Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pilne :))


Menelek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe,no kurde,jak by by³o tak ciep³o jak rano to bym przyjecha³e,ale akurat jak siê wybiera³em to u mnie zacz³o mocno laÌ,a ja jeszcze mam z ty³u totalny slick,nie mam ju¿ wogule bie¿nika i przy redukcji przed zakrêtem niezle za¿óca dup¹ na œliskim(hehe niema jak enduro na tak¹ pogode)Ale w przysz³ym tygodniu ju¿ bêdzie ciep³o i napewno zrobimy jakieœ wiêksze spotkanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,no kurde,jak by byÂło tak ciepÂło jak rano to bym przyjechaÂłe,ale akurat jak siĂŞ wybieraÂłem to u mnie zaczÂło mocno laĂŚ,a ja jeszcze mam z tyÂłu totalny slick,nie mam juÂż wogule bieÂżnika i przy redukcji przed zakrĂŞtem niezle za¿óca dupÂą na Âśliskim(hehe niema jak enduro na takÂą pogode)Ale w przyszÂłym tygodniu juÂż bĂŞdzie ciepÂło i napewno zrobimy jakieÂś wiĂŞksze spotkanko  :biker:
Ostek !A mnie tylkiem myslisz nie zamiatalo..? jazda bez uslizgu to nie jazda ! no ale jestem wyrozumialy, nie kazdy ma zaszczyt dosiadania enduro ! 8) Oczyswiscie zartuje, i tak mnie przebiles bo rozpoczales sezon szybciej niz ja ! Rychlo siem spotkamy, szerokiej drogi i gumnianych drzew,Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem dzis prognoze pogody i tak: sroda-sloneczko, czwartek-deszcz, piatek-sloneczko... czyzby znowu mialo mnie przemoczyc w drodze do bumerangu?  :crazy: tylko sie modlic zeby prognozy sie nie sprawdzily bo mam juz dosc mycia sprzeta :wink: .
SKALAR !! Wiem ze nie pekniesz ! Chocby rzabami z nieba walilo ! ja musze w czwartek odwiedzic dentyste ale ze jest to w Czeladzi i musze tam byc dopiero na 18.00 - napewno trafimy sie w Bumerangu (pomimo mojego calego wstretu dla tego miejsca - przystani dla moto-dresiarzy) mam nadzieje ze bede w stanie zjawic siem kolo 16.00, ale jeszcze siem ugadamy ! pozdro, Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh ,i co panowie,Âżeby przy takiej pogodzie przyjechaÂły tylko 3 maszyny do bumerangu,w skÂładzie ja,Menelek i Reso to jest normalnie hardcore,co wy,w zime pisaliscie Âże wystarczÂą wam 4 stopnie ciepÂła a terza dygacie przy 17C?? kurde trzeba nieco wszystkich zmobilizowaĂŚ i moÂże w ÂświĂŞta zrobiĂŚ jakiÂś wiĂŞkszy spocik,bo tak w 3 osoby to jak to juÂż oreeÂśliÂł Maciek moÂżna sobie szlugi jaraĂŚ w galerii za niedÂługo powinna sie zjawic fotka trzech muszkieterĂłw w bumerangu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy zwalilem sprawe, wyjechalem z domu po 15 i podjechalem pod bumerang a tam... pusto, wiec jade pod zamek tam tak samo :? to nawrot na bumerang i traska na mikolow z nadzieja ze kogos z Was napotkam bo co bede sam tam siedziec. Pech chial ze nikogo nie napotkalem wiec udalem sie do domu.... a w domu patrze ze jest dopiero 16 :!: Kurde a benzyny brak i musialem zostac w domu dodatkowo jeszcze podpadlem policji gdy wracalem z bumerangu, ale ciiii...:mrgreen:A co powiecie na jeszcze jakies spotknie przez swieta? Bo mi sie nie chce czekac tygodnia do nastepnego czwartku. Pozdrawiam- Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello !bylem dzis ale kolo 17.30 , wczesniej nie moglem bo staruszkowie kupili sobie jakies nowe meble i musialem paczki im pownosic. bylo kilka sprzetow ale ciezko bylo stwierdzic czy jest ktos z Was. Skalara znalem juz wczesniej wiec tydzien temu sie bez problemu rozpoznalismy. Bylem tez na zamku ale wszystko bylo jeszcze zabite na glucho dechami. wypilem szybki soczek i pomknalem dalej bo musialem byc na 18.30 w BĂŞdzinie u dentysty. Musimy wymyslic jakis system rozpoznawania sie, proponuje jakis znak - sygnal , np. kachol ubrany na lewÂą strone ! acha, jeszcze jedno - moze lepiej umawiac sie na zamku a nie przy Bumerangu bo tam dresami wieje niekiedy no i ciut pozniej - np. kolo 17.00..? ciezko sie wyrobic z pracy na 15.00pozdrowka,Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym systemem rozpoznawaia bedzie jesli ktos kogos skojarzy, podejdzie i zagada Ostka i Reso poznam po motorkach... maja w avatarach... gorzej jesli sobie gdzis pojda a moto zostawia gdzies zaoparkowane :mrgreen: . Mnie chyba tez nie bedzie ciezko rozpoznac... w koncu ile jest takich CBR z jednym lusterkiem :mrgreen: Z Mackiem raczej bez trudu sie poznamy A co z ta propozycja spotkania w swieta? np sobota 17-18, bedziemy tylko my, wiec chyba sie jakos rozpoznamy.Pozdrawiam- Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.