Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PARADA NA MBS


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

He he he. NieÂźle! Dobrze, ze w ogĂłle napisali co i jak.Moze przesuniemy zbiĂłrkĂŞ na innÂą godzinkĂŞ i podjedziemy na Rynek, zeby siĂŞ zabraĂŚ ze wszystkimi.Druga opcja: Pojechac o 10 do Zabrza, wrĂłciĂŚ do Bytomia kto chce i druga parada Nawet rowerem bym obskoczyÂł takÂą rundkĂŞ wiĂŞc co to dla motorka Tak na marginesie: trzeba siĂŞ i tak jakoÂś dogadaĂŚ, zeby odebraĂŚ zamĂłwione naszywki i koszulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli jak to w koĂącu bĂŞdzie?? Bedzie ta zniÂżka na wejsciĂłwkĂŞ, czy nie bardzo ?? :| Mnie na paradzie nie bedzie na 100% wiĂŞc naszywki i koszulki bedĂŞ mĂłgÂł odebraĂŚ dopiero na miejscu :| WejÂściĂłwkĂŞ odebraÂłby mi Ostek lub Onkel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze wejsciowki za 50% beda chcialy osoby ktore zamierzaja przyjechac w niedziele lub o inne porze i dla tych osob oczywiscie bedzie obowiazywac dalej znizka.Ja niestety o 12 na 100% musze juz byc na hali MBS wiec nie bede bral udzialu w paradzie, ale oczywisicie bardzo goroaco zapraszam na nasze staniwsko wystawowe.Koszulki i naszywki powinny byc do odbioru juz w przyszlym tygodniu ale to jeszcze potwierdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do³¹czmy siê do parady z Bytomia - mam nadzieje ¿e albo do tego czasu nie sprzedam moto, a jak sprzedam to kupie ju¿ nowe !!PS. W³aœnie zrobi³em rundke wokó³ bloku... pomimo ze to 50' ale i tak uczucie nieopisane pierwszy raz od zesz³ego roku... [nie czuje kiedy rymuje].Pozdro!! [ Dodano: 2005-03-23, 18:58 ]Sorry ¿e nie przeczyta³em dokladnei w¹tku.Bez sensu ¿eby skutery wyjecha³y wczeœniej a reszta poŸniej - chyba jakaœ jednoœÌ musi byÌ! Jedziemy wszyscy razem, w paradzie przeciez nie chodzi o to ¿eby zapierd.alaÌ ale ¿eby jechaÌ grup¹. Ja proponuje zeby wszyscy sie spotkali przed salonem i razem ruszyli do Bytomia!Pozdro jeszcze raz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sdmc czy wejsciowki beda wazne na wszystkie dni targow? jezeli tak to ja poprosze jedna zamawialem dwie ale teraz potrzebuje jedna naszywka i koszulka pozostaja bez zmian XL koszulka i jedna naszywka popieram pomysl spotkania przy salonie powiedzmy o 11 i potem calym stadem pojedziemy do Bytomia zmieniaja sie godziny i trasa po prostu jedziemy godzine pozniej i przez Bytom sdmc napewno dasz rade pojechac cos wymyslisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ja wybiorĂŞ siĂŞ zupeÂłnie na okoÂło i do Zabrza pojadĂŞ przez ChorzĂłw i Bytom  :)  oby tylko pogoda dopisaÂła
W zeszÂłym roku jechaliÂśmy w deszczu ;-) a chetnych i tak byÂło duuuzo. Pewnie dlatego ze to na poczatku sezonu jest i wszyscy gÂłodni jazdy sÂą po zimie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PajÂąki nie lubiÂą deszczu  :mrgreen:  Nie no cycusie, pogoda Wam dopisze, juÂż ujek Wicher siĂŞ o to zatroszczy  :mrgreen:
A jak bĂŞdzie to obaj z KudÂłatym oberwiecie mokrymi kaskami po gÂłowach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.