Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koniec rozmyślaĂą, trzeba działaĂŚ !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!Po wielu przemyœleniach, problemach, zgrzytach i innych takich, trzeba w koùcu zakupiÌ motocykl Po obejrzeniu XTZ 750 ST na ¿ywca na katowickim bazarze, tego typu sprzêt odpada i jednak zostanê przy czymœ typowo szosowym Zanim jednak podejmê decyzjê, to zwracam siê do Was z proœb¹ o wyra¿enie swoich opinii na temat motocykli, które zaraz wymieniê.Postanowi³em skupiÌ siê na trzech motocyklach i tak¹ te¿ listê wrêczê Mojemu znajomemu, ¿eby pod tym k¹tem przeszuka³ rynek niemiecki. Wydaje mi siê, ¿e nie ma sensu skupiaÌ na jednym modelu, bo to nie daje szerokiego pola do manewru je¿eli chodzi o poszukiwania.Motocykle, które mnie interesuj¹, s¹ dosyÌ popularnymi i raczej znanymi modelami wiêc wydaje mi siê, ¿e nie powinno byÌ k³opotów ze znalezieniem czegoœ w "rajchu". Wasze opinie te¿ chyba bêd¹ poparte jakimiœ doœwiadczeniami itd; bo zapewne wielu z Was mia³o stycznoœÌ z tymi motocyklami. Ka¿da opinia bêdzie mile widziana, nawet konstruktywna i przemyœlana krytyka Dobra to jedziemy KolejnoœÌ w/g po¿¹dania - Honda VFR 750F z lat 90-97- Honda CBR 1000F Dual z lat 93-95- Suzuki RF 900Zaznaczam, ze wymienione motocykle mog¹ byÌ uszkodzone pod wzglêdem wizualnym, jednak sprawne pod wzglêdem technicznym (czyt. nadajace siê do jazdy-proste)No narazie tyle Czekam na Wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.