Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jak ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jaram od malego i tez wiele razy probowalem rzucic, oto kilka "fachowych" spostrzezen:1. Calkowita suma nalogow w czlowieku rowna sie constans (!) jak bedziesz mniej palil to sie rozpijesz albo jeszcze co gorszego 2. Nigdy nie pobuj rzucac przy pomocy skubania slonecznika - probowalem. Przez pare dni pomagalo - ale zaczalem wpieprzac 5 paczek slonecznika dziennie.. to bylo jeszcze gorsze! Wszedzie smiecilem, capilem slonecznikiem a cenowo wychodzilo tak samo. Potem zaczalem na dodatek znowu podpalac fajki !! Suma sumarum - po 3 tygodniach terapii slonecznikowej palilem paczke fajek i zarlem 5 paczek slonecznika !! Zenada!3. Oscar Wilde mawial : jaka sztuka przestac palic - setki razy to robilem i zawsze mi sie udawalo !4. Pamietaj tez o tym ze wedzone mieso duzo dluzej jest zdatne do spozycia niz surowe !Na koniec najwazniejsze - TRZEBA MIEC SILNA WOLE !!! JA MAM !! powiedzialem sobie - BEDE PALIL ! no i pale... pozdrowkaMaciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicherku ja wiem!!!!!!!!!!!!!nie kup papieroskow:) nie ebdzie fajeczke nie ebdzie czego wsadzic do pyszczka nie ebdzie cyzm sie zaciognoc bedom zdrowsz epÂłucka:)* a tak na powwarznie to oprocz tego co napisalam nie znam sie podobnie jak Gabrys nie palilam nie pale palic nie bede:)Pozdro i powodzenia 8) 8)ps.mam nadzieje ze przy kolejnym spotkaniu wypijesz z e mnom soczke a nie zapalisz fajke:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kumpla sam oduczam paliÌ. Jak widze ze kurzy to biore mu papierosa którego pali i wyrzucam go, ten sie wkurza, ale po chwili stwierdza ze musi skonczyÌ z paleniem, i powoli mu sie udaje.Proponuje wiec znale¿Ì takiego jak ja co Ci bedzie fajki wyrzucaÌ.Jak zobaczysz ile kasy idzie z dymem, a mog³y by iœÌ tez z dymem tylko z takim z rury wydechowej, to sie moze szybciej oduczysz palic Tak czy siak powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motomanka napisaÂłanie ebdzie fajeczke nie ebdzie czego wsadzic do pyszczka nie ebdzie cyzm sie zaciognoc bedom zdrowsz epÂłucka:)
Nie bĂŞdzie fajeczek to poszukaj suteczek,ÂżebyÂś miaÂł co do pyszczka wsadziĂŚ.Nie sÂą takie szkodliwe jak dym z papierosa. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.