Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotoGP - GP Hiszpanii 8-10.04


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

Z nowosci to:1. Motocykle proton od tego sezonu sa powered by KTM (V4) - po bardzo obiecujacych probach w koncowce sezonu 04.2. zespol WCM Harris porzucil zmodyfikowany silnik z R1 na rzecz jednostki zbudowanej przez czeska wytwornie Moto Blata3. dla mnie najblizsze sercu Kawasaki przerzucilo sie z silnika typu 'screamin" na "big bang" na razie sa na poczatku dewelopingu tego endzina ala twierdza ze tkwi w nim ogromny potenszyn co widac nawet na tak erli stejdÂż. Zmiany w podwoziu, malowaniu. z tego co widze po czasach i vmax. To tegoroczna Ninja ZX-RR jest zajedobra w zakretach. Shinya Nakano ma 7 pozycje w treninigach a osiagnal jedna z najnizych predkosci maksymalnych.4. suzuki calkiem nowe malowanie i nowe moto (szczegolow nie znam). odszedl Erv Kanemoto (teraz jest chyba w HRC)5. Reszta ... ducati w odwrocie, ten rok bedzie chyba nalezal do Hondy (mysle ze panowie z Tokio sie wsciekli jak im Yama do spolki z VRossi zdjela zwyciestwo). Pozdro juz sie nie moge doczekac rejsu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi zdeklasowal rywali PP Rossi - 1:39,419!!! najszybszy lap nawet na testach tak szybko nie jechali...2. Gibernau - 139,9153. Melandri - 1,40,179 brawo 4. Hayden - 1:40,465...16. Baggi - 1:41,233 porazka na maxa Jutro bedzie ciekawy wyscig, ja sie ciesze ze dobrze obstawilem u bukow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9-45 zaczynajÂą pokazywaĂŚ na Eurosporcie.Szkoda ze nie popatrze jutro Mnie juz powoli teÂż wkurza dominacja Rossiego. CiÂągle tylko doktor i doktor wygrywa, jak Schumi w F1. PrzydaÂło by sie zeby tyle nie wygrywaÂł, ciekawszy sezon by byÂł, wiĂŞksze emocje. No ale jest najlepszy, kaÂżdy to wie.A moÂże inni tacy sÂłabi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale akurat w MotoGP Bridgestone jest w natarciu a Michelin troche jakby w odwrocie (znajduja sie w pozycji bitego mistrza). Po Kawasaki i Hondzie (Makoto Tamady) teraz takze Suzuki przeszlo na ogumienie BrydÂżstona. F1 nie interesyuje mnie kompletnie. Przypuszczalnie dzieki M.Schumacherowi, ktory zdominowal calkowicie te wyscigi. Podobna sytuacja ma miejsce z Rossim. Na szczescie tera F.Alonso z Mild Seven Renault Sport F1 daja rade. Tym razem moze w koncowce beda prwadziwe emocje, i czerwone (escadro scuderia) da znac o sobie. Co do mojego ukochanego K w MotoGP. Zainteresowalem sie nimi bo K. nie jest faworytem i nigdy nie bylo. Najmniejszy producent z posrod wielkiej japonskiej 4. Od poczatku wystepow MotoGp stawiane bylo w gronie aÂłtsajderĂłw. Ja wole kibicowac slabszemu (teoretycznie). Poza tym moja 1 i jedyna przejazdzka sportowym moto to rajd gornoslaska na zx9r. Nie zapomne tego. Sentyment do Big K. pozostal. Shinya Nakano 5 miejsce drugi rzad! To beda wielkie emocje!!!!!!!!! Shinya Nakano ma wielki potencjal rooki of the year w motogp (chyba w 2002)! Jak juz wspomnialem wczesniej, mam dosyc wiktorii Rossiego, ciagle zwyciestwa do znudzenia. Nie jestem jego wrogiem, podziwiam i doceniam jego talent ale mam doscyc czasami jego zarozumialstwa. A ZXRR ninja to piekna i piekielna maszyna. HRC tez wypuscila diabeslkie cudo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze troche namieszac!!! Stawiam na Sete! Tytus, pamietasz o co wlasciwie poszlo miedzy Vale a Sete? Przeciez na poczatku 04 to byli wielcy funfle, a teraz to wyglada prawie jak swieta wojna miedzy MaxemB a VRossim. BajdeÂłej mocno przyglebiÂł. Ja w chacie nie mam e-sportu musze sie przejsc do tesciow (przy okazji obiadek zalapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje, ze Sete oprostestowal, ktorys ze startow Rossiego i FIM odebral mu zwyciestwo (dyskwalifikacja za wyprzedzanie podczas "zamrozenia" wyscigu - ktos przyszlifowal i pacnal jakim tam motulem albo innym repsolem po asfalcie). Wiadomo, ze "przyjaciele" sobie taki nr nie robia. W efekcie Rossi nie byl dluzny Sete i zaczal robic mu rozne zlosliwosci w czasie wyscigu. Co do alergii na Rossiego to kliniczny przypadek wystapil u Maxa Biaggi (podwyzszona temo po kazdym wyprzedzeniu i 1 miejscu na pudle dla VR). Teraz zdaje sie troche sie wyleczyl (pogodzil).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.