Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naszywka - Logo forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mnie siĂŞ 9ka podoba, ale naszywke to by cieÂżko bylo z tego zrobiĂŚ wiec na 10ke sie decyduje 8)
hmm...wydaje mi siê, ¿e powinniœcie g³osowaÌ nie na konkretn¹ naszywkê, ale ogólnie na jakiœ motyw, wzór, który i tak bêdzie póŸniej zmieniony na potrzeby danej techniki wykonania (bo dobrze by by³o-chyba siê ze mn¹ zgodzicie -¿eby na naszywce i koszulce by³ identyczny "motyw przewodni") [ Dodano: 2005-02-21, 21:34 ]...no ale w sumie to siê tak przygl¹dam temu tematowi i serio jestem ciekaw, co z tego wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to ¿adna nie jest fajna . Na naszywce nie powinno byÌ jednego typu motocykla. Nieka¿dy jeŸdzi choperkiem (na naszywce) i mo¿e to dziwnie wygl¹daÌ kiedy dosiada 'plastika' i na odwrót. Zbyt póŸno do³¹czy³em na forum i zbyt póŸno siê dowiedzia³em o naszywce No ale g³osujcie 3mcie siê ciep³o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagÂłosuj na 10-tke i bĂŞdziesz miaÂł problem z glowy. Chopperowcy jakoÂś to przezyjÂą Tutaj nie chodzi o to, czy jest tam Âścigacz czy chopper. Chodzi o sam symbol lub ewentualne zarysy motocykla...........najlpeiej jakby byÂł na logo tÂłok silnika, to wtedy wszyscy bĂŞdÂą zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. a jak ja bêdê wygl¹da³ z bia³¹ naszywk¹ z plastikiem na czarnej skórze i ze mn¹ na moto ale na szczêœcie nie jestem ortodoksem i tolerancyjny jestem wiêc...jeœli naszywka bêdzie bia³a to najwy¿ej nie wyl¹duje na kurtce a gdzie indziej a plastika jakoœ prze¿yej.Apomys³ z t³okami ca³kiem dobry tylko riders.pl ma takie i s¹dze ¿e gryz³yby mi siem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe! Dobrze powiedzia³eœ Wicher - najlepiej t³ok. A jeszcze lepiej szeroko uœmiechniêta czacha , a zamiast piszczeli t³oki z korbowodami, ha-ha-ha. No ale nie mam tu nic do gadania i chyba dobrze, bo jeszcze by mnie forumowicze znienawidzili i trzebaby usun¹Ì moje konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.