Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pilne :))


Menelek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdybym tylko mial moto to jasne :roll: ,wlasnie sie zastanawialem czy jezdziliscie dzisiaj,przeciez pogoda byla ok,w Tychach nie bylo nikogo widac.Wskakiwac na moto i zapierd...Timac moze podjedziesz do mnie chcilabym zobaczyc Twojego potwora na zywca Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juÂż ktoÂś tu proponowaÂł ,zrĂłbmy jutro maÂły nalot na Bumerang,proponuje tak koÂło 15.30. piszcie kto by przyjechaÂł Ja dzisiaj troche posmigaÂłem i doszÂłem do wniosku Âże taka jazda przy ok.5C to nic strasznego,a jutro ma byĂŚ 14,tak Âże moÂżna spokojnie poÂśmigaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Sosnowca, ale niestety jutro chyba nie bĂŞdĂŞ miaÂł czasu pojeÂździĂŚ, a po poÂłudniu ma niestety padaĂŚ (i pojutrze teÂż i do tego ochÂłodzenie - ale podobno na krĂłtko ).Ale na pewno jeszcze nadejdzie taki dzieĂą... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o ten temat: http://motocykle.slask.pl/forum/viewtopic....?t=340&start=45 Jak pisalem w tamtym temacie moge jutro wpadnac tylko na 15:30 moge sie nie wyrobic bo prawdopodobie pojade jeszcze autem na przeglad, ale tak na 16 powinienem zdazyc. A jak ktos nie wie gdzie jest bumerang to mozemy spotkac sie w innym miejscu np. auchan w mikolowie. [ Dodano: 2005-03-16, 20:14 ]Jutro jeszcze przed wyjazdem zagladne do tego tematu wiec napiszcie co i jak, zebym wiedzial gdzie i na ktora mam przyjechac . Pozdrawiam- Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze ! po 12.00 w poludnie ma juz padac !a ja juz wszystko sobie na jutro poustawialem tak ze byla szansa zdazyc... no zobaczymy jak to z ta pogoda bedzie!ale jak po weekendzie wreszcie wyjdzie klara to chyba bede przez 48 godzin non-stop robil halas po okolicy ! taki Le Mans w Rudzie Slaskiej ! :mrgreen: pozdro,Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUUUUUUU....!!!!male dziewczynki wystraszyly sie wiosennego kapusniaczku !! a czemu to nie bylo was pod bumerangiem..??????Gdyby nie Skalar to sam bym sobie stal i jaral szlugi ! Dzieki Skalar ze chociaz Ty sie zjawiles ! Odrazu wiedzialem ze na Ciebie napewno moge dzis liczyc.No a gdzie byla reszta tych ktorzy wczoraj tak nawolywali do jazdy..? Hehehe... gieroje... A ja dzis zrobilem w sumie z 80 kmAnushka - czarny kask wiec prawdopodobnie bylam to ja ! moj szerszen jest bialo - czerwono - pomaranczowy. krecilem sie dzis po calym Slasku , liczylem ze kogos z Was spotkam - no ale tylko Skalar nie wystraszyl sie cieplego desczyku!pozdrawiam,Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUUUUUUU....!!!!male dziewczynki wystraszyly sie wiosennego kapusniaczku !! a czemu to nie bylo was pod bumerangiem..??????Hehehe... gieroje... A ja dzis zrobilem w sumie z 80 kmAnushka - czarny kask wiec prawdopodobnie bylam to ja ! moj szerszen jest bialo - czerwono - pomaranczowy.  Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to jednak Maciek jestesmy twarde chlopy i sie deszczu nie boimy :!: Fajnie sie bylo znowu spotkac, jedyny minus tej wyprawy to to ze cebry chyba przez miesiac nie domyje :mrgreen: nie ma to jak enduro...Przejechalem dzis ponad 50km i poza XTZ od Macka spotkalem na trasie tylko 1 motocykl... tez CBRka, tylko ze F2 Pozdrawiam i do zobaczenia... za tydzien moze? Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to jednak Maciek jestesmy twarde chlopy i sie deszczu nie boimy :!:  
Tak jest Skalar ! Jestesmy twardzi jak Roman Bratny, mamy cojones grande i wogole ! 8) i mamy pikne sprzety co sie byle mzawki nie wystrasza ! o ! no , tera to nam przykadzilem! :mrgreen: pozdrawiam wszystkich, rowniez tych ktorzy wybrali dzis ogladanie "Klanu" a nie spotkanie przed bumerangiem ! Maciek "Bomba"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.