Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy GSXR1000 w salonie Suzi-moto!!!!


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie dowiedzialem ze w koncu dotarl do nas nowy GSXR1000 model 2005.Sam go jeszcze nie widzialem bo siedze w domu z grypa ale wg kumpli z salonu jest z.a.k.u.r.w.i.s.t.y. 8) Zaraz jak wroce do pracy to go dokladnie oblookam,obstukam i zdam relacje.Tak wiec zapraszam wszystkich do odwiedzin salonu i obejrzenia nowego SRADa a takze innych nowych modeli Suzuki takich jak np.Bandit 650 czy DR-Z400SM czyli supermoto. Adres w moim podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeeee pieruna Hayabusa jest piĂŞkna, chciaÂłbym siĂŞ tym przejechaĂŚ GabryÂś musisz mi tam rezerwacjĂŞ zrobiĂŚ, ale jak juÂż to na HayĂŞ, bo GSXR 1000 to zbyt ekstremalny jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie da zalatwic A Hayabusa to tez extremalny sprzet,jak jezdzilem na niej to zaskoczylo mnie na niej to ze od 200 do 300 rozpedza sie jak od 100 do 200 czyli momentalnie no i wogole nie czuje sie predkosci.Jak pierwszy raz na takiej jechalem to wyjechalem na trase Bielsko-Katowice i jade sobie lajtowo wyprostowany,ogladam widoczki i reakcje ludzi na Haye i mysle sobie ze jade max 120km/h,patrze na zegar a tam 200km/h,bylem w totalnym szoku!!!!Dlatego jezdzac Hayabusa trzeba na biezaco kontrolowac predkosciomierz bo mozna sie zapomniec a prawa fizyki sa nieuniknione (hamowanie...).Na innych motocyklach juz czuc predkosc 200km/h,np. na sportowych 1000-ach ale na Hayabusie nic nie czuc...no i ta jej elastycznosc....Kurde,zawsze chcialem miec Haye (raz nawet mialem ale przez 2 dni bo okazala sie mina i ja zwrocilem) i chyba sobie jeszcze ja kiedys kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Hayabusa podoba mi siê te¿ z tego wzglêdu, ¿e mo¿e s³u¿yÌ swojemu u¿ytkownikowi, jako sprzêt do szybkiej turystyki Wiesz szybki wypad do W³och, albo do jakiegokolwiek kraju, gdzie sa super autostrady, to taki motocykl, to sam miód Kiedyœ jak jecha³em do Czêstochowy samochodem, to na Naszej "jedynce" na œwiat³ach na lewym pasie stan¹³ obok mnie goœc na Hayabusie.Spojrza³ w moj¹ stronê, kiwna³em mu i pokaza³em prawym nadgarstkiem,¿eby przy³ozy³ do pieca Pokiwal g³ow¹, a jak zapali³o siê zelone œwiat³o, to ja pierdzielê, niez³y ogieù. Nie zd¹¿y³em jeszcze dwójki wrzuciÌ, a ten to ju¿ zapewne mial coœ oko³o dwustu na budziku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher, raczej nie porĂłwnywaÂłbym osiÂągĂłw Twojej puszki do Hayabusy bo ty chyba nie ma sensu a tak poza tym to ja osobiÂście kiedyÂś byÂłem tak zaktĂŞcony na punkcie typowych ÂścigĂłw Âże nie wyobraÂżaÂłem siĂŞ na niczym innym a teaz uwaÂżam Âże konkretny muscle bkie to jest dopiero to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie chodzi ju¿ tutaj o kwestiê prêdkoœci maksymalnych, czy przyspieszeù. Wiadomo, ¿e szary u¿ytkownik raczej nie wykorzysta w pe³ni mocy i momentu obrotowego tego motocykla, a podró¿e z prêdkosciami oko³o 300 km/h s¹ raczej niemo¿liwe i mo¿na je sobie miêdzy bajki w³ozyÌ.Ale z pewnosci¹ by³by, lub jest to znakomity motocykl do dalekich wypadów z prêdkoœciami wiêkszymi ni¿ przewiduje kodeks drogowy Ja raczej sk³aniam siê bardziej ku klasycznym konstrukcjom. Takie motocykle jak XJR 1300, GSX 1400 czy przedostatnie wcielenie CB 1300 sa moimi idea³ami, na które niestety nie nie staÌ Je¿eli mia³bym ju¿ zakupiÌ coœ w pe³ni obudowanego, to z pewnosci¹ Hayabusa lub Blackbird zajmowa³yby czo³owe miejsca. Chocia¿ ZZR 1200 orzek³ mnie swoj¹ stylistyk¹ Alternatyw¹ dla szybkiego i bardzo wygodnego turysty mo¿e byÌ tez FJR 1300, ale wszystkie te motocykle nie bêda dla mnie osi¹galne przez nabli¿sze 10 lat, tak¿e narazie zadwolê sie XJ 900 S Diversion, na któr¹ to bede siê musia³ jeszcze zapo¿yczyÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gixer ty nie pisz na forum ¿e Busa bêdzie do testów u was bo siê nie opêdzisz od napalonych forumowiczów chêtnych na przeja¿d¿kê tym potworkiem. Ja sam chêtnie dosiad³ bym takiego "maleùstwa". Wiêc mo¿e za³ó¿ liste kolejkow¹ na jazdy testowe ;-) POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje:motocykl jest w tych kolorach co na zdjeciu ponizej i jest to motocykl na sprzedaz a nie testowy.Poprostu na rynkach Unii jest takie ssanie na nowego GSXR1000 ze do Polski trafiaja tylko pojedyncze egzemplarze i jedynym wyjsciem zeby miec go na salonie bylo kupic takiego przez nas.Testowy moze bedzie ale nie teraz.Co do jazd testowych na Hayabusie to nie bedzie tak latwo,musimy wprowadzic jakies kryteria w trosce o zdrowie klienta np.posiadanie prawa jazdy kat.A min.3 lata itp.http://goldwing.bikepics.net/suzuki-gsxr1000-05-bikepics-230290.jpg [ Dodano: 2005-03-05, 12:07 ]

jak bedziesz mial mozliwosc zrob fotki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.