Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odwiedziny


Menelek

Rekomendowane odpowiedzi

A wiĂŞc sprawa wyglÂąda tak, przed chwilÂą dzwoniÂłem do niego do szpitala i z rozmowy z nim wnioskuje ,,Âże nie za bardzo by chciaÂł abyÂśmy odwiedzili go w szpitalu(podobno bez makijaÂżu nie za dobrze wyglÂąda) ale za to powiedziaÂł ,Âże jak wyjdzie to z chĂŞcia SKOCZY (dosÂłownie skoczy na jednej nĂłzce) z nami na browarka. Najprawdopodobniej wypiszÂą go w piÂątek.Ps.Macie serdeczne pozdrowienia od niego ..........Ps1.MyÂśli nad kupnem roweru lub czegoÂś co ma max20km.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menelek ma racje niech ch³opina nacieszy sie pielegniarkami A tak serio to musi sobie biedaczek dychn¹Ì troszkê i to wszystko przemyœlec ,ale niemartwcie sie ja mu wszystko na biez¹co relacjonuje i przekazuje wasze ciep³e s³owa i pozdrowienia ale jak znam brata to szybko wróci do formy i niebawem poœmigamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Adi jutro wraca do domku :?: Pozdrow go ode mnie :!: :!: :!: :!: co u niego slychac S16 miales pisac na biezaco :!:A fotki to jeszcze zrobimy i to o wiele lepsze 8) od tych co sa w tym aparacie niech tylko Adi juz zacznie smigac no i ja juz moze cos sobie sprawie lepszego :? S16 napisz jak Adi sie czuje :!: bo skonczyly mi sie darmowe minuty a z kasa cieniutko sam wiesz jak jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by miaÂł kolano w takim stanie jak przed paciakiem.Adi czerwony GSX-F?, Âładnie zamiataÂłeÂś drogĂŞ do ÂŻarek Letnisko-szacunek.Ja byÂłem tylko na pierwszym spotkaniu u Arka w OgrodzieĂącu no ale postanawiam siĂŞ poprawiĂŚ :roll: SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA ÂŻYCZĂ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc jestem w domu.Dziekuje bardzo wszystkim za cieple slowo S16 relacjonowal na zywo.Co do pielegniarek to mocno przereklamowane jest wsrod nich nawet pare sadystek i rzezniczek Moje kolano jest juz cale ale niemilosiernie napier..la,zreszta leb tez,ale nie ma co nazekac,musze zmienic moto albo na takie co na gume idzie z gazu(rozwod pewny)albo na cos do wozenia mojej dupy ,zdjecia wrzuce niebawem (nie sa skasowane)Jeszcze raz wielkie dzieki,kurde wsrod motocyklistow sa naprawde spoko ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.