Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mapa FotoradarĂłw


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

niekiedy jak œmigniesz na czerwonym to Ci pstryknie(np: gierkówka, za czêstochow¹)ale na prêdkoœÌ nic Ci nie zrobi¹, chyba ¿e wymalujesz na kasku swój nr rejestracyjny:).w dodatku jest tak, ¿e nawej jak Ci zrobi¹ zdjêcie w katamaranie i nie widaÌ Twojej gêby to na pytanie"kto prowadzi³' gadasz ¿e pozyczy³eœ auto Urlihowi von Jungingenowi z Berlina za trzy Milki i BitBurgera i tyle.To nie takie proste udowodniÌ komuœ winê.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wsiÂądziesz do samochodu kumpla i dostaniesz zdjĂŞcie z fotoradaru, to pÂłaci ten, kto jest wÂłaÂścicielem pojazdu. Chyba, Âże przyprowadzisz ze sobÂą osobĂŞ, ktĂłra prowadziÂła w tym momencie samochĂłd Sprawdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jest Ja poszedlem z kuzynkiem na policje po zdjecie bo mialem za duzo punktow I choc bylo widac ze to ja prowadze (tylko z okularach ciemnych jechalem) to kuzynek powiedzial ze to on i po sprawie 6 pkt poszly nie ma moje konto a 200zl tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher nie do konca tak jest jak na zdieciu nie widac KIEROWCY to ci moga skoczyc powiesz ze samochod jest do sprzedania i jakis potencjalny klient sie przewiozl a jaki to oni sa policja i niech se zrobia dochodzenie kto jechal dal zastaw i pojechal na prube.Nawet jak zaloza sprawe w sadzie to nie wygraja jej sam tego jestem doeodem bez adwokata.A naj lepiej to zaslon sobie jedna cyfry czy literke na tablicy rej i juz zdiecie idzie do kosza chodz bys byl widoczny jak na zdieciu w dowodzie osobistym.Przerabialem ten temat 8 miesiecy az sad na pierwszej rozprawie powiedzial NIE WINNY nie zapominaj ze to tylko policjanci 0 inteligencji i rozumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arekk75 chyba Ÿle mnie zrozumia³eœ Chodzi³o mi o to, ¿e jak dasz koledze siê przejechaÌ i go trzaœnie fotoradar, to pierwsze na co patrz¹, to tablice rejestracyjne. Nawet gdyby siedzia³ tam Elvis, a samochód zarejestrowany jest na Ciebie, to gdzie wyœl¹ mandat ? Do Ciebie, czy do Elvisa?Oczywiscie przypadki s¹ ró¿ne, nie podwa¿am, tego co mówisz, ale zazwyczaj pierwsze gdzie id¹ to do w³aœciciela samochodu, nie obchodzi ich, kto kierowa³ samochodem, skoro on jest Twój......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher no i wÂłasnie wtedy jak przyjdzie do ciebie wezwanie to mĂłwisz im Âże daÂłes siĂŞ karnÂąc po okolicy w/w Urlichowi.A auta swojego nie lubisz wiĂŞc Ci nie zaleÂży kto nim jedzie i co siĂŞ z nim stanie.Urlich dwa razy juz pomagaÂł ci go zapalic na pych wiĂŞc go widziaÂłeÂś dwa razy.A na pytanie"gdzie przebywa teraz p.Urlich" mĂłwisz Âże prawdopodobnie tynkuje Bundestarg, bo coÂś o tym wspominaÂł jak pchaÂł twe auto za drugim razem.ÂŻeby nie posÂądzili Ciebie o "zarabianie na pozyczaniu obcym auta" mĂłwisz Âże daÂł Ci za to Bitburgera tj ok 3zeta.Trzeba graĂŚ na Âżywca to wygrasz.Ale twarz na zdjĂŞciu musi byĂŚ nie do rozpoznania, w przeciwnym razie szkoda robiĂŚ z siebie bÂłazna:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle Michal rozumujesz.Mandat oczywiscie przyjdzie do tego na kogo jest zarejestrowany ale nie moga Cie ukarac za to ze to Twoj samochod,musza jeszcze udowodnic ze to Ty prowadziles.I tu zaczynaja sie dla nich schody a dla nas szansa na unikniecie mandatu,trzeba tylko dobrze posciemniac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Gabryœ, ale co wtedy, jak po¿yczam samochód siostrze za³ó¿my £apie J¹ ten smieszny fotoradar, no i jak ju¿ ustaliliœmy mandat przychodzi do mnie Kradzie¿y samochodu nie zg³asza³em, ani nie sprzedawa³em Przyjdzie do mnie ten mandat i je¿eli nie bedê umia³ tego jakoœ racjonalnie wyt³umaczyÌ, to wtedy co ?? Bêde musia³ zap³aciÌ prawda ?? No chyba, ¿e "kierowniczkê" przyprowadzê tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zawsze idzie do wlasciciela ZGODA ale wlasciciel ma pare asow w rekawie ktore moze zawsze wykozystac w zaleznosci od sytuacji tylko ten wlasciciel nie zawsze o tym wje przeciez na policji pytaja czy to pan prowadzil pojazd taki a taki NIE, nie ja akiedy a gdzie a o ktorej itp pociskasz kit z klientem i zapominasz o sprawie ja juz sie z tym spotkalem to znam temat . Wjem ze dla mnie to dzisiaj wyglada inaczej bo udalo mi sie wybrnac.TYTUS mogles tego uniknac bo jak nie poznali kto jechal jak byles w okularach to nr z klientem by wyszedl i 200 zostaje w kieszeni.WJEM ze nie zawsze sie da wybrnac ale to tylko mandacik i punkciki ja mam juz 19 pk dlatego ide na calego z nimi [ Dodano: 2005-03-21, 21:06 ]A wogule to policjanci to PALANCI cwaniaki w mundurkach bo maja pale i giwere no i gaz a bez munduru to pokorne BARANY tylko patrza i UPRZEJMIE DONOSZA gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal,jak przyjdzie mandat to masz pare wyjsc:albo sie przyznajesz ze to Ty prowadziles (zwlaszcza jak jestes rozpoznawalny na zdjeciu) albo jesli na zdjeciu nie widac dokladnie kto prowadzil w tym czasie to musisz wskazac kto wtedy byl za kolkiem.No i w tym momencie albo wskazujesz na siostre albo kombinujesz.Wybor nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, Ty mnie chyba w b³¹d wprowadzasz Na zdjêciu widaÌ "mordkê" Mojej siostry Przychodzê na policje i mówiê, ¿e to nie ja prowadzi³em samochód, nie zosta³ skradziony itd Pan w³adza pyta siê: No to kto prowadzi³ ten samochód ?? I jak teraz z tego wybrn¹Ì, ¿eby siostry nie naraziÌ i siebie jednoczesnie?? :mrgreen: [ Dodano: 2005-03-21, 21:10 ]

Michal,jak przyjdzie mandat to masz pare wyjsc:albo sie przyznajesz ze to Ty prowadziles (zwlaszcza jak jestes rozpoznawalny na zdjeciu) albo jesli na zdjeciu nie widac dokladnie kto prowadzil w tym czasie to musisz wskazac kto wtedy byl za kolkiem.No i w tym momencie albo wskazujesz na siostre albo kombinujesz.Wybor nalezy do Ciebie  :P
No kuÂła, o to mi wÂłaÂśnie chodziÂło GabryÂś jak zwykle mnie wyprzedziÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYSTARCZY JEDNA NIE CZYTELNA CYFERKA CZY LITERKA NA TABLICY REJ I ZDIECIE IDZIE DO KOSZA PO TEMACIE Ja jak jezdze samochodem to zawsze na zderzak zakladam jakas gazete czy co kolwiek co moze podczas jazdy zaczepic sie i zaslonic numery jezdze duzo jako przedst handl i od kad to stosuje to ZERO fotek nawet sam gliniaz stwierdzil ze nie pelny nr jest nie wazny bo jak zdiolem tablice rej to mnie chcieli pobic ze tak nie wolno jak mnie zatrzymali a zatrzymali bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, niekiedy jadÂąc katamaranem moÂżna siĂŞ zapomnieĂŚi zdobyĂŚ takÂą niechcianÂą pamiÂątkĂŞ.Ale na moto raczej  to nie grozi.Dobrze Âże po przekroczeniu prĂŞdkoÂści nie robiÂą zdjÂątekod tylca, jak w Holandii:).Pozdro
Z tego co czytaÂłem to fotoradary mogÂą robiĂŚ zdjĂŞcia obiektĂłw zbliÂżajÂących jak i oddalajÂących siĂŞ, w ÂŻyciu Bytomskim pisali Âże wÂłaÂśnie teraz od wiosny w Bytomiu bĂŞdÂą nastawiaĂŚ na oddalajÂące siĂŞ pojazdy co by motocykliÂści nie byli bezkarni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piasku radar pstryknal zdjecie oklejony samochod z GANINEXU baba jechala 110km/h.Mandat poszedl na ganinex a potem ganinex musial sprawdzic kto w danym dniu posiadal owy samochod i mandat trafil w dobre rece Umnie w firmie kolega w Gorzowie bodajze jechal 90km/h na 50.wezwanie przyszlo na wlasicciela samochodu ,stawil sie na komende i zobaczyl fotke i wyszlo ze kolega jechal samochodem wtedy to go wezwali dostal pkt. no i kasa do zaplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.