Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lazer Vertigo - prosba o opinie


chaos

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Planuje teraz na dniach kupic sobie taki kask. Zastanawia mnie tylko jak sprawuje sie taki kask przy predkosciach 150+ Chodzi mi o to czy nie jest zbyt gÂłoÂśny. Planowalem kupic Lazer Tornado, ale fundusze nie puszczaja i stad to pytanie. Ewentualnie, jakby ktos mogl polecic cos lepszego od Vertigo, za kwote ok. 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcia³em kupiÌ Vertigo jakisz czas temu, ale znajomi szczerze odradzali mi ten zakup, twierdz¹c ¿e Lazer to kask, ktory fajnie wyglada nowa lae szybko zaczyna sie rozpadaÌ... No i nie kupi³em, choÌ milam okazje za 320 z³. Ale czy faktycznie jest taki lipny? Zamiast niego kupi³em sobie Nitro N-700V. Coprawda jest to moj pierwszy kask po Tiger'ze wiec moj osad moze byÌ nie miarodajny, ale jestem tym kasiem zachwycony. Wyjmowana wyœció³ka, elegancki wizjer, fajne malowanie. Co prawda kosztuje w sklepie ok 650 zoli, ale na alegro sa juz nawet za 400-500 z³. Jakbys sie juz skusil to radzilbym Ci predzej zajrzec gdzies do sklepu i przymierzyc jaki rozmiar, bo ich numeracja jest troche lewa (ja nosze kask, ktory jest o 2rozm wiekszy niz ten, ktury sygeruje dla mnie tabela...)Pozdro, Zimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christo conieco o tym i innych kaskach jest napisane tutaj:http://motocykle.slask.pl/forum/viewtopic.php?t=460ps: Ja juÂż mam nowy kask Nitro w domu ale jeszcze nic nie piszĂŞ na ten temat bo jeszcze nie byÂło testu na moto...z tego co ja dowiadywaÂłem siĂŞ o Nitro to sÂą to dobre kaski... za dobrÂą cenĂŞ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kask od 3m-cy czarny mat .Powiem tak jest spoko nawet wmiare cichy ale jak bym mia³ kupowac jeszcze raz to wybra³ coœ z górnej pó³ki ,coœ bardziej trwa³ego moze SHERKA dlatego ze zrobi³em w nim dopiero 2 tys kil. a juz wew kasku rozpru³ sie materia³ na szwie i widaÌ gabke ,niedawno nichc¹co go upuœci³em na ziemie z 50cm i pêk³a plastikowa œrubka która trzyma szybke ,troche za delikatny,za to z dostêpem do czêœci nie ma problemów w SUZI-MOTO maj¹ wszystko Ale wybór nale¿y do ciebie POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szyba paruje tylko na postajach, i to wzasadzie tylko w chlodniejsze dni, jak jest ciep³o to parowanie jest minimalne. Czy jest cichy? Pozoim ha³asu mi akurat nie przeszkadza, ale trudno mi odniesÌ do czegokolwiek, bo jak mowie to moj pierwszy "po¿¹dny" kask. Pozatym jezdze tylko skromn¹ Jawa, a ona to tak wiecej jak 130 nie sypnie... Mo¿e spytaj Timaca na temat tego kasku - wydaje mi sie ¿e te¿ ma N-700 a jego sprzet pewnie zapyla du¿o szybciej ni¿ mój Gixer - ja tylko pisze to co mi mowili, sasiad zreszta pokaza³ mi swojego starego Lazera i nie ciekawie wygladal, no ale on uzywal go chyba z 5 lat, wiec to jeszcze nic nie znaczy. Nie twierdze, ze te kaski to lipa, poprostu wszyscy mi odradzali to nie kupilem. Pozniej kiedys ogladalem ten kask w sklepie (Vertigo) - podobal mi sie bardzo, i nawet sie zastanawialem czy dobrze zrobilem kupujac nitro. Sory za anty-reklame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.