Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

nowy dzial


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, wedlug mnie to jest dobry pomysl.Ja proponuje aby TYTUS zostal moderatorem tego dzialu. Na spotakniu forumowym wykazal sie wiedza i umiejetnosciami do prowadzenia tego dzialu i jestem przekonany ze bedzie robil to z pasja, tak samo jak o tym opowiadal na wczesniej wymienionym spotkaniu forumowym.PS oczywiscie jezeli PCHELA nie ma nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moÂże wystarczy zaÂłoÂżyĂŚ najzwyczajniej wÂątek poÂświĂŞcony tej imprezie ??Mnie interesujÂą ostatnio motocykle pĂŞdzone waÂłem kardana oraz nietypowe motocykle - napĂŞdzane np.silnikiem wankla.KogoÂś innego moÂże interesowaĂŚ jazda motocyklem w terenie i imprezy z tym zwiÂązane, wiĂŞc czy z tych powodĂłw warto zakÂładaĂŚ nowy dziaÂł?? :| OczywiÂście nie mam nic przeciwko takiemu dziaÂłowi na forum, wyraziÂłem tylko swojÂą opiniĂŞ, z ktĂłrÂą wcale nie musicie siĂŞ zgadzaĂŚ :wink: Na prĂłbĂŞ moÂżna coÂś takiego zmajstrowaĂŚ i zobaczymy, jak sprawy siĂŞ potoczÂą :roll: Z resztÂą nie mnie o tym decydowaĂŚ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus, jeÂżeli siedzisz w tym temacie g³êboko i wiesz, co z czym siĂŞ je, to jest to dobry pomysÂł Zapewne znajdzie siĂŞ grono chĂŞtnych userĂłw, do zaÂżartych dyskusji na temat MOTO GP.MĂłgÂłbyÂś peÂłniĂŚ funkcjĂŞ redaktora naczelnego tego dziaÂłu i doglÂądaĂŚ tego "interesu" w miarĂŞ systematycznie Jak za rok bedzie 100tys postow (wersja optymalna  ) to ciezko bedzie znalesc cos o danym wyscigu rok wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki za takie poparcie Nie wiem czy sie do czegos takiego nadaje bo mam troche slomiany zapal (tak ja ze swoja strona www ) Tak szczerze to nr1 jest u mnie F1 i o tym to moge pisac dniami i nocami (zadnego wyscigu na zywo nie opuscilem od `97 roku ) . Na MotoGp i innych superbikach tez mysle ze sie znam dobrze ale do pozomu F1 daleko... Jak chcecie to moge sprobowac , jak slabo sie bede spisywal = zwolnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.