Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

OFF-ROAD


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moÂżna dokÂładnie okreÂśliĂŚ ile wytrzymuje mechanizm korbowo-tÂłokowy w wyczynowym motocyklu terenowym o pojemnoÂści 125 cm3. PoniewaÂż zaleÂży to od kilku czynnikĂłw a mianowicie:- terenu w jakim eksploatowany jest motocykl- operowania manetka przez motocyklistĂŞ- oleju- paliwaNajlepiej po kupnie motocykla kupiĂŚ zestaw do naprawy, do dwusuwĂłw nie sÂą aÂż tak drogie czĂŞÂści. I wtedy siĂŞ wie co siĂŞ ma.I jeszcze jedna uwaga nie wszystkie cylindry pokryte sÂą nikasilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale slodko p.i.e.r.d.o.l.i.c.i.e. :wink: Lukasz,jak juz chcesz tak dawac rady to pisz jakies konkrety a nie po jednym zdaniu nic nie mowiacym. Blade,po piaskowym czy szutrowym terenie silnik szybciej wyzionie ducha gdyz drobiny piachu gdy sie przedostana do silnika (mimo filtru powietrza) sa dla nikasilu zabojcze gdyz rysuja gladz cylindra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zajebiscie to wytlumaczyles A tak poza tym to pojawiles sie na 4um,nawet sie nie przedstawiles,nie wiadomo skad jestes,czym jezdzisz a madrzysz sie jak nie wiem kto.W innym temacie pojechales po V-stromie nie majac z nim wogole do czynienia No i zwracanie mi uwagi zebym nie klnal nie lezy w Twojej gesti.A jak sie tak czepiasz to ja sie tez przyczepie:nie masz szacunku do innych,jak zwracasz sie do mnie to wypadaloby z duzej litery to napisac.Zreszta lata mi to bo pewnie tak odpowiesz na ten post jednym zdawkowym zdaniem nie wnoszacym nic do dyskusji.Jesli ktos uwaza ze zbytnio sie czepiam to wybaczcie ale meczy mnie grypa i jestem nerwowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pche³a masz racjê ¿e nikomu niczego nie bêdziemy wypominaÌ ale chodzi o coœ innego: je¿eli ktoœ daje mi dobre rady i udziela informacji to muszê wiedzieÌ kto je zapodaje i czy w ogóle ma pojêcie bo mo¿e siê okazaÌ ¿e np. moja wiedza jest dwa razy wiêksza.Poza tym mi³o jest wiedzeÌ z kim siê gada no nie?A propos znam jednego £ukasza z 4um ogólnopolskiego. GoœÌ jest z Mr¹gowa i wszelkie enduraki i crossy ma w ma³ym palcu, ma naprawdê du¿e doœwiadczenie i pewnie chêtnie pomo¿e w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody Nobla za moto nie dosta³em, ale czasem udaje mi siê wyprowadziÌ kogoœ z b³êdu lub najzwyczajniej pomóc. S¹ te¿ osoby, które przepisuj¹ modele motocykli kolegów lub z katalogu jako zaliczone i dodaj¹ trochê barwnych opowieœci i wtedy od razu goœÌ jest "cool", tylko dla kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.