Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odzież METRO


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Czy wiecie mo¿e szanowni forumowicze, gdzie na œl¹sku bêdê móg³ dotkn¹Ì i przymierzyÌ odzie¿ Metro ??Na stronie producenta nie znalaz³em niestety ¿adnej informacji na ten temat, wiêc liczê na Wasz¹ pomoc Chodzi mi dok³adnie o buty i kurtkê tekstyln¹, bo ta moja lata œwietnoœci ma ju¿ za sob¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak na bajzlu to wiem Dzisiaj ogladalem Moja kurta³ê i musialem niestety stwierdziÌ, ze nadaje sie jedynie do tego, ¿eby wisieÌ na wieszaku Buciki Uvexa sprzeda³em koledze za œmieszne pieni¹dze i jedyne co mi zosta³o, to dwa kaski, rêkawice i spodnie z Beringa Kurtkê i buty muszê zakupiÌ obowi¹zkowo, ale z racji ograniczonej iloœci gotówki i atrakcyjnych cen, skupiê sie na odzie¿y METRO Pewnie z jakoœci¹ u nich nie jest super miodnie, ale narazie bêdzie mi to musia³o wystarczyÌ Dobra czekam na dalsze informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro ma swoja firme produkcyjn¹ w £odzi, by³em ogl¹da³em, dotyka³em i uwa¿am ¿e s¹ to bardzo przyzwoicie wykonane ubiory po bardzo przystêpnych cenach, sam kupi³em u nich torbe na zbiornik i jestem z niej bardzo zadowolonya jeœli chodzi o ich produkty to u nas mo¿esz ja znaleŸÌ tylko na bajzlach i innych takichkto wie mo¿e na MBS bed¹ mieli swoje stoisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziĂŞki Spider za info CoÂś czujĂŞ, Âże w ramach test drive'u motocykla pyknĂŞ sie do ÂŁodzi, albo znajdĂŞ coÂś na MBS ZadzwoniĂŞ chyba do Olka i zapytam czy maja ich produkty na stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz nieco rozwin¹Ì Darku swoj¹ myœl ?? :mrgreen: Co masz na mys³i pisz¹c "negatywne wra¿enia" ??Chodzi Ci o kiepskie wykonanie, czy te¿ kiepska jakoœc materia³ów ??Ka¿da informacja jest mile widziana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie liczyÂłem na cuda, wiad mo o co chodzi i jak siĂŞ sprawy majÂą Darek trochĂŞ mnie przeraziÂł, bo zrozumiaÂłem to tak, jakby to byÂło jakieÂś totalne taÂłatajstwo DziĂŞki Spider, Âże dzielnie bronisz tej marki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher ja mam kurtalke i ta najtansza, protektory sa normalne i nie jakies super cuda ale twarde sa jedynie protektor na plecach jest marny. a tak ogolnie trzymioe ona ciepelko, ma podpinke, i co najwazniejsze nie puszcza wody (test w deszczu) tylko w okolicach zamku w 3 miejscach mialem lekko wilgotna bluze. Kurtka posiada tez maly plecaczek, ktory moze sie sprzydac na narzedzia, plecaczek jest odpinany.Jask bys chcial ta moja zobaczyc to zapraszam do KuÂźni RAciborskiej. Chetnie ci ja pokarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUCHCIO: Masz tam w tej kurtce jakieÂś otwierane wywietrzniki, Âżeby latem siĂŞ nie gotowaĂŚ ?? DANIELOS: DziĂŞki za info Nie pomyÂślalem o buraku z Motocykla WypijĂŞ kawkĂŞ i jadĂŞ do niego zobaczyĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.