Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co do jury.


Adrian.moto

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz, adrian- asfalt w tym popierdolonym kraju to prawie wszêdzie jest do bani- ju¿ siê przyzwyczai³em, ale jak czasami za bardzo mi ty³ek wytrzêsie i mam trochê wiêcej czasu to jadê pojeŸdziÌ za po³udniow¹ granicê.jedyne rozwi¹zanie to mo¿e zacz¹Ì szybciej jeŸdziÌ- nie bêdê wpada³ w dziury tylko je przeskakiwa³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiÂście dziwi fakt, Âże ci co remontujÂą (czyt. ÂłatajÂą) drogi, nie ponoszÂą odpowiedzialnoÂści za to co zrobiÂą- kupujesz buty za 100 zÂł i masz 2 lata spokoju, a ci remontujÂą drogĂŞ, biorÂą za to dziesiÂątki tysiĂŞcy zÂłotych, a po zimie dziury wyrastajÂą jak grzyby po deszczu. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wqera widzĂŞ, Âże masz dosyĂŚ ciekawe zaplecze sprzĂŞtowe Te magiczne trzy literki VTR dziaÂłajÂą na mnie pobudzajÂąco MoÂże w przyszÂły weekend spotkamy siĂŞ gdzieÂś w CzĂŞstochowie przy piwku i pogadamy? No moÂże byĂŚ MyszkĂłw Nie wiem czy znasz jakieÂś knajpki w Cz-wie, ale ja zazwyczaj chodzĂŞ Do Santa fe, lub do Sphinxa, ale jak znasz coÂś lepszego, to jestem otwarty na propozycje Co do sprzedaÂży motocykla, to uÂżytkownik BADEK szuka w dziale gieÂłda jakiegoÂś niedrogiego motocykla dla swojego kolegi Wydaje mi siĂŞ, Âże musisz siĂŞ do niego zgÂłosiĂŚ Pozdrawiam i mam nadziejĂŞ,Âże do zobaczenia i pojeÂżdÂżenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mia³am to szczescie, ze trafilam z bratem na Pustynie B³êgowsk¹, nawet byli tam panowie, ktorzy wypozyczali motocykle Widok swietny, pochodzilismy sobie po niej sporo i bardzo mi sie spodobala az zal, ze zarasta, przynajmniej tak bylo z jakies 2 lata temu, nie wiem czy tam sa prowadzone jakies prace zeby nie zarastala.... Szkoda by bardzo bylo gdyby nam sie taka pustynia zrobila lasem... A zamki uwielbiam, tez pierwsza klasa. Musze siê tam kiedys znowu wybrac. W Polsce jest duzo miejsc ktore warto odwiedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prace to s¹ prowadzone, owszem, ale maj¹ce na celu zalesienie tego terenu. podobno zaczê³o siê to w latach 50-tych. ktoœ "inteligentny" wpad³ na pomys³, aby wyko¿ystaÌ ten "niepotrzebny teren" i posadziÌ tam dzewka- jakby to by³o normalne zjawisko (pustynia w œrodku europy) na jurze jest jeszcze kilka mniejszych pustyù, np. siedlecka- bardzo fajny kawa³ek piaszczystego terenu- te¿ niestety czêœciowo zalesiony, ale za to jej czêœÌ "niezalesiona" jest dosyÌ du¿a (na b³êdowkiej nie ma chyba tak du¿ego terenu nie poroœniêtego dzrzewami)w sumie to jak ktoœ liczy na to, ¿e zobaczy gdzieœ tam prawdziw¹ pustyniê to siê mo¿e bardzo rozczarowaÌ, ale i tak polecam siê tam wybraÌ (tylko wczeœniej porozgl¹daÌ siê uwa¿nie, czy w pobli¿u nie ma jakiegoœ czo³gu , bo pare miesiêcy temu wojsko og³osi³o pustyniê b³êdowsk¹ terenem zamkniêtym - ¿e niby tam maj¹ ÌwiczyÌ czy, jakaœ tam inna bzdura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie no obeznany, to raczej nie jestem, ale chodzĂŞ tam, gdzie jest w miarĂŞ miÂła atmosfera i dobre piwo Nie chce mi siĂŞ jeÂździĂŚ po CzĂŞstochowie w poszukiwaniu jakiejÂś knajpy, nie jestem zbyt wymagajÂący Ostatnio byÂłem w AMBARASIE, ale drogo tam jest jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu byÂłem w Olsztynie na maÂłej sesji fotograficznej i trochĂŞ pozjeÂżdÂżaliÂśmy z gĂłrek i pagĂłrkĂłw, elementĂłw amatorskiej wspinaczki tez nie brakowaÂło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no Tadzio, Ja to normalnie full profesjonal fotograf Bawi³em siê zenitem, ciekawe co z tego wyjdzie, bo robienie nim zdjêÌ, to nie to samo co nowoczesnym automatem Ale zapewne jak¹œ fotkê bede mia³ z tego ma³ego wypadu Tak w ogóle, to Ja na zdjêcia siê nie nadajê Za brzydki jezdem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wqere kojarze, ale w sumie nigdy z nia nie rozmawia³em, to w sumie taka mloda kobitka popylajaca na cagiva 125..Ja te¿ jestem z Myszkowa chodŸ mam te¿ mieszkanie w Katowicach.Jak nadejdzie fajna pogoda to dajcie znaÌ na pw jakby sie ktoœ wybieral na jure to mo¿emy sie stykn¹Ì.Ja je¿d¿ê na BT 1100czarnym.JeŸdzimy w paru jeszcze Dawid na gs 500 bia³o niebieskim chodŸ w przysz³ym sezonie bedzie mia³ srada 750 lub R-1, Mateusz na FZ-6 rownie¿ czarna i jeszcze jeden Mateusz na ER-5.Kiedyœ sie spotkaliœmy z goœciami bodaj¿e z sosnowca ko³o zamku w Mirowie, byli na GSX-f 600 czarnym, na Jawie i zielonej Kawie, moze to ktoœ z Was.A co do adriana to kojarzê go z motodawców, jak bêdziesz u rodzinki to daj znaÌ zawsze mozna siê styknaÌ na Dzibicach na browarku.Pozdro i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ENDUROWCĂW mieszkam na jurze w ogrodziencu i chcial bym sciagnac tu wszystkich ktorzy lubia pojezdzic w terenie snieg juz ginie i czas zaczac sezon 2005 mozna posmigac po jurze ale i na PUSTYNI BÂŁĂDOWSKIEJ 10 km od Ogrodzienca licze na chetnych bo tu to cieniutko z motocyklami narazie jestem sam.Wszystkich chetnych zapraszam podaje adres piszcie to sie umowimy i cos zorganizujemy podeje moj email [email protected] CZEKAM Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.