Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problemy z Forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Uleg³a uszkodzeniu baza danych, wygl¹da³a jak sito by³a usuniêta po czêœci w ro¿nych miejscach co uniemo¿liwia³o prawid³owe dzia³anie ....mam nadziej ze ta wersja forum z i dodatkowe zabezpieczenia uniemo¿liwi¹ powtórkê....Narazie nie mogê powiedzieÌ co by³o przyczyn¹ tego ale jak bêdê mi¹³ czas zajmê siê tym a narzie bêdê konfigurowa³ forum .....Aha i szykuj¹ siê tez ro¿nego zmiany na forum [na lepsze tak myœlê ]wiec czekam na userow ... Zapraszam do rejestracji !pozdrawiam Pchela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a wiec tak .... mam pare postĂłw ... ale baza jest tak zrobiona ze jak bym je wgral to by sie krzaki porobily i bylo by gozej niz lepiej po prosty id forum i id postow i tp to zaden problem ale id userow to jzu za duzo i napewno by sie cos sknocilo ah ... szkoda gadac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo sie to tu nadaje no ale mam czarny styl i kiedy daje na posty od ostatniej wizyty to u góry pokazuje sie coœ takiego:G³ówna window.open('viewtopic.php?t=18'); window.open('viewtopic.php?t=21'); window.open('viewtopic.php?t=10'); " class="nav">Otwórz wszystkie w nowych oknach z mojego marnego doœwiadczenia wydaje mi siê, ¿e nie powinno byÌ widaÌ kodu I jak na to naciskam to mi sie zamyka forum Ciekawe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dodawaj mĂłj podpis: jest to pod podpisem i ma byc tak a jak jest tak to utomatycznie przy pisniu postow jest dodawaj podis ....potem moze sprawdz czy masz tak w Pokazuj obrazki w podpisach:i innych tam duperelach .....a co do 1.2 sprawdz ustawienie cookie sprawdz czy jestwlonczona ich obsluga i czy ktoras z opcji jest niezaznaczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina Mojego kompa, czy te¿ nie, ale zawsze jak np.chcê daÌ odpowiedŸ do posta to klikam ODPOWIEDZ i wyskakuje mi komenda B£AD W CZASIE WYKONYWANIA, CZY CHCESZ DEBUGOWA�, WIERSZ 666.....jak chce wstawiÌ jak¹œ ikonkê itd, to pojawia sie ta sama komendaZaznaczam,¿e na innych podobnych forach coœ takiego u mnie nie wystêpuje, tylko tutaj, no i ten wiersz 666 z jakimœ z³em mi sie kojarzy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Ostatnio wziĂŞÂłam sie na sposĂłb i zamiast wpisaywaĂŚ logina i hasÂła wciskam zakÂładkĂŞ: Zaloguj sie by sprawdziĂŚ wiadomoÂści od ostatniej wizyty, wtedy wchodzĂŞ normalnie na forum juz jako zalogowana i mam posty od ostatniej wizyty, ale dlaczego tak jest?? Tak jakby to Âże jestem zalogowana byÂło jakos ukryte :roll: Pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.