Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

247km PO JURZE termin powiedzmy 02 KWIECIEN ZBI�RK o 9.30?!


arekk75

Rekomendowane odpowiedzi

Arek masz 100% racji ,kupe ludzi na tym forum pisze o jezdzie , a jak przyjdzie coÂś do czego to nie ma z kim jeÂżdziĂŚ..........(jak tylko zarejestruje AT to piszĂŞ siĂŞ na kaÂżdy wyjazd) w przeciwieĂąstwie do moich kumpli z SOSNOWCA : najszybszy gsx600f w Polsce i najszybsza fazerka ......ktĂłrzy nigdy jeszcze nie zawiedli....pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde nie marudzic bylo w pyte zaebiscie tylko jazdy malo (Jarosy twoj kumpel wisi calej ekipie browara)a tak serio to nie wiedzialem ze na juze takie fajne miejsca mamy szkoda ze braklo mi czasu i sorki ze nie zostalem do konca ale bylo super ,pogoda i ekipa na 6+.Tak nawiasem to wrocilem do Sosnowca po "plecaczek" i we dwoje walnelismy jeszcze niezla traske na liczniku dzisiejszego wypadu 364km(nadgarstki napie....aja ale jest git.)Pozdrawiam cala ekipe ,juz mam plan na nastepny wypad ale to pozniej..Fotki calkiem spoko,w srode zamieszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tewgo ze sie spoznilem (bylem na weselu do 2;30) to troche posmigalem frekfencja mala ale jara 8) niestety za tydzien sie chajtam i nie dopisze ,zreszta za dwa tygodnie tez bo robie 2 imprezy ,ale za 3 naginamy na dolny slask !!!! rezerwujci czas u kobiet na 23,24 .04 .05 tym teraz zyje!!! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty siê jeszcze zastanów!Masz jeszcze tydzieù!A tak powa¿nie to gratulacje!To chyba trzeba zrobiÌ jakiœ wieczór kawalerski?A ten Dolny Œl¹sk to twoja podró¿ poœlubna?Co do tamtych okolic jest super,jeœli wszystko bêdzie ok piszê siê na ten wyjazd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. wycieczka byÂła superrrr, maÂło moto (( ale nie byÂło tak Âźle. Ja podobnie jak adi... po powrocie do domku zabraÂłem kobietĂŞ , po namowie na maÂły jeszcze wyskok PawÂła z drag stara 650 co byÂł z nami wraz z ÂżonkÂą, i zgarnĂŞliÂśmy jeszcze kumpla wraz z kobietkÂą . KrĂłtki wyjaÂździk na sosinĂŞ ) i po powrocie maÂła bujanka po mieÂście.Czyli dzisiejszy dzonek dopiasaÂł z pogodÂą i wypaÂśnÂą trasÂą tylko Âże maÂło osĂłb dopisaÂło, ale mam nadziejĂŞ Âże nastĂŞpne wyprawy bĂŞdÂą gĂŞÂściejsze.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ty znowu masz zaje fajny pomysÂł, to nic ,Âże jestem zaproszony na to wesele ale i tak przyjade na moto !!!!!!!Panowie bez gadania wszyscy razem pod koÂścioÂłem , Âśluub zaczyna siĂŞ o godz.17,00 (moÂżemy byĂŚ wczeÂśniej) a teraz adres:KoÂściĂłl Âśw.Joachima w Sosnowcu-ZagĂłrzu przy ul.KoÂścielnej( Tj. na Mecu kolo szpitala)Ale bedzie jazda................. CHÂŁOPAK SIE NAPEWNO UCIESZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze sa szanse ze paczka sie powiekszy na wypady :!: Bo juz myslalem ze 90% z forum to tylko MOTOCYKLISCI :wink: Piszcie gdzie mozemy sie spotkac i kto bedzie na bank czym wiecej tym lepiej no i jakas przejazdzke bym widzial w sobote co wy na to trzymajmy sie w KUPIE a bedzie super sezon w tym roku :!: :!: Arek [ Dodano: 2005-04-04, 20:30 ]Jeszcze jedno jedziemy 09 w te dolomity Bytomskie?????? Jak sa chetni to o ktorej sie spotkamy i gdzie??????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie fajny pomysÂł z gory wam wszystkim dziekuje! Powiem tak na 90% mam zalatwione subaru wrx sti 265koni ale mimo wszystko jakos specjalnie sie tym nie podniecalem ,ale jak sobie tak wyobrazilem kilka a moze nawet kilkanascie moto na czele i pozniej subaru to jest po prostu bomba :!: :!: :!: :mrgreen: zaproponowalem tez kasi ze pojedziemy FAZERKA ale smiesznie by wygladala w welonie i kasku no i pewnie bym sie podj...... 3,5do100km/h kto mnie dogoni napewno nie tesciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkichA wiêc plan na jutrzejszy dzieù wygl¹da tak :Spotykamy sie o 16,30 na parkingu przy szpitalu (tj,50m od koœciola ) na Mecu.Msza jest skrócona wiêc bêdzie trwa³a do oko³o 17,30 a pózniej jedziemy na sale , a ona mieœci siê w Bêdzinie Hotel Cumulus . Jedziemy z przodu przed m³odymi w parach tzn. po dwa motocykle (bêd¹ piêkne fotki) i tak eskortujemy ich na sale Mam ndzieje ,¿e wielu z was przyjedzie, bierzcie wszystkich kumpli którzy je¿dz¹ na moto. W razie jakich kolwiek w¹tpliwoœÌi i pytaù dzwoncie do mnieMarcin 506-090-223Napewno sie ucieszy............................ :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Pogoda w Ogrodziencu taka ze za chwile bedzie lac (tak wyglada przynajmniej) mam jednak nadzieje ze wstrzyma sie ten deszcz do nocy ,bo jak bedzie padac to ja odpadam nie mam jeszcze kompletnego ubioru na moto w deszcz Ale jak nie bedzie deszczu to jestem na 1000000000% z Jarosym Pozdrawiam Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.