Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wycieki w 2 miejscach


Bronx

Rekomendowane odpowiedzi

i tak motor to cbr 1000fcieknie z 1 , czy ta gumke dam rade wymienic od zewnatrz czy cza demontowac cala pokrywe, wsumie przydalo by sie tez uszczelka wymienic pod ta pokrywa , ale czy to latwo czy ciezko sie sciaga???? (jakie problemu)Cieknie tez z 2 (alternator) cieknie tu i tam olej .Czy samemu dam rade o sciagnac? i spowrotem zamontowac ???HELP ME !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 simmering da sie wymienic z zewnatrz.Te dekle mozesz sciagac bez obaw. Nie ma tam nic to by mozna jakos zepsuc czy cos Poprostu odrecasz sruby mocujace, sciagasz dekle, wymieniasz uszczelke i zakladasz je spowrotem. Pamietaj, zeby sruby dokrecic odpowiednim momentem. Za slabo to zgubisz je podczas jazdy, za mocno mozesz zerwaĂŚ gwint. Z wyczuciem P.S.Tylko czy alternator to napewno numer 2 :wink: Raczej kryje sie on pod czarna pokrywa z lewej i nie moze z niego cieknac bo on nie pracuje w oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ze nieda sie go wyciagnac...tu jest caly pronlem , pozatym ida tam kable wiec zakladam ze to czesc albo rozrusznika albo alternatora [ Dodano: 2005-02-15, 18:47 ]A wiec tak wymieniam o-ring nr 5 95,5X2.4 chyba niebedzie problemu z takim wymiarem co ??pozatym uszczelke pod deklem chyba oleje ... bo poci sie ino lekko , a chce juz poskladac all do kupy , moze ktos ma jakis namiar na sklep z oringami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sdmc, jak sledzisz to wiesz co tam bylo robione!Piotrek zrobil czesci mechaniczne reszte zostawil mi do zabawy na zime , a ze tego jest w p.i..z..d.u to inna sprawa , Jakby mial to wszystko On zrobic to taniej wyszÂło by kupiĂŚ nowy silnik!!!Wracajac do wyciekow , silnik pracowal z max cisnieniem 0,5 bara teraz ma 8 Bara wiec niedziwo ze wy.j.e.b.u.j.e olej ze wszystkich uszkodzonych mijsc.ÂŁaduje w te kola kase i niedpopuszcze go do ruchu puki bedzie chodz jedna kropelka ciekla. Mze dziwne ale w d.u.p.i.e mam wyglad zizualny , dla mnie najwieksza role gra sprawnosc ukladow mechanicznych. Podmalowac i dpiescic moge ze i za rok.Pozatym bylo dokaldnie pisane na ogulnopolski co Dudek wymienil a czego nieruszal.:Off-Topic: p.s Bede go tak dlugo waÂłkowal az niespelni moich oczekiwanPowracam do pytania o O-ringach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak drzage se w reke wbijesz to tez zaraz lecisz na pogotowie i dzwonisz za erka?? Chyba nie , wogule temat dotyczy wycieku i o-ringa.Sory ale jesli sam nieumie zlikwidowac prostych wyciekow to moze lepiej pozostac przy zabawie w piaskownicy.A moze z pompowanie kola tez jechac do mechanika Co do kupna nowego silnika byla dyskusja na ogulnopolskim , jezeli komus niechce sie poczytac dlaczego zdecydowalem sie naprawiac stary to wiec napisze to poraz ostatnik.Bo kupujac nowy mozna wdepnac w to samo , Teraz mam zrobiony i wiem co w nim jest .Wiem jedno ze jakby 50% miala silniki i reszte mechanizmow w takim stanie jak ja (mam w stanie obecnym) to po Polskich drogach jezdzily by sie bezpieczniej , a nadal to niejest stan mnie zadawalajacy. Moze komus pasyje pospawana rama , dyskoteka i inne udogodnienia.Pozatym Jesion naprawde jak jedziesz do fachowca wymienic Âżarowke to zycze powodzenia - tryudnosc ta sama . A ktos sie zapyto to po c.h.o.l.e.r.e tyle ostow >>??A o Âżarowce moÂżna jeszcze wiecej napisac !!!!Taka mala prosba jesli nastepne wypowiedzi niebea totyczyly wiany badz kupna o-ringa to niema sensu tu pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.