Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

JĂŞzyk śląski na forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ty pramandzki gidzie, weÂź ty se mapa i poÂłoglÂądej kaj je co. ty ino sam przyjedÂź to jo na ciebie poskokom .Mapy nie muszĂŞ braĂŚ bo mam blisko z LUBLIĂCA to rzut beretem. heheheNapewno kiedyÂś , jak siĂŞ ociepli przyjadĂŞ. Pozdrawiam zespó³ ÂŚLÂĄSK i Ciebie Pyiterku teÂż. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesion jo ci do ¿yci nakopia - jo sie norwowo³ ¿e ty ze sosnowca je. :-) Jo tam ten zespó³ to bych najchêtniej we gnojówce utopi³. PrzyjedŸ kej do mie to sie u mie we werkszteli zrobiemy zlot forumowiczów :-) Jo tam do góry kole koœcio³a mieszkom na Ks.G¹ski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny Ty siê mocno staraj. :!: Czy Ty wiesz gdzie Pyjter mieszka :?: :?: ko³o koœcio³a ale nie napisa³, ¿e koœció³ stoi naprzeciwko knajpy. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Widzia³eœ jaki centuœ ,ani na browara nie zaprosi,dobrze ¿e obieca³ zlot i grila to ju¿ coœ. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁo wy pierony, tak mie nerwowaĂŚ. Jo chcioÂł zrobic zlot ze motorami, a tera Âłone som we wrkszteli bozezto, Âżech pedzioÂł co sam do werkszteli mosz przyjechaĂŚ, a nie co jakiÂś interes Âżech oblyÂśliÂł. [ Dodano: 2005-02-06, 09:03 ]a jesce Âżech zpomnioÂł. Mos ty CZ Cross? Bo bych ze ciekawoÂści ino sie chcioÂł wiĂŞcej coÂś Âło tym dowiedzieĂŚ - je to fest zuber, abo idzie tym jakoÂś jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁo wy pierony, tak mie nerwowaĂŚ. Jo chcioÂł zrobic zlot ze motorami, a tera Âłone som we wrkszteli bozezto, Âżech pedzioÂł co sam do werkszteli mosz przyjechaĂŚ, a nie co jakiÂś interes Âżech oblyÂśliÂł.  [ Dodano: 2005-02-06, 09:03 ]a jesce Âżech zpomnioÂł. Mos ty CZ Cross? Bo bych ze ciekawoÂści ino sie chcioÂł wiĂŞcej coÂś Âło tym dowiedzieĂŚ - je to fest zuber, abo idzie tym jakoÂś jechac?
Pyjter domyÂślam siĂŞ, Âże pytasz jaki mam motocykl :?: :!: .Ja wiem, czy to nazwaĂŚ motocyklem........ to tylko JAWA 350,ale takie moje cacuszko. :tak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jo sie pyto³ tego chopa, co sie jako Browarny podpisuje, o CZ Cross. mie to nie przeszkodzo wto mo jaki motor. Jo mom Biga. PrzyjedŸ na motorze jak sniega nie bedzie to rozegromy Dakar na piochach we Cieszowej kole Koszêcina. Teroz nawet mom t³ok na poziomie Orlenteam co bez problemu szczymie 24 m/s œrednio szybkoœÌ (pieronem drogi, robiny na zamówienie). Bezto nie boja sie juz ca³kiem dakarowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyjter, jak ty mosz Biga to nie wiem czy ci sie Czetka spodobo. Letki motorek 107 kilo, nic ino koÂłka roma i silnik i 35 konikĂłw. Tego pierona Âżech dopiero na jesieĂą kupiyÂł i za duÂżo Âżech nie pojeÂździyÂł to ci tyÂż za duÂżo nie powiym. Mie sie na nim bardzo dobrze gzuje i w piochu i marasie idzie jak burza. Typowy zweitakt cross, jak dostanie ÂłobrotĂłw to spod dupy chce uciyc, ale jak mu nie Âłotwresz to zdycho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo wiem, Âże to Corss je... mie sie rozchodzi, czy poradzisz pedzieĂŚ, jak to sie prowadzi. Naj chentniej to jak by sie daÂło to jo by sie, na rajza ze tobÂą ugodoÂł, ÂłobejrzoÂł bych jak to wyglÂądo. jo bych sie chcioÂł jeszcze jeden motor kupiĂŚ, ale wÂłaÂśnie 2T i ucyĂŚ sie fest rajdowaĂŚ. ÂŁoglondoÂł zech sie za KTM EXC250, ino za miej jak 15 tys. to sÂą same zubry (nieroz Âłonych sie juz nawet remontowaĂŚ nie do), Âłone nieroz wierza bedom gorzej jechaĂŚ jak CZ za 3 tys...p.s. anie nie godej Âło tej ciu... berciku co ze ÂślÂązokĂłw samych debili robi, a som siedzi we warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo wiem Âże ty Âło bertol Âżes nie pisoÂł, ino ten wczeÂśniej. Zrobiemy tak, jo przyjada i ty weÂźniesz moj DR a jo twoja CZ Âłobejrzysz se przy okazji jak (jak mosz cheĂŚ) jak BIG jeÂździ. ZdjĂŞcia to mie Âśrednio, ale mie tak ze ciekawoÂści interesuje czy idzie np. nowe kartery kupiĂŚ do tego, no i jak siĂŞ tylne zawieszenie sprawauje? jo wiem Âże to EXC nie je, no ale zas we pierony toĂąszy Âłod niego je. Pozdrowiem. Moje GG: 4158655

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Âżech kupiÂł to mu ciekÂły z tyÂłu amory i fedry mioÂł juÂż sÂłabe (przynajmij jak na moje 100 kilo). Amory caÂłe idzie rozebraĂŚ na drobne taile. Tak Âżech zrobiÂł doÂłech nowy pÂłyn i jest ok. Feder nie idzie nikaj kupiĂŚ nawet w czechach ale idzie dorobiĂŚ za jakie 50 zyli Âłod fedry. Na razie jeszcze jeÂżdÂża na starych (hehe na razie tyÂż nie skokom)Z tailami generalnie ni ma problymu zadzwoĂą se tam: 089-7417887 dowiydz sie co idzie kupiĂŚ.Moje gadu to 2523884 ale Âżech rzadko jest bo ino w doma mom a w robocie niy.Co do karniĂŞcio sie to myÂśla Âże na wiosna wszyscy bydymy duÂżo jeÂźdzĂŚ, wpadej do MysÂłowic, moÂże jako impeza zrobiymy i pojeÂżdÂżymy tyÂż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ku.....wa   a jo juz myÂśloÂł Âże sam same gorole :wink:  hehe Do tych co sie niy umiom doczytaĂŚ polecom Bercika i serial ,,Swiynto wojna",ostatnio nawet jezdziol na motorze od listonosza,super odcinek  :biker:
:Off-Topic: Tyn Bercik to jest obraza dla ÂślÂąska to jest pieroĂąski gizd,co sie robi za gupieloka w tym programie, a potem inksze regiony tak nos postrzegajÂą ... szkoda godaĂŚ z kolei Warszawiok gro mÂądrego ... Co do jĂŞzyka ÂślÂąskigo na forum to fajny pomysÂł... moze u nos teÂż coÂś takigo siĂŞ zrobi :| ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.