Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

247km PO JURZE termin powiedzmy 02 KWIECIEN ZBI�RK o 9.30?!


arekk75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie dziĂŞki panowie za zangaÂżowanie , ja przed chwilkÂą zsiadÂłem z moto i nie jest tak Âżle...troszkĂŞ pada ale my sie deszczu nie boimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Do zobaczonka o 16,30 na parkingu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ Dodano: 2005-04-09, 19:47 ]Panowie wielkie dziĂŞki za przybycie i za zajefajny orszak Bardzo miÂło byÂło was poznaĂŚ i mam nadzieje ,Âże na jednym spotkaniu siĂŞ nie skoĂączy POZDRAWIAM I DO ZOBACZONKA NA DRODZE ....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jeszcze ktos kto tak zmokl jak ja wracajac do domu ledwie z motora zsiadlem z butow wylalem litr wody ale oplacilo sie tam byc i popatrzec jak obraczkuja goscia a taki fajny z niego chlop :wink: (BYL) Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :!: chcecie zebym wymyslil jakas trase :?: To piszcie zobaczymy ilu bedzie chetnych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo¿e z osiem osób siê znajdzie?Ja jeœli czas pozwoli piszê siê zawsze!Ach,cóz to by³ za œlub!Nastêpny do³¹czy³ do grona szczêœliwych mê¿ów!Najlepsze ¿yczenia na nowej drodze ¿ycia!! :mrgreen: PS>St³uk³o mi siê jedno opakowanie..... Kto by³ wie o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ja juz odmarzlem ale moje buty to by pies lyknol bez gryzienia takie mokre jeszcze Ale coz nie ma to jak na motorze Te sliki Menelka sa extra :!: Kajetan suszy cie juz :?:Skoro byli by chetni na jakis wypadzik to pomysle co tu zorganizowac w najblizszym czasie piszcie jaki termin ale w gre wchodzi SOBOTA tak jak mowiliscie ze w niedziele to wiekszosc odsypia imprezke sobotniej nocy 16 KWIECIEN moze byc???spotkanie o 10.30 remiza w Ogrodziencu :?: 606 755 854 tak na wszelki wypadek podam jak by ktos jeszcze nie mial tel do mie Myszkow mam nadzieje ze tym razem dojedziecie :?: :!: Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie wszyskim dziekujemy!Byliscie super ,przed slubem bylem troche wydygany ale jak zobaczylem ta brame z motorow i pozniej ten konwĂłj to czulem sie jak szef szefĂłw, 8) coÂś wspanialego ,piekna chwila ktĂłra zapamietamy(wraz z zonka) do konca zycia WIELKI DZIEKI CHLOPAKI p.s. jak ktĂłryÂś bedzie sie chajtaÂł to jestem na bank (nawet moge przyjechac sam na 2 motorach ) Jak wypali wyjazd w gĂłry sowie (z noclegiem )stawiam browary!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.