Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

23.04.2004r. KoszĂŞcin!


funio

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera siĂŞ ktoÂś na zlot Road Runners do KoszĂŞcina? W planach sÂą jakieÂś koncerty, browarka strzeliĂŚ no i pobawiĂŚ siĂŞ trochĂŞ! Ja siĂŞ raczej wybiorĂŞ BĂŞdzie w deseczkĂŞ! KtoÂś siĂŞ pisze?? Niestety nie wiem czy pojadĂŞ na moto czy samochodem. Niestety z racji wykonywanego popoÂłudniami "zawodu" (hehe) najbardziej prawdopodobne bĂŞdzie Âże pojadĂŞ katamaranem.A tak na marginesie! ByÂłem w sumie na paru zlotach! Ale jakoÂś mi siĂŞ niegdy nie trafiÂło na moto jechaĂŚ! No niezÂły ze mnie riders no nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezÂły niezÂły! Ino kurde sami mamy zawsze dylemat! Czy jechaĂŚ na moto czy samochodem! Ale powiem ci Âże cieÂżko na moto zabraĂŚ perkusjĂŞ, 2 piece gitarowe i resztĂŞ sprzĂŞtu! Do sakw to raczej nie wejdzie! hehehe! Chyba Âże by wymyÂśliĂŚ i jakiego dniepra z koszem zakupiĂŚ! To wtedy moÂże moÂże .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm mam inne zdanie na ten temat! Gralismy nie raz u RR i jakoÂś nigdy nie czulem siĂŞ jak OBCY BywaÂłem teÂż na takich zlotach nie tylko "w robocie" ale jako guest i teÂż byÂło spoko!Wiesz... nawet kluby typu FG przewaÂżnie sÂą supportem. Znasz napewno zasady panujÂące w Âświecie motocyklowym. A jeÂżeli ktoÂś jest supportem to znaczy siĂŞ Âże popiera polityke klubowÂą! Ale mnie na ten temat nie ma co dyskutowaĂŚ no bo laik jestem w tych sprawach totalny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzies zloty organizowane przez kluby MC.  Za wjazd zawsze chca duzo i patrza tam na Ciebie jak na obcego.Sa to w sumie zloty tylko dla klubow MC a zwyklych motocyklistow wpuszczaja tylko po to zeby sobie czesc kosztow zwrocic  :doh:
E tam, ja jakos nigdy nie mialem powodow do narzekan. A w koszecinie oczywiscie bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.