Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MBS - podziĂŞkowanie


kudlaty_bytom

Rekomendowane odpowiedzi

ChciaÂłem podziĂŞkowaĂŚ wszystkim kolegom, ktĂłrzy pomogli mi w zaistniaÂłej sytuacji dzisiejszego dnia na paradzie, a mianowicie, Âże pomogli mi w odpaleniu motocykla na pych (padniĂŞty akumulator - akurat dziÂś), nie jeden raz, nie dwa DziĂŞki, Âże mnie nie pogoniliÂście do domu No i jakze bym nie mĂłgÂł wspomnieĂŚ o dzielnej postawie Anushki, ktĂłra zdecydowaÂła siĂŞ pojechaĂŚ ze mnÂą Co za odwaga 8)Ale byÂła jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) hehehe KudÂłaty nie balam sie nie ma czego impreza, parada i wogole wszystko pierwsza klasa ! Szkoda, ze taka impreza dopiero za rok hehehe zobaczycie co bedzie jak Chris sie przesiadzie na mocniejsze moto.... Arek mozesz sobie zobaczyc krotkie filmiki w temacie zalozonym przez Chrisa... Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ! pchanie Twojej Hondziary to zaszczyt ! fajnie ze trafilismy sie juz na BP w Wirku i paradowali w 5 maszyn do Chorzowa!no i pamietajcie - jak pchacie Kudlatego to NIE ZA UCHWYTY !!  :lol:  
A no zaszczyt, bo jak bĂŞdĂŞ miaÂł nowy akumulator, to nie bĂŞdzie pchania A maÂła parada na 5 sprzĂŞtĂłw byÂła niezÂła ÂśrednicĂłwka byÂła nasza Co do uchwytĂłw, to pchaĂŚ moÂżna, tyko nie dÂźwigaĂŚ bo juÂż mi jeden urwali (nowy 360zÂł) i musiaÂłem to pospawaĂŚ :?
:-) hehehe KudÂłaty nie balam sie  nie ma czego
No wÂłaÂśnie. Nie ma czego. AÂż taki straszny to ja nie jestem :wink: jak na zdjĂŞciach.ÂŻeby tylko wiecej byÂło takich dni jak ta sobota (oczywiÂście z dobrym akumulatorem )Pozdro dla wszystkich :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z Zabrza i rowniez chcialem podziekowac: SDMC za wejsciowki, w ogole myslalem, ze one beda jednak cos kosztowaly, a tu mile zaskoczenie chcialem podziekowac rowniez za zorganizowanie koszulek, w koncu moglem siadac na tych sprzetach, na ktorych byl rygorystyczny zakaz siadania (kartonik z napisem ) i wszystkim, ktorych spotkalem pozdrowienia dla szramera, ktorego spotkalem na samym poczatku.no i podziekowanie za wskazowki jak dotrzec na miejsce, trafilismy bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to chyba musze Chrisa ublagac o pare lekcji... !!  chlopaki byli niesamowici ! szacunek Chris !pozdrawiam,  Maciek "Bomba"
lekcja 50 zl od godziny ale jak bys cos serio chcial to mozna troszke podobijac Twoja Yamahe
moÂżesz przbliÂżyĂŚ specyfikacje sprzetĂłw Twoich kolegĂłw???(2 yamaszki supermoto)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.