Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotoGP - GP Hiszpanii 8-10.04


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie sie nie pobili. Sete byÂł niesamowicie wkurzony. StaÂł na podium i sciskaÂł piÂąche (albo go tak ta rĂŞka bolaÂła, albo chciaÂł komuÂś przyÂłoÂżyĂŚ :wink: ). Biaggi mam nadzieje Âże sie rozkrĂŞci z wyÂścigu na wyÂścig. Zobaczymy co bĂŞdzie za tydzieĂą. Jak narazie to wyglÂąda na to ze bedzie powtĂłrka z rozrywki. Znowu walczy Sete z Valentino a inni sie nie liczÂą. Ciekawe czy coÂś postanowiÂą odnoÂśnie tej koncĂłwki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie bylo jakiegos specjalnego wypchniecia wiec sedziowie pewnie uznaja to jako RA. Gdyby Giberanau zamknal drzwi wczesniej - wygralby W sumie nie doszlo by do tego gdyby Rossi nie zlamil jednego zakretu Ale walka do konca niesamowita bravo! Mysle ze troche Sete przesadzal z ta reka, oni przy bardzo malej predkosci sie dotkneli i raczej rekami sie nie odpychali tak mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pocz¹tek sezonu Ma³o nie zjad³em laci jak to widzia³em Co do 'incydentu' na koniec MotoGP, nie widzê niczyjej winy - czysta walka, obaj chcieli, jeden zacis³. A Sete troszkê przesadzi³ wychodz¹c na podium z tym 'a³a' na schodach Ja bym te¿ tak zrobi³ gdyby mi ktoœ na winklu stukn¹³ w moto - prostujemy i na zewn¹trz Ale Melandri siê cieszy³ jak dziecko :roll: a¿ mi³o by³o popatrzeÌ na taki szczery uœmiech Szkoda mi tylko Haydena, tak fajnie jecha³.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zakolowalem do chaty i przed kompjuterek!!Wyscig byl niesamowity!!!! 1. Rossi :? 2.Gibernau :? 3. Maleandri bravo bravo bravissimo4. Baross (dziarski dziadunio)5. Nakano Super Shinya szkoda, ze skrewil i dal sie objechac Barossowi - tak czy siak pojechal bardzo dobrze!! Jestem happy! ZXRR pokazala pazuRR 6.Bayliss ale i tak ponizej jego mozliwosci - nigdy nie zapomne wet wyscigu SBK w Brands Hatch (albo Assen) gdzie zaliczyl 2 gleby a i tak dojechal na pudlo!7. M Biaggi :wink: bedzie lepiej 8. M. Tamada w takiej stawce to nie wstyd9. Edwards :x Texas Tornado cos sie nie potrafi wyszumiec 10. Checa :? zadna z niego checa ostatnio cos Carlos obniza loty11. Hofmann do przyjecia, ale moglby wziac przyklad z MMelandri (M&Ms)12 T. Elias piekny debiut w klasie MonsterGP13 Capirex rescpect za walke z wlasnymi slabosciami14 Hopkins :? czegos nie rozumiem 15 Rolfo debiut i to na ducati czyli do przewidzenia16 Ellison :?: rescpect ale kto to jest? :wink: 17 Battaini za odwage i optymiz pewnie jezdza w butach od Baty18 Xaus oj Ruben a kiedy bylo tak dobrze nawet pudlo w 04 Hayden - chlopie sluchaj co do Ciebie gada Mik Djuan. a tak to jakos nie potrafie sie do niego przekonacRoberts Jr - sorry ale Ty chopie to juz chyba do Altheimu sie nadajesz Byrne - ciekwa kiedy uda mu sie dojechac do mety, chyba proton go prazil A zdarzenie na ostatnim kornerze. Walka! ostanie okrazenie bylo najlepsze! Nawet moja Tesciowa powiedziala, ze wyscig byl bardzo emocjonujacy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dostalem sie na moment do kompa :-)Co sÂądzicie o koncowce ? Bo to bylo dosc ciekawe Rosi podal reke Gibernau jak by nic sie nie stalo choc z 2 strony wg mnie to Gibernau troche symulowal A biaggi sobie pojechal poogladal i na 9 wyladowal ... i fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.