Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

247km PO JURZE termin powiedzmy 02 KWIECIEN ZBI�RK o 9.30?!


arekk75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja ale tak mi sie spodobaÂła wczorajsza wycieczka ze juz mam plan na nastepna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Co powiecie o trasie ktĂłra z OgrodzieĂąca do Podzamcza miaÂła by okolo 250 km ?? TAK TAK jest to moÂżliwe jadÂąc przez( START z OGRODZIEĂCA Z POD REMIZY STRAÂŻACKIEJ DUÂŻY PARKING koÂło koÂścioÂła!!!) :OLKUSZ -moÂżna wpaœÌ do RabsztynaPIESKOWA SKAÂŁA - super widoczki (postĂłj) - SKAÂŁA - WOLBROM - SMOLEĂ - ruiny zamku - PILICA - PRADÂŁA - pomiĂŞdzy PradÂłami jest super zajazd PSTRÂĄG i b duÂży parking -SZCZEKOCINY - LELĂW - KONIECPOL - ÂŚW.ANNA - CZĂSTOCHOWA - OLSZTYN - to znacie napewno - ZÂŁOTY POTOK - moÂże na jakiegoÂś pstrÂąga sÂą tam pyszne - ÂŻARKI - PODLESICE - dobre piwko i super widoczki znacie juz - PODZAMCZE META - powinno wyskoczyĂŚ ze 250 km na licznikach Co do terminu to jeszcze mozna go ustaliĂŚ Âżeby wszystkim pasowaÂł ja podaje 02 kwiecieĂą ale godzina to 9.30 powinna byĂŚ ok bo wyjedziemy o 10.00 w trase.MyÂśle Âże sobota teÂż jest takim dniem Âże bedzie wiĂŞkszoÂści posowaÂła tak to wyglÂąda na mapie (wiem cienka jakoœÌ) w razie pytaĂą dzwoĂącie 606 755 854 piszcie [email protected] CZEKAM I oby coÂś z tego wyszÂło :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piszcie ktory termin wolicie 02 sobota czy 03 niedziela Jezeli niedziela to moze byc tylko zeby wszyscy przyjechali w niedzieleA najlepiej to w piatek okolo godziny 18.00 podam 100% date bo juz troche emaili przyszlo z potwierdzeniem checi uczestniczenia jaki termin bedzie pasowal wiekszosci w tym wypadzie tak ze trasa zostaje kwestia terminu to do piatku.POZDRAWIAM AREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosy byles na Bledowskiej i nie dales znac ze tam jedziesz??!!! Ale bysmy podziczeli na DR Widze ze wiekszosci bardziej NIEDZIELA pasuje na ten rajd OK niech bedzie NIEDZIELA ale godzina bez zmian bo jak znam zycie to beda sie zjezdzac minimum 30 minut !!!A parking napewno znajdziecie bo remiza strazacka jest tylko jedna w Ogrodziencu NO TO DO NIEDZIELI MOTOCYKLISCI BEDZIE NIE ZLA JAZDA TYLKO LICZE ZE MNIE NIE ZAWIEDZIECIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajce sie luzu, bo braknie wam pomys³ów na sezon :!:JeŸdzicie ju¿ gdzie popadnie, a potem bêdziecie siê nudzili, bo 'wszêdzie ju¿ byliœcie' :| A teraz serio - nie mam gotowego sprzêta, a chêtnie bym pojecha³ na tak¹ rundkê Wstrzymajcie siê ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej.. Ymhy FZ6 niestety w niedziele by nie bylo bo jedzie qmpel do Wa-wy... szkoda... Chyba Âże jednak sobĂłtka by zostaÂła ? Ale dostosujemy siĂŞ i tak do wiĂŞkszoÂści... Heh, mam nadzieje Âże tym razem stuknie nam 20-stka . ChociaÂż w 14 teÂż byÂło wyjefajnie :wink:Jak dobrze pĂłjdzie to z Myszkowa by jechaÂło 9 osĂłb.JAK KTOÂŚ CHCE ZOBACZYĂ JAK BYÂŁO ZAPRASZAM DO GALERII ZE ÂŚLÂĄSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze brata namowie na ta wycieczke Smiga na DragStarze 650,mam nadzieje ze dalby rade.Zreszta paÂła sie tu zalogowala ino sie nie udziela.ZwÂą go Wafers :wink: Pozdroo [ Dodano: 2005-03-31, 10:05 ]A jak mu nie bedzie pasowac to moze ja wezme jego sprzeta i tam podbije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jeszce nie zd¹¿y³em zarejestrowaÌ swojej AFRYCZKI tak wiêc muszê sobie odpuœciÌ ten wypad ,ale mam nadzieje ,¿e ¿adnego nastêpnego ju¿ nie..........ale bêd¹ tam za to moi kumple ,ADAM NA GSX600F I AREK NA FAZERCE ....Pozdrawiam wszystkich i ¿yczê szerokiej drogi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w niedziele nie bêde móg³ z Wami pojeŸdziÌ poniewa¿ mam imprezkê w sobotê i pewnie jeszcze w niedziele o 9.30 bêde na bani.Ale ¿yczê Wam ¿eby by³o jeszcze wiêcej motocykli ni¿ w zesz³¹ sobotê Pozdro i uwa¿ajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz zaczynam sie ubierac i na parking jade mam nadzieje ze dopisze liczna grupa :?: :!: :!: Pogoda jest zaje :!: :!: [ Dodano: 2005-04-03, 19:40 ]No kurde bylo fajnie ale sprzetow to jak na lekarstwo :!: :!: Co z wami ludzie nie lubicie jezdzic na motorach :?: :!: Na forum sami motocyklisci a jak przyjdzie wyjazd to cienizna Dzieki wszyskim tym co dopisali na was mozna liczyc :!: Do nastepnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.