Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

a co myślicie?


mr.dipi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz jechac w taka trase to musisz sie zaopatrzyc w kombinezon przeciwdeszczowy na wypadek deszczu bo skora Ci przemoknie.No i nawet jak nie pada to taki kombinezon ubrany na zwykle skory zatrzymuje cieplo i chroni przed zimnym wiatrem.Koszt to ok.100-200zl a jest bardzo przydatny i moze sluzyc latami.Sam zawsze w schowku pod siedzeniem woze przeciwdeszczowke bo nigdy nie wiadomo kiedy ulewa nas chwyci.
...ÂświĂŞte sÂłowa :roll: - kondon jest najlepszym przyjacielem motocyklisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojecha³em i wróci³em:) nakrêci³em 830 km choÌ z powrotem na wschodzie polaki by³o cholernie zimno(wiatr z pó³nocy) normalnie jak dojecha³em do wa-wy to ba³em siê¿e jeœli siê nie ociepli bêdê musia³ robiÌ co godzinê przerwy bo po 80 kilosach siêruszyÌ nie umia³em, ale na szczêœcie ociepli³o siê im bli¿ej po³udnia Polski i po 6 godzinach dojecha³em W drodze z czêstochowy do katosów jakiœ goœÌna jakimœ sportowcu podczepi³ siê do mnie i kawa³ek trasy pokonaliœmy razem niestety chcia³em ¿eby zjecha³ ze mn¹ na stacjê - chcia³em zobaczyÌ kto to bo nikogo nie znam (wiem ¿e z tarnowskich gór chyba)- wskaza³em palcem na niego(jecha³ za mn¹) i na stacjê..ale ten chyba odebra³ to ¿e ja chcê zjechaÌ na stacjê i pomoacha³ rêk¹ i ziu tyle go widzia³em:D mo¿e to ktoœ z was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze z czĂŞstochowy do katosĂłw jakiÂś goœÌna jakimÂś sportowcu podczepiÂł siĂŞ do mnie i kawaÂłek trasy pokonaliÂśmy razem  niestety chciaÂłem Âżeby zjechaÂł ze mnÂą na stacjĂŞ - chciaÂłem zobaczyĂŚ kto to bo nikogo nie znam  (wiem Âże z tarnowskich gĂłr chyba)- wskazaÂłem palcem na niego(jechaÂł za mnÂą) i na stacjĂŞ..ale ten chyba odebraÂł to Âże ja chcĂŞ zjechaĂŚ na stacjĂŞ i pomoachaÂł rĂŞkÂą i ziu tyle go widziaÂłem:D moÂże to ktoÂś z was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mog³eœ byÌ ty bo œmiga³o ko³o mnie dkilka œcigów a innych choperków nie widzia³em ale tamten goœÌ jecha³ ze mn¹ od zwê¿ki za czêstochow¹ a¿ do centrum M11 gdzie chcia³em nas skierowaÌ na BP i takie œmieszne rzeczy wyczynia³ :mrgreen: np. macha³ mi 2 ³apkami , które znajdowa³y siê na wysokoœci podnó¿ków(cia³em le¿a³ na baku ) :mrgreen: naprawdê mi³o by³o z kimœ jechaÌ - oderwanie od monotoni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.