Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotografie...


aDick

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mĂłj pierwszy post na forum:)Szukam pomocy, robie fotograficznÂą prace dyplomowÂą na temat motocyklistĂłw, szczegĂłlnie ktĂłrzy potrafiÂą coÂś wiecej niÂż tylko jeÂździĂŚ jesli jest ktoÂś kto ma ochote mi polatac troche na kole itd to prosze o kontakt. w podziĂŞce moge zaoferowac kolorowe zdjecia w formacie 30x40cm:) aha, chciaÂłem tez podziĂŞkowac trzem swietnym kaskaderom ktĂłrzy zrobili maÂły pokaz przed salonem yamahy w sobote, dziĂŞki nim bede miaÂł juÂż kilka fotek:)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ju¿ 2/3 zdjec gotowych, z soboty wykorzysta³em dwa ujêcia, m.in. Twoje Chris ko³o:) Mi³o Cie poznac, jak masz czas to mo¿emy sie umówic gdzies, bo potrzebuje jeszcze piêc-szeœÌ nie tuzinkowych ujêc:D pomo¿esz? zamieni³em s³ówko ju¿ z Gixxerem na wystawie, ale on teraz niema czasu za bardzo:/ niestety z za³ozenia beda to zdjecia reporterskie wiec modelki nie potrzebuje ale WIELKIE dziêki za chêci, jak bede szuka³ modelki to sie napewno zg³osze:) Moglibyœmy jakiœ kalendarz wypuœciÌ forumowy:P pozdro [ Dodano: 2005-04-18, 17:02 ]AHA, dwie foty z SSF w Bielawie wrzuci³em, do prywatnej galerrii w dziale Albumy, fotki z soboty zeskanuje dopiero za ok. tydzieù. pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu, aniu
Krzysiu, Krzysiu smiej sie ze mnie bestyjo hehehe ja tam na modelke za brzydka jestem ale do przeszkody to mnie chyba mo¿ecie wzi¹œÌ !! :mrgreen: Adi ja Ciebie nie widzia³am czytaj nie pozna³am tam buu!!! ale jak mnei widzia³es to dobre i to! czekam dalej na fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris, oomodelka??.. a na co ci??..mam trzymac ci parasol przed odjazdem??..  eee...Anusha nie gadaj glupot :x  a co ja niby na modelke w sma raz??.. jest ok damy rade mloda my bedziemy te modelki tkaie innych wymiarĂłw:P ale urokliwe nie mniej niz te prawdziwe:) :mrgreen:
Hehehe Motomanka w sam raz jestesmy WymiarĂłw troszk mniejsze, ale wkoncu male jest piĂŞkne A uroku to nam chyba nie brakuje ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.