Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaginanie blachy


Cebik

Rekomendowane odpowiedzi

...czyli zaginanie tablicy rejestracyjnej... mam nadziejĂŞ Âże takiego tematu jeszcze nie byÂło :roll: a wiĂŞc.. zaginacie ? jeÂżeli tak lub nie to dlaczego ? co sÂądzicie wogĂłle o tym procederze ? lepiej schowaĂŚ blachĂŞ i jeÂździĂŚ np. bez ? jak ma siĂŞ giiixeera to moÂżna... przecieÂż nikt CiĂŞ nie dogoni jak byÂłem na MBS w Zabrzu w zeszÂłum roku to staÂły niebieska R1 z blachÂą centralnie pod zadupkiem Âże od tyÂłu prawie nie widaĂŚ... i dwa brÂązowe gixxxery 1000 - jeden miaÂł blachĂŞ wciÂśniĂŞta pod sam tylni amortyzator a drugi wcale nie miaÂł jak wyjeÂżdzali to akurat natknĂŞli siĂŞ na radiowĂłz... i nic czekam na wasze opinie! pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reakcji gliniarzy to jest ró¿nie - jak raz sobie zrobili w Bumerangu ob³awe to wlepiali za to calkiem spore mandaty. A co do tych kolesi od gsx-row i r1-ynki to znam ich z widzenia bo czesto sa w Paniowkach. W zeszlym sezonie przez ich rece przeszly conajmniej 2 gsx-r1000 i 3 r1, a czesto tez pokazuja sie na sprzetach full racing bez lamp itd. Nie wiem kim sa itd, ale kiedys widzialem jak jeden z nich dlugo gadal z glinami pod bumem, poczym ladnie sie pozegnal i zaczal kolo nich jezdzic na gumie.... :-) przy jednym ladowaniu zgubil nawet zadupek i wrocil po chwili zeby go szukac, podjechal do mundurowego i pytal, czy nie widzial kiedy mu odpad³... wiec skor im uchodzi brak blach to nie znaczy ze nam tez by tak poszlo. A tak w ogole to kolesie niezle wymiataja... stawiaja pod sprzeglo na 3 i cisna do odciecia :-)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo goÂście konkretni dali buta wyjeÂżdzajÂąc spod hali MOSiRu w zeszÂłym roku... ale widaĂŚ Âże majÂą "znajomoÂści" ta akcja z zadupkiem dobra znalazÂłem zdjĂŞcia: (oczywiÂście robione przeze mnie )http://members.lycos.co.uk/siwy04/000_0177.JPGhttp://members.lycos.co.uk/siwy04/000_0178.JPGhttp://members.lycos.co.uk/siwy04/000_0182.JPGmam nadziejĂŞ Âże nie ma nikt nic przeciwko Âże je zapodaÂłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ktoœ, kto zagina blachê to idiota i pozer. Niestety.Sam nie je¿d¿ê za bardzo przepisowo ale nie mam powodów, zeby szpeciÌ sobie moto i niszczyc (zawsze czyst¹) tablicê.Jeœli kogoœ urazi³em swoj¹ wypowiedzi¹ - przepraszam ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zaginalem blache ale bylo przez to wiecej problemow niz korzysci bo sie czepiali niebiescy pod barami czy na parkingach i trzeba bylo prostowac a po paru takich operacjach tablica pekala na pol...Teraz jezdze z normalna tablica,nie odginam,nie brudze itp. bo jak sie ostro zapieprza (zwlaszcza na gumie) to i tak nie idzie odczytac numerow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyÂś zaginaÂłem ale same problemy tylko przez to miaÂłem, raz na parkingu podjechali do mnie gliniarze i kazali wyprstowac, ja im na to Âże nie wyprostuje bo nie mam bÂłotnika i jak jade po mokrej drodze to mi aÂż po plecach chlapie, na to oni cytat : " jak zaraz chlapne 200 zÂł " ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ktoœ, kto zagina blachê to idiota i pozer. Niestety.Sam nie je¿d¿ê za bardzo przepisowo ale nie mam powodów, zeby szpeciÌ sobie moto i niszczyc (zawsze czyst¹) tablicê.Jeœli kogoœ urazi³em swoj¹ wypowiedzi¹ - przepraszam ale takie jest moje zdanie.
Stary kup se motorynke i z.a.p.i.e.r.d.a.l.a.j. z prosta blacha...Powodzenia na trasie i obym cie nie spotkal... Idioto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zaginanie tablic, to nic innego jak pogoĂą za tymi, co chcÂą byĂŚ trendy :mrgreen: NiedowartoÂściowani i przyszczaci pozerzy z maÂłymi penisami, platfusem i odparzeniami w kroku, chcÂą poprawiĂŚ sobie samopoczucie :mrgreen: MĂłwiÂą ÂłamanÂą polszyznÂą dziewczĂŞtom na festynie, jakie to z nich "luje" jak "dwiesta" jechali na kole przez miasto i urywali koguty policajtom itp; itd :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemily dla tych ktorzy sa dla mnie niemili :mrgreen: To co piszecie w tym temacie jest zajebiste... smieje sie jak dziecko ...podginanieie blach jest dal was smieszne wiec sie przezuc na rowerek palko Powiem tylko tyle Kudlaty wyglada jak moj pies ktory przez 1.5 roku nie spuszczal Dresiarz jest ten ktory wyzywa ludzi kochajacych motocykle...a ze czasem podegne blachy to do c.h.u.j.a nie zycze zeby jakis palant wyzywal mnie od...najgorszych :!: Moze krotka walka w klatkach :?: Twardziel przez neta..... 8) Sorki ale sie troszke ponioslem.... :mrgreen: [ Dodano: 13-04-2005 ]Aaaaa i i jak przeprosiny wyjasniaja wszystko to i ja rowniez przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starzy œl¹zacy o Sosnowcu nigdy niczego dobrego do powiedzenia nie mieli. Menelek, proponuje poczytaÌ regulamin 4um, to ¿e nikt siê tutaj nie czepia tak jak na innym.forum.pl to nie znaczy ¿e tolerujemy obra¿anie siê nawzajem i obrzucanie b³otem. Jeœli towarzystwo nie odpowiada to mo¿na tu nie pisaÌ, jest sporo innych forów. Nie jesteœ jedyny podginaj¹cy tablice ale tylko Ty wzi¹³eœ to sobie tak do serca... uderz w stó³ a no¿yce siê odezw¹.Pamiêtajmy ¿e wszyscy jestesmy Motocyklistami...Pozdro dla WSZYSTKICH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Menelek, nie chcê tutaj nikogo obra¿aÌ, a tym bardziej Ciebie, bo nawet na oczy nie mia³em okazji Cie zobaczyÌ, ale nie wiem czemu na Kud³atego wyje¿d¿asz, jak dzieciak z gimnazjum ??Ja akrurat mia³em okazje go poznaÌ na Motobajzlu, w przeciwieùstwie do Ciebie i goœc na serio w porz¹dku, czego nie mozna powiedzieÌ o Tobie, po tekstach, które przeczyta³em.Po to jest forum, ¿eby mo¿na by³o podyskutowaÌ i ¿eby ka¿dy móg³ wyraziÌ swoj¹ opiniê.Je¿eli siê nie zgadzasz z czyj¹œ opini¹, lub nie mo¿esz jej uszanowaÌ, to przynajmniej nie uzewnêtrzniaj swoich zali w tak prymitywny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzylem sie czytajac post w ktorym pisze, ze "ktos kto zagina blachy jest pozerem i idiota" Mocne slowa i obrazliwe a jakos nikt nie zwrocil uwagi... :| Dla mnie to tez nie bylo wporzadku...wiem ze nie bylo to kierowane w prost do mnie ale majac maszyne, ktora stoi w garazu z podgieta blacha i pozniej czytajac taki tekst czulem ze kierowane jest to wprost do mnie... :| [ Dodano: 14-04-2005 ]Pokrecilem...ale kazdy wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaginanie blachy nie jest juz trendy w tym sezonie Teraz na topie jest blacha pod bÂłotnikiem albo w jakims innym niekonwencjonalnym miejscu.Tsza isc z duchem czasu.A tak serio to moze w jakims sporcie typu blady wyglÂąda to caÂłkiem rasowo ale w jakos nie widze GPZ czy CB z zagiĂŞtÂą blacha. chyba by to troche nedznie wyglÂądaÂło. a do tego pan wÂładz jak sie uprze to o pare stĂłwek moze odchudziĂŚ portfel. chyba gra nie warta Âświeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.