?PzostajÂą kwestie organizacyjne.MĂłj plecaczek pojedzie ze mnÂą,cĂłz... Tereny rzeczywiÂście przednie! Super drogi i zawijasy!To co lubiĂŞ najbardziej! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIATAM KAJETANA I S16 POMYSÂŁ Z WYPADEM NA SÂŁOWACJĂ 1-WSZA LIGA JAK TYLKO DOJDZIE DO TAKIEGO TO ZROBIE WSZYSTKO ABY GO USKUTE CZNIĂ.S16 APROPO IMPREZKI UDAÂŁA SIĂ BYÂŁO OKOÂŁO 10 MOTO BYÂŁO PIWKO,GRILEK,NO I BYÂŁO PALENIE KAPCIA DO WYSTRZAÂŁU CBR-600 F3 !!!BEZ WYDECHU!!!! TO BYÂŁO COÂŚ DZWIĂK JAK NA F1 CHOĂ NIGDY NIE SÂŁYSZAÂŁEM ALE WYOBRAÂŻAM SOBIE---OGĂLNIE BYÂŁO SPOKO.TROSZKĂ NOWYCH LUDZI SIĂ POZNAÂŁO ITD. PRZEM MIAÂŁEÂŚ DOBRE OKO ZTYM CZYMÂŚ METALOWYM CO MI WYLECIAÂŁO TO NIESTETY BYÂŁY MOJE JEDYNE KLUCZE JUTRO WÂŁAÂŚNIE JADE ZE SZLIFIERKÂĄ DOSTAĂ SIĂ JAKOÂŚ DO GARAÂŻU.POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jest spore zainteresowanie wypadem poniewaz mamy juz zgran¹ ekipe z okolic sosnowca (kowal,kajetan,jarosy,przem,) fajnie by by³o spotkac sie przed wyjazdem ,zebrac do kupy ,poznac z nowymi 4umowiczami któzy bed¹ chetni posmigac po s³owacji ,niestety ja od œrody jestem w chorwacji :? samochodem i nie bede mia³ mozliwoœci zeby tego dopilnowac. Przekaze wszystkie moje informacje i plany co do wyjazdu KAJETANOWI .Myœle ze moglibysmy sie spotkac 26 .05 i skoczyc np. na G.¿ar i obgadac szczegó³y przy ma³ym piwku [ Dodano: 2005-05-09, 22:21 ]MAM PRZESRANE ZAPOMNIA£EM WYMIENIC (AREK DR, PRODIZ CB, MARCIN GSX750,ADI GSX600F,MENELEK GPZ,DRAG STAR ITD) SORKI CH£OPAKI ALE WIEM ZE MI WYBACZYCIE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.