Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 306


szramer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede, jak co roku od paru lat Byly juz duzo lepsze sety, no ale coz, dawno na koncercie nie bylem, dopiero po koniec 2004 na Therionie w Krakowie, wiec chetnie kosci rozprostuje Choc wyjatkowo malo ciekawie zapowiada sie teogoroczna edycja, to fakt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch, idziesz sam czy z jakas ekipa?Zawsze jesc coÂś wartego zobaczenia, cos co zobaczyc mozna - nie zwadzi, i cos czego sie nie chce ogladac ;-)Ale ogolnie sam klimat tej imprezy jest wart zobaczenia, choĂŚ raz.Ja bede juz 3 raz, wachalem sie w tym roku ale w koncu decyzja zapadÂła i lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch,  idziesz sam czy z jakas ekipa?
Ros: nikomu sie nie chcialo ruszyc w tym roku, wiec na wejscie bede tam sam z dziewczyna... a kogo spotkamy przed/w srodku, to juz przewidziec nie moge [ Dodano: 2005-03-11, 23:32 ]jak dla mnie metalmania zaczyna sie za 14 godzin, mamy zamiar wejsc na Amon Amarth, choc znajac organizacje wpuszczania do Spodka poczas takich imprez, pewnie sie to nie uda.udanych koncertow tym, ktorzy sie wybieraja (wiec chyba jednej osobie procz mnie ). gdyby ktos szukal albo widzial, to pewnie bede w koszulce z Blind Guardian Open Air 2003 albo czyms podobnym :wink: [ Dodano: 2005-03-13, 01:39 ]Pare min. temu wrocilem i musze przyznac, ze bylem nawet milo zaskoczony. Praktycznie zadnych problemow technicznych, ladny ekran obok sceny pokazujacy ja dla ludzi w dalszych sektorach i, co jest anomalia, praktycznie bezbledne wyrobienie sie w planowanym czasie! Osobiscie, dla mnie koncert zaczal sie wraz z wejsciem na scene Apocalyptici, a skonczyl pare min. przed "normalnym" koncem CoF. Bylo milo, jezeli chodzi o same koncery. No i piwo na metalmanii, pierwszy raz od paru lat, na +s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze macie jakies fotki czy cus?? Napiszcie cos jeszcze bom cholernie ciekaw :)
tu masz loga z tego, co splodzilem na irc'u pare chwil po powrocie:<Arch> piwo na metalmanii, to anomalia ;)<Arch> a zorganizowali to tak, ze moznabylo je kupowac i spozywac na terenie tego "pubu pod spodkiem", czy jak to sie nazywa, a wychodzacy dostawali na nadgarstki niebieskie opaski, dzieki ktorym moznabylo wrocic do spodka<Arch> a koncerty... bylem od 13, amon amarth mnie znudzil, katatonia juz mniej, dark funeral to tez troche za duzo tego samego przez te 40min...<Arch> ale Apocalyptica i CoF dali naprawde fajne koncerty<Arch> Apo jezeli chodzi o sama muzke, dynamike, kontakt z publika, zaangazowanie<Arch> a CoF mialo duzo fajnych bajerow na scenie :P<Arch> i dosc dlugo grali nawet<Arch> byla kobieta, ktora wspinala sie na line zawieszona nad scena i wykonywala tam jakies akrobacje<Arch> byly 2 postaci goblinow or sth na scenie, ktore, jak sie potem okazalo, nie byly sztuczne, a to byli ludzie w tak fajnie zrobionych kostiumach, ktorzy potem jakies pozy na scenie odstawiali<Arch> no i na koniec wyszla wielka kukla, na jakies ponad 2m wysoka, z wielkimi ramionami, dlonmi, swiecacymi sie na czerwono oczyma<Arch> obslugiwal ja jakis czlowiek ukryty pod nia<Arch> i tez fajnie to wygladalo ;)<Arch> a poza tym, to metalmania jak metalmania ;) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ledwo wszedlem to stanalem w kolejce po autograf, jak stan¹³em to jeszcze Apo rozdawala ale jak doszedlem to juz kredki. Kolejka byla straszna, taka ciŸba jakby piwo za darmo rozdawali i mialo lada chwila brakn¹Ì a kazdy nie pil od tygodnia niczego chyba, ale wysta³em, poprzepycha³em sie i mam autografy.faktycznie zajebiscie ze mozna bylo spokojnie pic, ale jeszcze lepiej by bylo jakby piwo bylo tam ogolnodostepne w tych budeczkach - no ale w porownaniu z zeszlymi latami to zajebiscie. Ja i tak nie [pilem bo autem bylem ale pochwalam . Oby za rok tez tak bylo.Po stracie jakichs 2 h na stanie po autograf (sic!) widzialem TURBO - niezle ale z polskiego heavy wole TSA, a najchetniej to zamiast nich zobaczylbym KATa. Ale w porzadku zagrali.NAPALM DEATH - to nie dla mnieAPO - klimat pierwsza klasa, ale jako ze grali pod koiec to ludzie bedacy tam od wczesnych godzin mogli przy niektorych kawalkach zasnac ;-) "Seek and Destroy" perfekcyjne wykonanie.CRADLE OF FILTH - to byla rzeznia, zrobili show, Arch juz opisywal. nie zaluje ze poszedlem, zalowalbym gdybym nie poszedl. Jak dotad najlepsza metalmania (pewni z racji mojego fanatyzmu w kierunku CoF)gdyby nie mandat 50 zeta za przejscie na czerwonym swietle po drodze z baru ze znajomymi to byloby 100% zajebiscie.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.