Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

dzwon w Tychach


zomb

Rekomendowane odpowiedzi

SiemaWlasnie kolega mi na gg napisal ze ktos mial dzwona w okolicach Paprocan,naprzeciw wyporzyczalni Limbo,podobno baba mu wyjechala i ten jej w bok przywalil,koles polecial jakies 5metrow,chcial wstac ale kregoslup go bolal.Jesczez zjebal babe co zrobila ze to byl motor od kumpla (masakra)i podobno byl juz blisko domu.Moto niebieskie mowi ze fajne(sportowe),jeden wydech sie oderwal i polecial dalej,drugi wykrzywiony w huj.Zadzwonili po karetke ale co dalej to niewiem.Pozniej pojde do tego goscia co to widzial popytam o szczeguly.PS I znowu te baby za kierownica :!: Bez obrazy ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.u.r.w.a. dzisiaj baba na srodku swiatel stanela samochodem...Clio odpalony woz a ona krzyczy ze jej stanol... stala z 5 minut wszyscy trabia wkoncu sie zlitowalem i zepchnolem tego paszczura z kumplem na pobocze... Powaznie mowiac kobiety powinny miec zakaz wsiadania za kierownice :!: Przeciez to jadaca bomba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiêkszoœÌ dziewczyn i kobiet jeŸdzi bo MUSI. Tak wymaga praca - nie masz samochodu, nie masz pracy :| Z tego rodz¹ siê w/w sytuacje. Narzeczona mojego kuzyna ma prawko ( i jeŸdzi autkiem chyba lepiej ode mnie bo ja prawie w cale nie je¿d¿ê katamaranem - od œwiêta czasami.Nie piszcie, ze baby Ÿle je¿dz¹, bo nie wszystkie Co do motocyklisty - jeœli lecia³ 5 metrów, to nie jecha³ przepisowo 50km/h, ale to taka ma³a dygresja. Ja przy 40 nie polecia³em nigdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bym mial dzwona na skuterze (gdybym szybciej jechal ale dzieki bogu wiecej nie umial) jade sobie przz wioche kumpel przedemna 30m patrze kolo w borze siedzi bo chcial wyjechac na droge i sie na kumpla w prawo gapi jak przejezdza.Katamaran ten ci^%$ nie spojrzal w lewo i wyjezdza a ja po hamulcach klakoson. Kolo jeszcze glupi usmieszek, wyzelowany ryj i pewnie auto od starych. I sie cieszyl. Tacy ludzie mnie wk*&%^$#@ jedzie a nie patrzy. WRRRR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj oj strasznie nie podobaja mi sie wasze opinie na temat Kobiet, kierowcĂłw. Nie wrzucajcie wszystkich Kobiet do jednego worka, bo jakas tam spowodowaÂła wypadek, z zastanowcie sie ilu facetĂłw zrobiÂło to samo. najbardziej rozsmieszaja mnie faceci za kierownica kiedy sie az pienia jak Kobieta ich wyprzeda, a nie daj Boze ma gorszy samocgod o jedzie szybciej od niego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ¿e s¹ kobiety - kobiety (czyli zwyk³a wersja) i kobiety - moto (czyli motocyklistki i te co saidaj¹ za kó³kiem)... najgorzej jest jak taka zwyk³a babka nie maj¹ca zielonego pojecia o tych sprawach, siada za kó³ko i uprzykrza ¿ycie innym uczestnikowm ruchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.