Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zle psy! :/


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Próbujesz siê dostaÌ do strefy dostêpnej tylko dla zarejestrowanych u¿ytkowników.Sorry, ale ta czêœÌ naszej strony jest wy³¹cznie dla zarejestrowanych u¿ytkownikówMo¿esz zarejestrowaÌ siê bezp³atnie klikaj¹c tutaj, wtedy bêdziesz mia³dostêp do tego modu³u bez ograniczeù.Zastrzele :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladaliscie ten filmik klatka po klatce??Widac jak paly gadaja z jakim gosciem z motorka(moze mandat mu dali)potem widac jak nieszczesnik daje kolo piski (moze radiowoz wyjezdza) i ten puszcza i hamuje.Szukalem kierowcy , jest btylko 1 klatka jak leci za radiowuz , widac noge...zeczywiscie niewyglada to tragicznie , ale jak sie przypatrzy na lecacego goscia, a tam kraweznik to.... Boze gdzie oni stali jak rozum rozdawali...Naszczescie niewszyscy Policjanci sa tacy i to jest najwazniejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja znam wielu policjantow, ktorzy sa moimi najlepszymi kumplami i ogormnie sie z tego ciesze, spoks ludzie i paru z nich jezdzi na moto.... A takie zdjecia ach szkoda gadac... polska wlasnie...Maisha Ty sie na policjantow nie rzucaj bo za napasc na policjanta mogloby Ci sie oberwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mĂłwie o wszystkich, bo to jest oczywiste Âże nie wszyscy tak "kochajÂą" motocyklistĂłw, ja teÂż mam paru znajomych i sÂą naprawde wporzo, nawet mĂłj sÂąsiad ostatnio uratowaÂł mnie od zapÂłacenia mandatu, chodziÂło mi o ten konkretny przypadek. Chocby mnie mieli wsadzic za napasc to warto... U mnie po Jastrzebiu jezdza policjanci motocyklisci i oni wlasnie udupili mojego faceta (za jazde na motorze)... Jest poprostu troche takich, ktĂłrzy lubiÂą wykorzystywaĂŚ swojÂą wÂładzĂŞA do policjantĂłw ogĂłlem naprawde nic nie mam, nawet myÂśle o pracy w policji w przyszÂłoÂści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.