Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurtka FLM Stryke


Skalar

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjedz do mnie,mamy duzy wybor kurtek Modeka i zrobie Ci dobra cene  :)  A ceny zaczynaja sie od 390zl.
Ta Gabrys mi tez miales zrobic dobra cene na serwis ..... :wink:A co?Zla cene miales???Wez mnie Timac nie denerwuj Zaplaciles 200zl za czyszczenie i regulacje gaznikow,czyszczenie baku i za oryginalny filtr.Jakbys nie wiedzial to w Twoim sprzecie same czyszczenie i regulacja gaznikow kosztuje 150zl.Jak sie nie podoba to jedz nastepnym razem do FM,tam Cie skasowali i sprzeta nie zrobili a na nich nie narzekasz,dziwny jakis jestes :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wydaje siĂŞ bardzo fajna.teÂż kiedyÂś nad niÂą myÂślaÂłem, ale zakup przez internet odpada, a koleÂś mieszka chyba w szczecinie, czy gdzieÂś tam i u nas siĂŞ nie pojawia. powiedziaÂł, Âże jak coÂś to moÂżna wymieniĂŚ na inny rozmiar, ale wiadomo... :? [ Dodano: 2005-04-21, 23:07 ]

Gixer napisaÂłZaplaciles 200zl za czyszczenie i regulacje gaznikow,czyszczenie baku i za oryginalny filtr.  Jakbys nie wiedzial to w Twoim sprzecie same czyszczenie i regulacja gaznikow kosztuje 150zl.
Gixerku nie denerwuj sie,jak Timacowi wydaje siĂŞ za duÂżo to daj mu ten przepis jak kotem wyczysciĂŚ bak no i gaÂżniki . Wychodzi duÂżo taniej. KOTEM ??!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawet jesli nie miales czyszczonych gaznikow (jutro sie dowiem jak bylo) w co watpie to filt kosztuje 150zl i 50zl to czyszczenie zbiornika i ukladu paliwowego wiec nie narzekaj ze masz za drogo.Jak Ci sie wydaje za drogo to nastepnym razem daj do sprzeta do kogos innego i zobaczymy ile wtedy zaplacisz.W FM juz zaplaciles raz za nic :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Skalar, ja Ci proponuje zaczekaĂŚ do najbliÂższego bajzlu, ktĂłry bedzie w Katosach, coÂś w poÂłowie maja. Na ostatnim Maciek kupiÂł kurciache HeinGericke, wypasiony model, za 400zeta, i to byÂła jedna z najdroÂższych na wyprzedaÂżach modeli z poprzednich lat (oczywiÂście nuwencja). JeÂśli nie potrzebujesz najnowszego modelu to zaczekaj, moÂże tym razem tesz sie trafi taka wyprzedaÂż.pozdroMiras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ. Ma³e wyjasnienie dla Jajo i Dzimiego.Jak wyczyœciÌ bak z rdzyW zwi¹zku z baardzo czêsto pojawiaj¹cymi siê pytaniami na temat usuwania rdzy z wnêtrza baku uprzejmie informujê, ¿e zosta³ opatentowany nowy sposób (dla Tych którzy nie chc¹ tego robiÌ fosolem lub drobnymi elementami metalowymi): Do wyczyszczenia baku z rdzy potrzebne bêd¹:a) zardzewia³y od wewn¹trz bak filet z wêdzonej rybki, najlepiej t³usty lub alternatywnie krople walerianowec) przyrz¹d do rozsad kwiatowych (takie po³¹czenie szczypiec z kubkiem)d) m³ody kot (taki aby móg³ siê zmieœciÌ przez otwór wlewowy)How To, czyli jak to zrobiÌ 1) wkladamy filet do baku i potrz¹samy nim na tyle d³ugo, aby ca³e wnêtrze baku nosi³o œlady kontaktu z rybk¹ (alternatywnie rozporwadzamy po wnêtrzu baku krople walerianowe)2) wyci¹gamy filet z baku3) za pomoc¹ polecenia "kici kici, cho no tu" przywo³ujemy kotka (w przypadku kropli walerianowych przywo³anie nie bêdzie potrzebne, ale wtedy musimy kotka zamkn¹Ì uprzednio w klatce)4) krêpujemy kotka za pomoc¹ przyrz¹du do rozsad i wprowadzamy do wnêtrza baku (w przypadku braku przyrz¹du do rozsad wprowadzamy kotka rêcznie, nale¿y zaoparzyÌ siê w rêkawiczki)5) i tu z pomoc¹ przychodzi nam nasz spryt i sama matka natura- kotek bêd¹cy jak ka¿dy wie fanem rybki (i jeszcze wiêkszym fanem waleriany) i jednoczeœnie wyposa¿ony w szorstki jak papier œcierny jêzyczek zaczyna nam zlizywaÌ posmarowane rybim t³uszczem lub walerian¹ wnêtrze baku, czyszcz¹c je przy tym z rdzy !!!6) po zakoùczeniu operacji usuwamy kotka ze zbiornika wabi¹c go na zewn¹trz filetem, pozosta³¹ walerian¹ lub w ostatecznoœci mo¿emy usun¹Ì kotka z baku poprzez podanie sprê¿onego powietrza do wnêtrza baku przez wyjœcie kranika.7) teraz mo¿emy zamontowaÌ bak, a kotka oddaÌ do zak³adu utylizacji kotków. UWAGA!Ta operacja ma jedn¹ wadê. W przypadku u¿ycia rybiego filetu nasz motocykl przez jakiœ czas bêdzie wydala³ z siebie spaliny o intensywnym zapachu nadmorskiej sma¿alni co mo¿e skutkowaÌ:- sta³ym pobudzeniem naszego apetytu na rybkê- wzmo¿onym zainteresowaniem i gromadzeniem siê padlino¿erców w pobli¿u koncówek naszych wydechów (wiecie: szakale, sêpy, hieny itp.)W przypadku zastosowania waleriany musimy liczyÌ siê z tym, ¿e przez jakiœ czas po usuniêciu rdzy za naszym motocyklem bedzie goniÌ gromada dziwnie natarczywych kotków, a w przypadku pozostawienia motocykla na postoju bêd¹ siê nim ineteresowaÌ kotki z najbli¿szych 3 powiatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz do mnie,mamy duzy wybor kurtek Modeka i zrobie Ci dobra cene  :)  A ceny zaczynaja sie od 390zl.
Ta Gabrys mi tez miales zrobic dobra cene na serwis ..... :wink:
A co?Zla cene miales???Wez mnie Timac nie denerwuj Zaplaciles 200zl za czyszczenie i regulacje gaznikow,czyszczenie baku i za oryginalny filtr.Jakbys nie wiedzial to w Twoim sprzecie same czyszczenie i regulacja gaznikow kosztuje 150zl.Jak sie nie podoba to jedz nastepnym razem do FM,tam Cie skasowali i sprzeta nie zrobili a na nich nie narzekasz,dziwny jakis jestes :roll:
Nie denerwuj sie, Timac ma troszke inne poczucie humoru, jesli go ktos nie zna to moze sie wkurzyc Jemu ciezko dogodzic :tak: A co do kurtek. To ja rowniez jestem zainteresowana kupnem kurtki, ale oczywiscie za przystepna cene :wink: (Studenci sa biedni) Jest problem poniewaz nie nosze ubran ze skory naturalnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.