Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mentos w Sympati.pl :)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Anushko, a moÂże lepiej te tyÂłki obadaĂŚ, na Âżywca?  :)  Jak by coÂś, to daj mi znaĂŚ i juÂż do Ciebie pĂŞdzĂŞ  :D      Pozdrawiam  
Teeee piĂŞkny Romanie z wieÂży ciÂśnieĂą Ja juÂż skladaÂłem Ani takÂą propozycjĂŞ wiĂŞc nie dziobej, nie dziobej Ania bedzie pracowaĂŚ u mnie na etacie jako gosposia, wiĂŞc m siĂŞ tutaj nie pÂłaszcz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze chetnych co jest grane:(
Bardzo mi przykro ale chyba jednak nie wypali nasze drogie panie, my tutaj lubimy sie chwalic maszynami a nie tylkami, ale najszczersze nadzieje pokÂładamy w Was drogie kobiety bo jestescie takÂże nasza pasja uplasowanÂą bardzo wysoko w hierarchii... zaraz za motocyklami Mysle ze jak konkursik sie rozwinie (w wersji kobiecej oczywiscie) to nawet jakies nagrody sie znajdÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juÂż wszystko zostaÂło powiedziane o MiĂŞtusie, wiĂŞc temat moÂżna uznaĂŚ za zamkniĂŞty Chyba, Âże w niedalekiej przyszÂłoÂści Dropsik da znowu o sobie znaĂŚ i bedzie o nim gÂłoÂśno, to pogadamy o jego wyczynach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher na Zaborzu mieszka a tam jest wszystko na odwrót ;-) Jak u nas normalnie œnieg to u nich œ³oùce itd...Czy nikt Ci Wietrze drogi nie mowil ze sie mozesz przeziebic odsniezajac w samych skrzyde³kach? Odk¹d Cie widzialem na bajzlu to sporo przyty³eœ, co Ty jesz ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Arek miaÂłeÂś nie pokazywaĂŚ Âświatu Naszych zdjĂŞĂŚ :mrgreen: ZwÂłaszcza tych rozebranych :mrgreen: Nasz zwiÂązek miaÂł byĂŚ tajemnicÂą :mrgreen: Co teraz powiedzÂą na to Nasze dziewczyny ?? :mrgreen: [ Dodano: 2005-04-01, 15:38 ]Yyyyyy ten tyÂłek jakis taki....... maÂło ksztaÂłtny. Wicher wiesz co postaraÂłbys sie, pocwiczyÂł! A nie takim tyÂłkiem nieuformowanym nam swiecisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkowi pomyliÂły siĂŞ foty i zamieÂścil niechcÂący swojÂą fotkĂŞ, jak odÂśnieza przed swoim garaÂżem :mrgreen:  WidaĂŚ, ewidentnie, Âże to poÂśladki Arka, a nie Moje OpasÂłe, nieksztaÂłtne i co najwaÂżniejsze nieowÂłosione :mrgreen:
Owszem mam nieowÂłosiony tyÂłeczek, ale mĂłj jest super Na dowĂłd tego zamieszczam fotkĂŞ jakÂą zrobiÂły nam laski na siÂłowni Ja to oczywiÂście ten drugi z lewej, tylko bez okularkĂłw, bo na siÂłowni ich nie noszĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZnalazÂłem zdjÂątko Wicherka, jak latem teÂż nago nagina po trawniku  :)
Wicher.. to juz drugie Twoje zdjecie wrzucone tutaj, i oba w tym samym wdzianku.. no no no...Mozesz sie spokojnie przed nami przyznac, nikomu nie powiemy, ze lubisz nago po ogrodku z kosiareczka pomykaĂŚ w wolnym czasie ;-) Tylko po co Ci te skrzydelka?Dziewczyny.. macie co chcialyscie (prawie) wiĂŞc NICO powinien jakies punkty z Wichrem dostac za fotki ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.