Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SZUKAM CHETNYCH NA JURE


arekk75

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w OGRODZIEĂCU i zapraszam wszystkich zmotoryzowanych na JURE narazie jestem tu sam ale licze ze przyjedziecie poszalec.Zima juz sie konczy i czas zaczac sezon na sa tu ciekawe tereny i do PUSTYNI BÂŁEDOWSKIEJ 10 km Wszystkich chetnych zapraszam i podaje swoj email [email protected] piszcie umowimy sie na spotkanie w wiekszym gronie CZEKAM Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem, fajne okolice i jest gdzie poœmigaÌ. Jedno mnie tylko dziwi: "jestem tu sam"?Pozna³em kiedyœ fajn¹ ekipê która zbiera siê zawsze w weekendy na parkingu pod zamkiem, ch³opaki co prawda uje¿d¿aj¹ g³ównie ruski i weterany ale pojeŸdziÌ z nimi zawsze mo¿na.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jury, to mam ciekaw¹ traskê, która bêdzie w g³ównej mierze opieraÌ siê na trasie Pana Marka Harasimiuka Traska na dwa dni, ca³kowity koszt oko³o 250-300 z³ Zapewne trasê trochê zmodernizujê i u³o¿ê pod siebie, ale to dopiero wtedy jak juz moto bêdzie staÌ w gara¿u Jak juz przyjdzie co do czego to zameldujê Tak czy owak jura, to mój pierwszy punkt ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB Myszków postara siê zawitaÌ w pe³nym sqadzie o 12 w sobotê na tym parkingu.. Postaram siê jeszcze wzi¹Ì kumpli z okolicy co poginaj¹ na FJRach A wiêc, przyjedzie nas ko³o 9 osób... Mam nadziejê, ¿e du¿o was tam te¿ wpadnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Blade ale z tymi wyrypami to norma o tej porze roku,mam nadzieje ze prawdziwych napalencow to nie odstrasza.Co do Poraja to fakt ze jedyna fajna zecza jest zalew(no i chlebek)ale z Poraja jest fajna droga z winkielkami w kierunku Olsztyna i tam chyba bedziemy sie kierowac poza tym mozna pocisnac tez na Zaboze,jak masz ochote to wpadnij pod zamek w Podzamczu.Pozdrawiam Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomoœÌ - okolice Poraja za³atane, wiêc Adi GSX600F mo¿ecie œmia³o przelatywaÌ S³u¿by drogowe nie œpi¹ Jakie metody ³atania dziur maj¹ w Waszych stronach? U mnie jest tak: Podjazd ciê¿arówk¹ z jakimœ syfem na pace (cos w rodzaju ¿wirku ze smo³¹), nabranie tego na ³opate, wsypanie do dziury i przydeptanie gumofilcem lub w najlepszym przypadku przyklepanie ³opat¹. Istna komedia jak sie na to patrzy PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.