Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Manewry wojskowe:))


saint

Rekomendowane odpowiedzi

poni¿szy teks dedykuje Ginger i Nico jako, ¿e w³œnie przechodz¹ manewry wiosenne 8) Meldunek z przeprowadzonej operacji w Dolinie Mi³oœci na rozkaz marsza³ka Mózgu.Genera³ Cz³onek przeprowadzi³ ofensywê na twierdzê Miêdzy-Nogi znajduj¹c¹ siê w rejonie Uda przy wsi Podbrzusze. Genera³ Cz³onek w porozumieniu z majorem R¹czk¹pos³a³ na zwiady kaprala Paluszka, który stwierdza co nastêpuje: teren jest lekko górzysty, silnie zalesiony i miejscami podmok³y. Wobec takiej sytuacji terenowej genera³ Cz³onek wyda³ rozkaz ataku i nag³ym ruchem przesun¹³ siê pod twierdzê, w miêdzyczasie zaatakowa³ wieœ Piersiowice, gdzie po zaciêtej walce zdoby³ wzgórza o wyj¹tkowym znaczeniu strategicznym. Po chwili odpoczynku mia³ siê rozpocz¹Ì atak na najwa¿niejszy punkt twierdzy w Dolinie Mi³oœci. Tutaj drugie dowództwo powierzonogenera³owi Go³og³owemu, który wspomagany by³ dwoma dzia³ami lekkiego kalibru porucznika Jajka. Tu¿ przed œwitem genera³ Go³og³owy zaj¹³ pozycjê wyjœciow¹ pod wieœ Pêpkowice, sk¹d podparty ogniem porucznika Jajka ruszy³ do ataku. Rozpoczê³a siêwalka, pola³a siê krew. W ogniu walki zgin¹³ porucznik B³onka, który jakis czas bohatersko przeciwstawia³ siê genera³owi Go³og³owemu. Genera³ Go³og³owy wykaza³ siê niespodziewan¹ umiejêtnoœci¹ manewrowania, to atakami krótkimi to d³ugimi pasmami zdobywaj¹c najwy¿szy punkt w Dolinie Mi³oœci. Walczy³ tam równie¿ sier¿ant Œmietanka,który zosta³ schwytany do niewoli przez majora Macicê i wed³ug informacji naszego wywiadu zosta³ skazany na 9 miesiêcy w murach twierdzy Miêdzy-Nogi. Zgin¹³ tak¿ekapral sztywny, po którym dowództwo przej¹³ major Flak. Poniewa¿ sytuacja sta³a siê beznadziejna genera³ Go³og³owy, z powodu braku amunicji zosta³ zmuszony do wycofania siê wraz z majorem Flakiem do wsi Portkowice w celu zmobilizowania nowych si³ i wypoczêciaMelduje ja szeregowiec rozporek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale,Âżeby nie byÂło Nico mi przypomniaÂł ten tekst i dlatego siĂŞ tu znalazÂł ) napprawde urozmaicajÂą ludziom dzieĂą :D:D:D:DPozdrawaim
Saint wielkie dziĂŞki Robimy z Ginger co w naszej mocy, Âżeby coÂś siĂŞ dziaÂło w ShoutBox'ie Pozdrawiam Wszystkich, ktĂłrzy czujÂą, Âże mamy wiosnĂŞ Ginger SÂłoneczko ogromne buziolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.