Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy GSXR1000 w salonie Suzi-moto!!!!


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi siê wydaje ¿e kolor felg w takim motocyklu ma ma³e znaczenie bo jak mijasz kogos z prêdkoœci¹ ok 250 km/h to on i tak nie zauwa¿y czy masz bia³e, ró¿owe czy zielone felgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam uwa¿am, ¿e wszystkie motocykle s¹ dobre i niezale¿nie, czy to Honda, Kawasaki, Suzuki czy te¿ Triumph lub Moto Guzzi.Wszystkie jednoslady u¿ywane, nowe, czy te¿ poszczególne modele borykaj¹ siê z jakimiœ mniejszymi lub wiêkszymi niedociagniêciami, które z perspektywy u¿ytkownika nie s¹ zbyt dokuczliwe.To, ¿e Zenkowi Waligórze zaciera siê panewka na korbowodzie, a Liskowi Chytruskowi wypalaj¹ siê zawory, to rzadko wina fabryki, a samego uzytkownika i jego pozornych oszczêdnoœci Gdyby Suzuki by³y fe, to po 10 latach od produkcji powinny wygin¹Ì jak dinozaury. Wszyscy krytykuj¹ Kawasraki, a wystarczy pojechaÌ na wiêksz¹ imprezê z du¿¹ liczb¹ motocykli, porozgl¹daÌ siê i zobaczyÌ ile tych starych srak jeŸdzi po Naszych drogach i o dziwo s¹ nierzadko w nienagannym stanie.Mo¿na by tak gadaÌ, gadaÌ i gadaÌ, ale do niczego to w sumie nie prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczy pojechaÌ na wiêksz¹ imprezê z du¿¹ liczb¹ motocykli, porozgl¹daÌ siê i zobaczyÌ ile tych starych srak jeŸdzi po Naszych drogach i o dziwo s¹ nierzadko w nienagannym stanie.
taa jak widuje na zlotach to niestety tylko hondy :mrgreen: , kawy siezdarzaja max 17 letnie ale zazwyczaj poÂłowe swego Âżycia przestaÂły w serwisach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczy pojechaÌ na wiêksz¹ imprezê z du¿¹ liczb¹ motocykli, porozgl¹daÌ siê i zobaczyÌ ile tych starych srak jeŸdzi po Naszych drogach i o dziwo s¹ nierzadko w nienagannym stanie.
taa jak widuje na zlotach to niestety tylko hondy :mrgreen: , kawy siezdarzaja max 17 letnie ale zazwyczaj poÂłowe swego Âżycia przestaÂły w serwisach
Ty sie juz na temat Kawasaki lepiej nie wypowiadaj :x Miales jedna,zrobiles na niej 200km wiec sie nie wypowiadaj,ja na 3 Kawach zrobilem w sumie 40 tys.km i wg mnie to super sprzety.Zreszta sam widziales jakie katorgi przezywala moja np.ZXR750R na zlocie u Moniki:10 minut na pelnej otwartej przepustnicy,tlumik czerwony a ogien nonstop na metr.I nic sie jej nie stalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicherek dobrze prawi... mnie tez powoli wkurza faworyzowanie jednej marki, ja bym chetnie w zyciu wszystkiego zakosztowal i wcale nie mowie ze nie kupie kiedys cos innego niz cbr.... tylko wiadomo- kasa :? Ale tez w kazdym micie jest troche prawdy, Szramer ma tez racje ze motocykle obecnie spotykane wiecej niz 20 letnie to przewaznie hondy. Kiedys z pewnoscia honda produkowala najtrwalsze motocykle, ale w obecnych czasach mysle ze te granice pomiedzy producetami sie zatarly. Obecnie jakosc oraz poziom wykonania motocykli roznych marek nie odbiega zbytnio od siebie... a jesli tak, to przekonamy sie za kolejne 20 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzialem jak katowali CBR929RR i wytrzymala niecala minute na odcieciu na biegu jalowym i eksplodowal silnik.A ja trzymalem ZXR750R przez 10 minut na odcieciu i nic mu sie nie stalo,nawet plyn sie nie zagotowal.Nie ma reguly,jak sie ma pecha to szybko padnie a jak ma sie szczescie to wytrzymie sprzet wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiadomo ze ten GSXR1000 bedzie testowy ale go raczej beda mogli przetestowac osoby ktore jezdza na codzien mocnymi sprzetami i sa ludzmi godnymi zaufania gdyz ten motocykl jest jak odbezpieczony granat Dzis go odpalalismy,zgadal od razu i powiem Wam ze tak glosnego wydechu w seryjnym motocyklu jeszcze nie slyszalem,gada cudnie!Basowo a do tego ten ryk zassysanego powietrza do wlotow RamAir,gdy sie przekreci manetka to az ciary po plecach przechodza.Jak juz bedzie zarejestrowany i beda suche drogi to go przetestuje i opisze wrazenia z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.