Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kask NITRO czy ktos z was w tym jezdzi


Vader alias Toitoi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam haÂłer z firmy nitro , model N311-V, taki jak na zdieciu :http://www.motoshopy.cz/data_bazar/195/baz...oshopy_121a.jpg Mi sie ten kask ogĂłlnie podoba, i chyba za takÂą cene to moÂżna powiedzieĂŚ ze jest bardzo dobrej jakoÂści, sprawuje mi sie bardzo dobrze, poszukaj , moze znajdziesz gdziÂś testy tych kaskĂłw.Na drogach widze coraz wiecej osĂłb z takim sprzĂŞtem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupi³em pod koniec zesz³ego sezonu N700 i jestem super zadowolony - ³adne wykoùczenie, elegancka szyba itd. Jedyne co stoi pod znakiem zapytania to jak przejdzie próbe czasu - czy za rok lub 2 nadal bedzie taki ³adny, ale póki co ekstra. Deflektor raczej lipny, zw³aszcza w porównaniu do Nolana, ale to chyba jedyny mankament. Wyjmowana wyœció³ka, szybka wymiana wizjera i dobra cena. Taka uwaga - mo¿e okazaÌ sie przydatna - zanim kupi³em to ogl¹da³em ró¿ne kaski ró¿nych marek i stwierdzam ¿e Nitro ma zawy¿on¹ numeracje - np. z Nolana czy Lazera pasuje mi L a z Nitro musze mieÌ XL (a np. z AGV tylko M...) wiêc nie polecam sugerowaÌ siê tabelami z obwodem g³owy, bo tu mi wychodzi cos na pograniczu M/L a z pewnoœci¹ by³o by za ma³o. Pozdro, Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmmm ja mierzyÂłem kilka kaskĂłw (na poczÂątku szukaÂłem czegoÂś w granicach 300zÂł) i Nitro dobrze leÂżaÂł mi na gÂłowie wiĂŞc zostaÂłem przy tej firmie i zastanawiaÂłem siĂŞ nad kolorem i modelem... zamĂłwiÂłem juÂż sobie kask Nitro u znajomego za granicÂą (wychodzi rzeczywiÂście taniej), ale nie bĂŞdzie to model 311V- czyli ten nad ktĂłrym siĂŞ zastanawiaÂłem, ale "nieco" wyÂższy :roll: ale jaki to kask i jak siĂŞ sprawuje napiszĂŞ dopiero jak dostanĂŞ go do rÂąk wÂłasnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odonoÂśnie kaskĂłw, to mam jedno pytanko Nie chcĂŞ specjalnie zakÂładaĂŚ nowego wÂątku, ale myslĂŞ, czy czasem Mojego kasku nie oddaĂŚ dziewczynie, a sobie sprawiĂŚ coÂś nowego I teraz mam pytanko Jaki tutaj kupiĂŚ kask i gdzie, tak Âżeby zmieÂściĂŚ siĂŞ w 300-tu zÂłotych ??OgladaÂłem caÂłkiem niedawno kask GREX. Cena byÂła 300 zÂł, ale wyglÂądaÂł dosyĂŚ solidnie i Âładnie.Moze macie jakieÂś inne propozycje w tej sumie?? JakieÂś inne marki, albo zeszÂłoroczne modele itd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha zapomniaÂłem dodaĂŚ...Timac dziĂŞki za opiniĂŞ na pw na temat tego kasku Wicher wybierz Nitro, wtedy TwĂłj post bĂŞdzie jak najbardziej w temacie :mrgreen: Ja jestem za Nitro a nawet 1 km w nim nie przejechaÂłem ale ja mam odmienne zdanie niÂż Ty na temat Grexa, ten kask wydawaÂł mi siĂŞ tandetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabryÂś, a nie macie takiego kasku, ale wiesz w nieco mniej krzykliwych barwach, a najlepiej w jednym kolorze ??
Jasne ze sa rowniez jednokolorowe Ty nie czaruj kolorami tylko powiedz jak one sprawuja :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GabryÂś, a nie macie takiego kasku, ale wiesz w nieco mniej krzykliwych barwach, a najlepiej w jednym kolorze ??
Jasne ze sa rowniez jednokolorowe
Ty nie czaruj kolorami tylko powiedz jak one sprawuja :-)Szczerze mowiac to nie wiem bo nie jezdzilem w nich ale duzo ich sprzedajemy i nikt nie narzeka. Nie ma sie co oszukiwac ze im drozszy kask tym lepszy ale Lazer za 340zl jest napewno duzo lepszym wyborem niz te wszystkie Grexy,Keeweye,Nokaie i inne badziewia. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odonoÂśnie kaskĂłw, to mam jedno pytanko Nie chcĂŞ specjalnie zakÂładaĂŚ nowego wÂątku, ale myslĂŞ, czy czasem Mojego kasku nie oddaĂŚ dziewczynie, a sobie sprawiĂŚ coÂś nowego I teraz mam pytanko Jaki tutaj kupiĂŚ kask i gdzie, tak Âżeby zmieÂściĂŚ siĂŞ w 300-tu zÂłotych ??OgladaÂłem caÂłkiem niedawno kask GREX. Cena byÂła 300 zÂł, ale wyglÂądaÂł dosyĂŚ solidnie i Âładnie.Moze macie jakieÂś inne propozycje w tej sumie?? JakieÂś inne marki, albo zeszÂłoroczne modele itd ??
Ja mam GREXA i powiem ze niejest nawet najgorszy, kupiÂłem go z racji tego Âże potrzebowaÂłem czegoÂś na szybko i niedrogo. Jestem z niefo zadowolony jak za te cene, ale planuje kupiĂŚ cuÂś innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher zarówno u Zaraczyùskiego jak i w Bosterze masz kaski Nito (w Boosterze wiêkszy wybór), ale u Zaraczyùskiego (masz bli¿ej) masz równie¿ porównanie z Grexem, bo handluje i jednymi i drugimi kaskami. w Boosterze Nitro 311V kosztuje 299z³ - jeden kolor (czarny), a wielo kolorowy jest za jakieœ 350, do modelu 511V (z wyjmowaln¹ wyœció³k¹) trzeba dop³aciÌ jak¹œ stówkê.Co do Lazera to jakoœ ta firma umknê³a mojej uwadze i nie zastanawia³em siê nad nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziêki za rady Jutro jadê do Czêstochowy, wiêc odwiedzê Zaryczaùskiego po drodze Zobaczê i porównam sobie Grexa z Nitro przynajmniej pod wzglêdem wizualnym i jakoœci wykonania Zastanawia³em siê nad Grex'em, bo te kaski nale¿¹ do grupy Nolana, wiêc myœla³em, ¿e bêd¹ dosyÌ zjadliwe Do Boostera mo¿e podskoczê w przysz³ym tygodniu, ale jeszcze nie wiem,bo mam trochê roboty na melinie Ja mam GREXA i powiem ze niejest nawet najgorszy, kupi³em go z racji tego ¿e potrzebowa³em czegoœ na szybko i niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzêœÌ! Ja je¿d¿e dok³adnie w takim kasku: http://s180.allegro.pl/photos/oryginal/46/...9828/46982815_2Zap³aci³em za niego 330z³ na moto-bazarze. Model NITRO N311-V. Co prawda przejecha³em w nim dopiero z pod domu na stacjê benzynow¹ czyli ok 2 km ale jestem z niego bardzo zadowolony. Jest solidny i starannie wykoùczony. To mój pierwszy nowy kask i mo¿e dlatego tak go chwalê. Z minusów to paruje tak samo jak inne kaski w zimny i wilgotny dzieù (styczeù).Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moÂżna by w koĂącu wymieniĂŚ moje zasÂłuÂżone i obciachowe Tornado nie chciaÂłem zakÂładaĂŚ nowego tematu...jakoÂś tak siĂŞ nastawiÂłem na te dwa modele:Lazer LZ6 Deville - super malowanie - 299 PLNhttp://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=...01&id=2301&ci=1http://www.lazerhelmets.com/site/motorcycl...135&cat=3&item=i wÂłaÂśnie na Nitro N-311V... pomoÂżecie w wyborze ? a moze polecacie w tym przedziale cenowym coÂś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motorcyclegearreview.com/review....php?prodID=875Z tego co zdazylem ustalic nitro to marka (nalepka) stosowana przez wielkiego chinskiego producenta wszelkich ochronnych nakryc glowy. Ten sam asortyment funkcjonuje na roznych rynkach pod roznymi markami np: http://www.vegahelmet.com/a na www.moto-depot.com.pl znajdziesz garnek integralny i porownaj go z nitroa tutaj pare info na temat producenta http://www.motorcycleparts-accessories-and...le-helmets.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.