Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

R6


Buli

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez przy zakupie moto dosta³em tylko jeden kluczyk, i jakoœ siê tym nie zamartwiam bo zawsze zak³adam na tarcze blokade. Nawet gdyby mieli drugi kluczyk do stacyjki to jeszcze zostaje blokada. Poza tym nawet je¿eli dostaniesz dwa kluczki oryginalne to sk¹d masz pewnoœÌ ¿e gostek nie dorobi³ sobie trzeciego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiœcie Ale ja tutaj sobie tylko tak gdyba³em Jak bêd¹ chcieli ukraœÌ, to i tak ukradn¹ razem z blokad¹ i po³ow¹ zawartoœci gara¿u Mojemu s¹siadowi z gara¿u, wdarli siê do gara¿u w nocy, zabrali wszystko co cenne, nistety nie umieli obejœc imobilisera w Sienie(amatorzy) i podpalili gara¿. Ze sieny zosta³a tylko karoseria Ale przynajmniej mury mu wygrzali z gara¿u Miesi¹c póŸniej dwa gara¿e obok. Jedna z bardziej spektakularnych kradzie¿y Wyrwali bramê przy pomocy samochodu terenowego, weszli do srodka, wsiedli do Hondy Accord jak do swojej i tyle ich widzieli. Nawet alarm i inne zabezpieczenia nie pierd³y Jeden gostek to widzia³ i nawet nie dychn¹³ ze strachu.Szkoda gadaÌ, no ale nie mówmy ju¿ o przykrych kradzie¿ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz dylemat, dzwoniÂłem w sprawie 2 sprzĂŞta http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44120256 koleÂś powiedziaÂł Âże teÂż zgadza siĂŞ na sprawdzenie w serwisie jakiÂś miesiÂąc temu do nich pisaÂłem i nie za bardzo byli za tym Âżeby go gdzieÂś woziĂŚ moÂże dlatego Âże byÂł Âśnieg no ale zmiĂŞkli, a sprawdzenie w serwisie w Krakowie bĂŞdzie moÂżliwe dopiero w przyszÂłym tygodniu, nie wiem na co siĂŞ decydowaĂŚ zawsze chciaÂłem zx7r , ale Yamaha konstrukcyjnie ÂświeÂższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mĂłwiÂąc nie zaleÂży mi tak bardzo na tym, za bardzo bym siĂŞ baÂł o sprzĂŞta bo po konkretnym dzwonie to na nastĂŞpny motocykl nie daÂł bym rady nazbieraĂŚ tyle kasy, wolaÂł bym siĂŞ nauczyĂŚ Âładnie na kolano schodziĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiœcie wola³bym R6. Bardziej mi siê wizualnie podoba. Buli je¿eli jestes zdecydowany na t¹ R6 to poczekaj tydzieù, nie kupuj pierwszego sprzêta jakiego pojedziesz ogl¹daÌ, bo mo¿esz trafic na mine. Mi rok temu sprzed nosa posz³y dwa ZZR 600, póŸniej nic nie mog³em znaleŸÌ, a¿ wreszcie trafi³a sie moja CBR'ka i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie chce tworzyc nowego tematu wiec odswieze troszke ten interesuje mnie r6 roczniki 2003/04 chialbym kupic uzywany ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia tych sprzetow tzn. czy maja jakies "typowe" usterki :?: Nie wiem czy szukac czegos uzywanego czy poczekac jeszcze troszke i kupic nowke :?: ktos pisal ze motry z usa maja troche inne czesci. Jak z tym jest bo duzo jest uzywk z imporu :?: Sdmc napisz czy czesto trafia sie u was ten model z jakimis powazniejszymi usterkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie r6 roczniki 2003/04 chialbym kupic uzywany ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia tych sprzetow tzn. czy maja jakies "typowe" usterki  :?:  
Wlasnie napiszcie cos na temat r6 z tych rocznikow. Bo tez mnie ciekawi jak z wadami i awariami u niego. Bo jakos jeszcze od nikogo sie nic nie dowiedzialem na temat wad i awarii w tym moto :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsxr 600-750 z 2004 jest wyjebany pod wzgledem wygladu jak i chyba silnikiem. ALe znow R6 z 03r i gsxr 600 03r to bardziej mi sie podoba wygladem R6. Ale ponizej 2003 roku do 01 to bardziej mi sie podoba gsxr 600 jesli chodzi o wyglad. Tyle pod wzgledem wygladu z mojej strony. A co do silnikow to ponoc w gsxr 01r-0........ sa nie do zajebania. A jak jest w tej r6 03-04 z silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z wersjami USA sa jakies roznice ( oprocz malowania i licznikia w mp/h ) bo znajomy zaproponaowal mi nowke z 2004 za 32 tys zl wiec cena atrakcyja ale z tego co wiem to na takie motory traci sie gwarancje w polsce i troszke sie boje ze sie nie wyplace w przypadku ewentualnych duzych awarii chociaz cena nizsza o jakies 10 tys wic chyba warto sie zastanowic :?: Co o tym myslicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzilo o to ze GSXR600 jest lepszy i do tego tanszy,w 2004r. GSXR600 byl najlepszy we wszystkich testach porownawczych.I nie ma sie co patrzec na wyniki wyscigow :wink: Tam jezdza zmodyfikowane motocykle i do tego duzo zalezy od kierowcy.A my mamy tu na mysli motocykl do codziennego uzytku na zwyklych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer mi sie wydaje ze wiekszosc osob kupujachych szescsetke patrzy na wyglad i awaryjnosc oraz ewentualnie sa przywiazani do jakies firmy bo wiekszosc ludzi jezdzacych na 600 i tak nie potrafi wykorzystac motoru na 100 % a gdy jest im za "malo" to siegaj po litrowki A roznica 1 czy 2 sekund na torze nijak ma sie do uzytkowania na codzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o testy drogowe bo u nas na naszych drogach na nic sie te testy zdaja a po drugie trzeba miec wiele umiejetnosci zeby wykazac te dwie sekundy roznicy A gsxr i tak nie kupie bo mi sie nie podoba A co myslisz o tej ze stanow o ktorej pisalem ona jest o 7 tys tansza od gsxr :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sobie dolicz clo,VAT i jak kupisz nowa sztuke nierejestrowana w Stanach to nie zarejestrujesz jej w Polsce bez polskiej homologacji a tejze nie dostaniesz tak sobie.Wiec sobie to lepiej przemysl. [ Dodano: 2005-04-05, 21:44 ]Gixer mi sie wydaje ze wiekszosc osob kupujachych szescsetke patrzy na wyglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pozwole sobie odkopac temat, jako ze moje pytanie tez dotyczy R6. O kosztach ew. czesci (klocki, opony itp.) czy wymiany zebatek drugiego biegu wiem, ale czy jest mi ktos w stanie z wlasnego doswiadczenia powiedziec jak wyglada spalanie ? W internecie znalazlem wiele roznych informacji, z ktorych wynika jednak, ze wyjscie ponad 8 litrow na 100km jest praktycznie niemozliwe ? Moze to i troche musztarda po obiedzie (moto juz kupione) ale chcialbym wiedziec na jakie koszty musze sie przygotowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.